فراخوان دومین جشنواره طراحی صنعتی اعلام شد

علاقه‌مندان برای شرکت در دومین دوره جشنواره طراحی صنعتی ایران، تا ۱۵ مهر ماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم؛ فراخوان دومین دوره جشنواره طراحی صنعتی ایران با شعار "تولید طراحی محور" و با هدف ارزیابی و اعلام برترین طراحی محصولات شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های ایرانی اعلام شده است.

 

در این دوره، علاوه بر برگزاری جایزه طراحی صنعتی، فروم طراحی صنعتی متشکل از پنل‌های گفتگو جهت انتقال تجارب شرکت‌ها، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی متخصصین و سیاستگذاران این حوزه به برنامه‌های جشنواره اضافه شده است.

 

در این فراخوانی طرح ها در حوزه "تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی"، "ماشین‌آلات صنعتی و رباتیک"، "تجهیزات کامپیوتر و فناوری اطلاعات"، "طراحی داخلی فضای نوآوری (که ویژه شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری است)"، "آموزش، ورزش و سرگرمی" و "صنایع دستی و بسته بندی" مورد ارزیابی و داوری قرار می‌گیرد.

 

از جمله شاخص‌های داوری طرح‌ها به اصالت طرح‌های ارسالی، خلاقیت و نوآوری، ارزش افزوده طراحی و ارائه محصول در بازار صادراتی و داخلی می توان اشاره کرد.

 

گفتنی است نخستین دوره از این جشنواره همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت برگزار شد و سه شرکت به عنوان مجموعه‌های برتر معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷:۰۲

شناسه خبر: 102649

مطالب مرتبط :
فنی

معرفی برترین‌های طراحی صنعتی محصولات دانش بنیان

در معاونت علمی و فناوری برترین‌های نخستین دوره جایزه طراحی صنعتی محصولات دانش بنیان ایرانی معرفی و تقدیر شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب