نماینده عالی دولت در ابوموسی: حیات و عزت ملت ما مدیون شهداست/ وظیفه ی ما ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، دکتر ادریس قریشی نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی در نخستین روز از هفته دولت به همراه اعضای شورای اداری جزیره با حضور در گلزار شهدای ابوموسی با آرمانهای امام شهدا و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق کرد.

دکتر قریشی در حاشیه ی این مراسم  ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که نقش شهیدان رجایی و باهنر در افشا کردن ماهیت لیبرالی ها و منافقان بی نظیر بود، گفت:

هفته دولت فرصت مناسب و با غنیمتی است و مسئولین در این ایام باید گزارشی از عملکرد خود برای مردم بیان کنند و پای درد مشکلات آنها بشینند و پاسخگو باشند.

وی یکی از بهترین دستاوردهای انقلاب این بود که به مسلمانان روحیه و جسارت داد که پای بندی خود را به عقاید و ارزش های دینی نشان دهند.

فرماندار ابوموسی حفظ و انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه تک تک مسئولین شهرستان دانست و گفت: حیات و عزت ملت ما مدیون شهداست و وظیفه ی ما ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است.

دکتر قریشی در پایان، خاطر نشان کرد: باید برای نسل آینده این فرهنگ ایثار و شهادت باجدیت تمام در سیاست ها و برنامه های فرهنگی و اجتماعی لحاظ شود.

خبرنگار: محمود عامری سیاهوئی

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵:۳۴

شناسه خبر: 102540

مطالب مرتبط :
ی

بهره مندی صددرصدی شهرک های صنعتی استان ایلام از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام بیان کرد: هم اکنون تمامی شهرک های صنعتی استان از نعمت گاز بهره مند هستند و اقدامات مربوط به گازرسانی یک هزار و ۱۳۶ واحد اقتصادی فعال طی یک سال گذشته صورت گرفته است.

۱

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان: وظیفه دانشگاهیان در قبال شهدا، توسعه علم و دانش است

تجدید میثاق رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با آرمان های امام راحل و شهدای بندرعباس

یی

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) اظهار کرد: ترقی و پیشرفت بیش از پیش کشور و رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در گرو همگام شدن با مسیر شهدا و رزمندگان بوده و برای تعالی هرچه بیشتر کشور، بیان دستاوردهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب