با حضور رئیس سازمان علمی و پژوهشی گیلان

مسئولان مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان معرفی شدند

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان، مسئولان مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گیلان،مسئولان مرکز رشد شهید فخری زاده استان گیلان معرفی شدند.

مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان مهر ماه سال 1400 با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی زیر نظر سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان راه اندازی شده است.

سرهنگ سید جلیل قاسمی رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان در جلسه معرفی مسئولان مرکز رشد تخصصی، اظهار کرد: باید تلاش کنیم که از ظرفیت‌های موجود در استان به نحو مناسب استفاده شود.

وی خاطر نشان کرد: ایده‌ها و طرح‌های مراکز رشد باید به محصول تبدیل شود.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان با اعلام اینکه مراکز رشد باید نسبت به شناسایی مسائل اقدام کنند، گفت: در گام بعدی برای رفع مشکلات برنامه داشته باشند و باید کارکرد مراکز رشد به حدی تقویت شود که محل مراجعات مردمی برای رفع مشکلات باشد.

وی با اعلام اینکه مراکز رشد باید محل تردد نخبگان و افراد داری طرح و ایده باشد، افزود: در سایه هم افزایی باید زمینه ای ایجاد شود که مسائل و چالش‌های استان در این مراکز رشد بررسی و برای حل آنها راهکار ارائه دهیم.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان با اشاره به امکاناتی که در مراکز رشد استان وجود دارد، افزود: با دعوت از نخبگان ظرفیت‌ها و امکانات مجموعه را معرفی کرده و به آنها اطمینان خاطر بدهیم در صورت ارائه طرح می‌توانند از امکانات این مجموعه استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه امکانات مراکز رشد باید متناسب با نیازهای روز تجهیز شود، گفت: برای تامین منابع تجهیزات همه تلاش‌های خودمان را بکارگیری می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان با اعلام اینکه باید زمینه ایجاد مراکز رشد بیشتری در استان فراهم شود، افزود: برنامه داریم متناسب با نیازها و کارکردهای شهرستانی نسبت به ایجاد مراکز رشد اقدام کنیم.

وی خواستار استفاده از ظرفیت پایگاه‌های علمی برای تقویت مراکز رشد در استان گیلان شد و گفت: شناسایی نخبگان علمی فعال در پایگاه‌های علمی از موضوعاتی است که مسئولان مراکز رشد باید نسبت به آن اهتمام بورزند.

انتهای پیام/.

گفتگو از طاهره رضاپور

 

زمان انتشار: جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸:۵۰

شناسه خبر: 102558

مطالب مرتبط :
۱

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی گیلان:

عملیاتی کردن بند دوم بیانه گام دوم انقلاب جدی گرفته شود

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان، گفت: طرح عملیاتی کردن بند دوم بیانه گام دوم انقلاب موضوعی است که در مراکز علمی باید جدی گرفته شود.

برگزاری مسابقات علمی مرکز رشد شهید مهدی میرخانی

مسئول مرکز رشد نوشهر خبر داد:

طرح شناسایی نخبگان علمی در مرکز رشد نوشهر

مسئول مرکز رشد شهرستان نوشهر از اجرای طرح شناسایی نخبگان علمی برای همکاری با مرکز رشد نوشهر وابسته به سازمان بسیج علمی و پژوهشی خبر داد.

۱

با محوریت سازمان بسیج علمی و پژوهشی گیلان انجام شد

بررسی مشکلات تالاب گیلان در قرارگاه جهاد علمی گیلان

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان، گفت: راهکارهای علمی و عملی مشکلات تالاب گیلان روی میز مسئولان و چهره‌های علمی قرار گرفته است.

سردار رحیمی

تدوین نقشه راه جهاد علمی کشور

نقشه راه جهاد علم و فناوری توسط سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور تدوین شده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب