دکتر آشوری نماینده بندرعباس با حضور در دانشگاه پیام نور: شرکت های دانش بنیان می توانند از ظرفیت نخگبان در جهت اشتغالزایی و کارآفرینی استفاده کنند

 

 

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، دکتر محمد آشوری تازیانی نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با دکتر منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر آشوری ضمن اعلام رضایت از عملکرد دکتر فرهادی و تیم مدیریتی دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه پیام نور یکی از بهترین دانشگاههایی است که با توجه به ظرفیت اعضای هیات علمی، دانشجویان و پرسنل آن می تواند همکاری نظام مندی با صنایع استان داشته باشد.

وی به ارتباط موثر بین دانشگاه پیام نور و صنایع تاکید کرد و اظهار داشت: از ظرفیت صنایع برای توسعه آموزش عالی استفاده خواهیم کرد.

 

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص ساماندهی کارکنان دولت اظهار داشت؛ هر جا که لازم بوده اقدامات لازم در خصوص ساماندهی و تبدیل وضعیت نیروی انسانی کمک کردیم و امید داریم با طرح و حمایت دولت ان شالله این تبعیض و بی عدالتی رفع و با ایجاد عدالت کارکنان به حق  خود و امنیت شغلی دست یابند.

دکتر آشوری در خصوص ارتقا جایگاه نیروی انسانی و اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور نیز اظهار داشت؛ نمایندگان در این زمینه مهم نیز حمایت ویژه خواهند کرد.

دکتر آشوری با اشاره به رشد و توسعه ی تحقیقات آکادمیک، اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان می توانند از ظرفیت نخگبان در جهت اشتغالزایی و کارآفرینی حرکت کنند و نمایندگان مجلس از این شرکتها حمایت ویژه خواهند کرد.

در ادامه دکتر منصور فرهادی رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه پیام نور ضمن تشکر از نمایندگان مجلس در شورای اسلامی خواستار ارتقا منابع انسانی و توسعه رشته های تحصیلی متناسب با صنایع و بازار کار شد.

زمان انتشار: یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸:۵۰

شناسه خبر: 102510

مطالب مرتبط :
فرهادی

تازه ترین کتاب نخبه ی هرمزگان تالیف و چاپ شد

کتاب آشکار سازهای هسته ای گازی ریز مقیاس، تازه ترین کتاب دکتر منصور فرهادی نخبه ی هرمزگان و چهره علمی منتشر و چاپ شد

جوینده یابنده است/ گروه محوری رکن اصلی شرکت های دانش بنیان

تیم «اینوباس» در گفت و گو با علم و فناوری:

جوینده یابنده است/ گروه محوری رکن اصلی شرکت های دانش بنیان

پس از مدتی گروه اینوباس متوجه شد دغدغه حمل و نقل دانشجویی در دانشگاه هایی با شرایط مشابه که با مرکز استان فاصله داشتند به شکل دیگری وجود دارد که با بررسی و ارایه نسخه جدیدی به حل آن پرداخته و در بازه های زمانی مختلف نصبت به ابعاد مختلف این موضوع ورود پیدا کرد.

​مسئولان با شرکت‌ها دانش‌بنیان در عرصه‌های بازاریابی و تجاری‌سازی محصولات همکاری کنند

در نشست تخصصی با مخترعین و مسئولین پردیس شرکت‌های دانش‌بنیان بسیج علمی خراسان جنوبی بررسی شد

​مسئولان با شرکت‌ها دانش‌بنیان در عرصه‌های بازاریابی و تجاری‌سازی محصولات همکاری کنند

​مخترعین پردیس شرکت‌های دانش‌بنیان بسیج علمی خراسان جنوبی در نشست تخصصی بر کمک به بازاریابی برای فروش محصولات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی محصولات، حمایت مادی و معنوی از مخترعین توسط مسئولان، تبلیغات رسانه‌ای برای شناخت محصولات دانش‌بنیان تأکید کردند.

پارک علم و فناوری یزد ظرفیت حضور شرکت جدید را ندارد

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس مطرح کرد؛

پارک علم و فناوری یزد ظرفیت حضور شرکت جدید را ندارد

«جوکار» نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با بیان اینکه یزد نیازمند شهرک صنعتی جدید است، گفت: پارک علم و فناوری یزد ظرفیت حضور شرکت جدید را ندارد.

م

نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی: از محل مسؤولیت‌های اجتماعی به دانشگاه پیام نور هرمزگان کمک خواهد شد

دکتر احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در دیدار با رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان از پیگیری برای اختصاص بودجه به این دانشگاه از محل مسؤولیت‌های اجتماعی صنایع خبر داد.

صنایع

صنایع کوچک خط مقدم توسعه اقتصادی کشور

توسعه اقتصادی هر کشور تا حد زیادی به موفقیت صنایع کوچک و متوسط وابسته است. از لحاظ اقتصادی، بنگاههای کوچک و متوسط از عمده عوامل ایجاد شغل محسوب می شوند.

۱۱

نماینده مردم بندرعباس در مجلس در بازدید از دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور:

ظرفیت های موجود برای ارتقای علمی فرزندان هرمزگان بسیج می شوند

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در بازدید از دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور واحد فین، گفت: در جهت کمک به به برنامه های علمی در سراسر استان آمادگی خود را اعلام کرده و از تمام ظرفیت های موجود برای ارتقای علمی فرزندان استان استفاده می کنیم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب