بهره مندی صددرصدی شهرک های صنعتی استان ایلام از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام بیان کرد: هم اکنون تمامی شهرک های صنعتی استان از نعمت گاز بهره مند هستند و اقدامات مربوط به گازرسانی یک هزار و ۱۳۶ واحد اقتصادی فعال طی یک سال گذشته صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری علم و فناوری نیوز؛ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام امروز (03/06/1401) در نشست خبری با اصحاب رسانه استان بیان کرد: خوشبختانه جامعه شهری استان بصورت صدرصدی از نعمت گاز برخوردار بوده و این رقم در مناطق روستایی به بیش از 97 درصد رسیده است.

گازرسانی به 450 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره)

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان در طول یکسال گذشته بیش از 50 میلیارد تومان مالیات و عوارض به خزانه استان پرداخت نموده بیان کرد: خوشبختانه در سال جاری با گاز رسانی به 450 خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بیش از 1100 واحد اقتصادی یکی از شرکت های موفق کشور در امر خدمت رسانی بوده است.

کشاورز با اشاره به برنامه های شرکت گاز استان در هفته دولت بیان کرد: این شرکت عملیات گاز رسانی به 9 روستا و 30 واحد صنعتی را در برنامه خواهد داشت و عملیات گازرسانی و افتتاح در 11 روستای شهرستان هلیلان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

بیش از 40 درصد نیرویهای شرکت گاز استان از جامعه ایثارگران هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه شرکت گاز تابع قانون بوده و مطابق دستورالعمل تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر، پیگیر مطالبات ایثارگران شاغل در شرکت گاز خواهد بود اظهار کرد: تا کنون روند تبدیل وضعیت 17 نفر از نیروهای قراردادی به رسمی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بیش از 40 درصد نیرویهای بکارگیری در شرکت گاز استان از جامعه ایثارگران می باشند افزود: تعداد 119 نفر از افراد شاغل در این شرکت بصورت رسمی مشغول به کار بوده و تعداد 305 نفر نیز به صورت قراردادی و پیمانکاری در حال فعالیت هستند.

5428 کیلومتر خطوط انتقال تغذیه و شبکه توزیع گاز در ایلام

این مسئول 5428 کیلومتر خطوط انتقال تغذیه و شبکه توزیع، نصب 119763 انشعاب گاز، پذیرش 198323 مشترک گاز و بهره مندی کامل 26 شهر استان از نعمت گاز را از دیگر اقدامات شرکت گاز استان تا پایان مردادماه سال جاری دانست.

کشاورز بیان کرد: هم اکنون تمامی شهرک های صنعتی استان از نعمت گاز بهره مند هستند و  اقدامات مربوط به گازرسانی یک هزار و ۱۳۶ واحد اقتصادی فعال طی یک سال گذشته صورت گرفته است.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به شهرستان های سبز استان عنوان کرد: شهرستان های سیروان، ایوان و بدره شهرهای سبز استان هستند که عملیات گاز رسانی در آن ها به صورت کامل صورت گرفته است

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در پایان اظهارات خود به موفقیت های این شرکت در کشور اشاره و بیان کرد: دریافت بیش از 80 تقدیرنامه در حوزه های مختلف، حذف قبوض کاغذی، مشارکت در طرح کمک های مومنانه و رضایتمندی مشترکین از موفقیت های شرکت گاز استان بوده است.

انتهای پیام/ن

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰:۴۱

شناسه خبر: 102555

مطالب مرتبط :
 حضرت آیت الله محمدعلی ناصری به دیدار حق شتافت

روح ملکوتی آیت الله محمد علی ناصری به ملکوت اعلی پیوست

روح ملکوتی آیت الله محمد علی ناصری بامداد امروز جمعه ۴ شهریورماه به ملکوت اعلی پیوست.

ی

نگاه راهبردی دولت به تولیدات داخلی ستودنی است/افزایش تولیدات و فروش گاز مایع خام در شرکت پالایش گاز ایلام/

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام اظهار کرد: در یکسال اخیر بیش از ۱۸۷ هزار تن گاز مایع خام توسط شرکت پالایش گاز استان تولید شده و خوشبختانه این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۴۹ درصدی داشته است.

ی

چاپ و نشر ۳۲۰ عنوان کتاب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی/ تعامل و هم افزایی نهادهای استان ضرورت دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: تعداد۳۲۰ عنوان کتاب توسط ۳۸ ناشر به چاپ رسیده و حمایت بیش از یکصد میلیارد ریال از مولفان، تنها بخشی از فعالیت های استان ایلام در حوزه چاپ و نشر بوده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب