مسئول مرکز رشد نوشهر خبر داد:

طرح شناسایی نخبگان علمی در مرکز رشد نوشهر

مسئول مرکز رشد شهرستان نوشهر از اجرای طرح شناسایی نخبگان علمی برای همکاری با مرکز رشد نوشهر وابسته به سازمان بسیج علمی و پژوهشی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، یکی از کارکردهای سازمان بسیج علمی و فناوری در استان‌ها شناسایی، جذب و هدایت استعدادها در اقصی نقاط کشور است.

در کنار شناسایی استعدادها حمایت از نخبگان علمی در اقصی نقاط دو کشور است، تامین امکانات آزمایشگاهی در استان‌ها و شهرستان‌ها و فراهم کردن زمینه دسترسی نخبگان به امکانات آزمایشگاهی در بخش‌ها مختلف است.

فعالیت مراکز رشد سازمان بسیج علمی استان مازندران در شهرهای مختلف استان آغاز شده و همین موضوع زمینه ساز شناسایی، هدایت و بروز نخبگان جوان در سطح استان مازندران شده است.

حمزه علی محمد مسئول مرکز رشد نوشهر با اشاره به همکاری پنج شرکت دانش بنیان با این مجموعه در غرب استان مازندران، اظهار کرد: این شرکت‌ها ضمن استفاده از ظرفیت سازمان بسیج علمی از خدمات مشاوره‌ای مجموعه برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تجیهز آزمایشگاه‌های الکترونیک و کامپیوتر در نوشهر، گفت: نخبگان و علاقمندان به این رشته در صورت نیاز به خدمات سخت افزاری و نرم افزاری از ظرفیت این آزمایشگاه‌ها استفاده می‌کنند.

مسئول مرکز رشد نوشهر اضافه کرد: برخی از نخبگان این مجموعه در قالب نیروهای مشاوره‌ای یا مدیر پروژه شرکت‌های استارتاپی همکار می‌کنند.

وی با اعلام اینکه نخبگان زیادی از خدمات آزمایشگاهی مرکز رشد نوشهر استفاده می‌کنند، افزود: به دلیل تمهیدات انجام شده در صورتی که نخبگان نیاز به آزمایشگاه‌های مجهز داشته باشند می‌توانند از ظرفیت مراکز رشد استان و حتی کشور استفاده کنند.

 وی در ارتباط با اقدامات انجام شده برای جذب و شناسایی نخبگان در تابستان سال جاری، افزود: کلاس‌های تابستانی در رشته‌های رباتیک، الکترونیک و تعمیرات تلفن همراه در حال انجام است.

علی محمدی، در پایان گفت: با توجه به نیاز روز کشور به رشته‌های فنی تعدادی از علاقمندان به حوزه مکانیک در مرکز رشد شناسایی و کلاس‌های مرتبط با آن برگزار شده است.

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸:۱۱

شناسه خبر: 102567

مطالب مرتبط :
​بررسی مخاطرات طبیعب و کانسارهای معدنی در پوسته زمین

در هشتمین همایش ملی زمین‌ساخت و زمین‌شناسی ساختاری ایران در بیرجندصورت گرفت

​بررسی مخاطرات طبیعی و کانسارهای معدنی در پوسته زمین دردانشگاه بیرجند

​بررسی مخاطرات طبیعی مرتبط با زمین به‌ویژه زمین‌لرزه و ارتباط با توزیع مواد معدنی و کانسارهای معدنی در پوسته زمین از محورهای هشتمین همایش ملی زمین‌ساخت و زمین‌شناسی ساختاری ایران در دانشگاه بیرجند بود

مرکز  رشد

با مشارکت سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

مرکز رشد فنی و مهارتی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران به بهره‌برداری رسید

مرکز رشد فنی ومهارتی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان مازندران با مشارکت سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران به بهره‌برداری رسید.

«میزان» به عنوان نقشۀ راهی کاربردی برای تعلیم و تربیت نخبگان رونمایی شد

با حضور دکتر ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان؛

کتاب «میزان» به عنوان نقشۀ راهی کاربردی برای تعلیم و تربیت نخبگان رونمایی شد

کتاب «میزان»به عنوان نقشۀ راهی کاربردی برای تعلیم و تربیت نخبگان با حضور دکتر ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، دکتر صاحبکار ریاست سابق مرکز موسسات دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری(معاون راهبردی فعلی قوه قضاییه) و دکتر موحد معاونت مستعدان و آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان در مسجد جامع لولاگر تهران رونمایی شد.

توانمندسازی

برگزاری دوره توانمندسازی مدیرانی نواحی مقاومت بسیج استان اردبیل و دوره پرسشگری بسیجیان در اردبیل به روایت تصویر

دوره توانمندسازی مدیرانی نواحی مقاومت بسیج استان اردبیل و دوره پرسشگری بسیجیان در سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری اردبیل برگزار شد.

۱

با حضور رئیس سازمان علمی و پژوهشی گیلان

مسئولان مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان معرفی شدند

با حضور رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان گیلان، مسئولان مرکز رشد شهید فخری زاده گیلان معرفی شدند.

برگزاری کارگاه استعداد یابی با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت سپاه بیرجند خبر داد

برگزاری کارگاه استعداد یابی با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان

لیلایی مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت سپاه بیرجند گفت: کارگاه استعداد یابی در عرصه علم و فناوری با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان در راستای منویات رهبری معظم انقلاب برگزارشد.

کارگاه استعداد یابی با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان  بیرجندی برگزار شد

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت سپاه بیرجند

کارگاه استعداد یابی با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان بیرجندی برگزار شد

لیلایی مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری ناحیه مقاومت سپاه بیرجند گفت: ​کارگاه استعداد یابی در عرصه علم و فناوری با حضور ۳۰ نفر از بسیجیان در راستای منویات رهبری معظم انقلاب برگزارشد.

موذن

مسئول سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري مازندران

ساختمان مرکز رشد نوشهر به بهره‌برداري رسيد

مسئول سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري مازندران گفت: با همکاري سپاه کربلاي مازندران ساختمان مرکز رشد نوشهر به بهره برداري رسيد.

موذن

مسئول سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري مازندران

ساختمان مرکز رشد نوشهر به بهره‌برداري رسيد

مسئول سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري مازندران گفت: با همکاري سپاه کربلاي مازندران ساختمان مرکز رشد نوشهر به بهره برداري رسيد.

موذن

مسئول سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري مازندران

ساختمان مرکز رشد نوشهر به بهره‌برداري رسيد

مسئول سازمان بسيج علمي پژوهشي و فناوري مازندران گفت: با همکاري سپاه کربلاي مازندران ساختمان مرکز رشد نوشهر به بهره برداري رسيد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب