آغاز ثبت نام آزمون رادیو آماتوری

 

به گزارش مرکز روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ایرج مکرمی با اشاره به ماده ۴۷ آیین‌نامه اجرایی قانون استفاده از بی‌سیم‌های اختصاصی و غیرحرفه‌ای (آماتوری) گفت: متقاضیان ثبت‌نام در آزمون و دریافت گواهی‌نامه رادیو آماتوری در هر دو سطح مبتدی و عمومی می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رگولاتوری به آدرس ذیل پس از مطالعه شرایط و نحوه برگزاری آزمون تا ۳۰ دی ماه جاری برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

www.cra.irhttps://ra.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

 

 

 

 

 

 

 

 

وی افزود: تاریخ قطعی آزمون و جزئیات نحوه برگزاری آزمون الکترونیکی از طریق سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و ارسال پیامک به شماره تلفنی که متقاضیان در هنگام ثبت‌نام در سامانه درج کرده‌اند، اطلاع‌رسانی می‌شود.
مدیرکل صدور پروانه سرویس‌های رادیویی درباره محتوای آزمون رادیو آماتوری گفت: آزمون رادیو آماتوری در دو بخش آزمون تئوری و عملی برگزار می‌شود که سوالات آزمون تئوری در چهار حوزه "مقررات"، "مدارات الکترونیکی – مخابرات"، "انتشار امواج" و رادیو آماتوری و آزمون عملی (مورس) نیز شامل دو دسته سوالات شنیداری و نوشتاری است و نمره منفی ندارد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 102555

مطالب مرتبط :
علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی :

آغاز ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت‌نام پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز چهارشنبه ۷ دی ماه آغاز شد.

کنکور

رئیس سازمان سنجش:

تا دو سال آینده کنکور کاغذی حذف خواهد شد!

به گفته سازمان سنجش تا سال ۱۴۰۳کنکور کاغذی حذف خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب