نگاه راهبردی دولت به تولیدات داخلی ستودنی است/افزایش تولیدات و فروش گاز مایع خام در شرکت پالایش گاز ایلام/

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام اظهار کرد: در یکسال اخیر بیش از ۱۸۷ هزار تن گاز مایع خام توسط شرکت پالایش گاز استان تولید شده و خوشبختانه این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۴۹ درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری علم و فناوری نیوز؛ روح اله نوریان مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام، هفته دولت را فرصتی مناسب برای بیان واقعیت‌ها و اقدامات عملیاتی در جهت تحقق شعار سال دانست و بیان کرد: خوشبختانه تلاشهای جهادی همکاران ستادی و عملیاتی افزایش چشمگیر میزان تولید و فروش محصولات را به همراه داشته، به نحوی که شاهد رشد و توسعه اقتصاد استان، پایداری وضعیت شبکه گاز و تزریق برق در طی یکسال اخیر بوده ایم.

تزریق یک میلیون و 472 هزار مترمکعب گاز طبیعی به خط سراسری

 وی با بیان اینکه در مدت یکسال گذشته شاهد افزایش تولید محصولات پنجگانه شرکت پالایش گاز استان بوده ایم بیان کرد: توجه و نگاه راهبردی دولت به تولیدات داخلی منجر شده تا در این مدت میانگین محصولات تولیدی نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 50 درصدی داشته باشد .

مدیرعامل شرکت پالایش گاز استان ایلام از تزریق یک میلیون و 472 هزار مترمکعب گاز طبیعی به خط سراسری خبر داد و اظهار کرد: این واحد صنعتی در طی یکسال گذشته قریب به110 هزار تن گاز اتان تولید کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 293 درصدی مواجه شده است.

استمرار روند افزایشی تولیدات و فروش گاز مایع خام

نوریان از استمرار روند افزایشی تولیدات و فروش گاز مایع خام خبر داد و اذعان کرد: در یکسال اخیر بیش از 187 هزار تن گاز مایع خام توسط شرکت پالایش گاز استان تولید شده و خوشبختانه این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 49 درصدی داشته است.

این مسئول بیان کرد: در یکسال اخیر 70 هزار تن گوگرد تولید و قریب به 1 میلیون و دویست هزار بشکه میعانات گازی تولید شده در این واحد صنعتی، در اختیار پتروشیمی ایلام قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز استان ایلام در پایان اظهارات خود تزریق بیش از 53 هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری و استان را از دیگر اقدامات مثبت این شرکت برشمرد و تصریح کرد: در راستای مسئولیت های اجتماعی و جلوگیری از خاموشی برق، این واحد صنعتی هر ساله میزان قابل توجهی برق به شبکه تزریق می کند.

انتهای پیام/

خبرنگار: فرشته نیازی

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۰:۲۵

شناسه خبر: 102556

مطالب مرتبط :
ی

دانش آموزان با فراگیری علوم مختلف، استقلال کشور را در مقابل استکبار جهانی قوی تر نمایند

مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت : دانش آموزان بایدضمن توجه جدی به کسب علم و دانش و مبارزه با جهل و ستیز،در مقابل استکبار بایستند،پوزه استکبار جهانی را به خاک بمالند و استقلال کشور را در مقابل استکبار جهانی قویتر گردانند.

 حضرت آیت الله محمدعلی ناصری به دیدار حق شتافت

روح ملکوتی آیت الله محمد علی ناصری به ملکوت اعلی پیوست

روح ملکوتی آیت الله محمد علی ناصری بامداد امروز جمعه ۴ شهریورماه به ملکوت اعلی پیوست.

ی

بهره مندی صددرصدی شهرک های صنعتی استان ایلام از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام بیان کرد: هم اکنون تمامی شهرک های صنعتی استان از نعمت گاز بهره مند هستند و اقدامات مربوط به گازرسانی یک هزار و ۱۳۶ واحد اقتصادی فعال طی یک سال گذشته صورت گرفته است.

ی

تزریق ۴۴۶ میلیون مترمکعب گاز طبیعی به خط سراسری تولید/راه اندازی مرکز نوآوری در دستور کار پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: تزریق ۴۴۶ میلیون مترمکعب گاز طبیعی به خط سراسری تولید، صدور ۳۴ هزار تن گاز اتان، تولید بیش از ۱۳ هزار تن گوگرد و تزریق بیش از ۱۷ هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری و استانی از جمله اقدامات شرکت گاز استان در سه ماهه نخست سال جاری است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب