نخبه جهادی و مسئول گروه جهادی قائم آل محمد(عج) بیرجند

​فعالیت ۳۰ جهادگر دندان‌پزشک در ۵ روستای فردوس/ ماهی ۳ اردوی جهادی دندانپزشکی داریم

​آرشی نخبه علمی و مسئول گروه جهادی قائم آل محمد (عج) بیرجند گفت: به مناسبت برگزاری اجلاسیه ملی جهادگران در فردوس؛ ۳۰ جهادگر دندان‌پزشک و دستیاران دندان‌پزشک به مدت ۳ روز خدمات جهادی به ۷۰۰ نفر از اهالی ۵ روستای این شهرستان ارائه دادند.

«بهناز آرشی» مسئول گروه جهادی قائم آل محمد (عج) بیرجند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی اظهار داشت: حدود 5 سالی است که این گروه جهادی با حضور 30 نفر از داندانپزشکان و دستیاران دندان‌پزشک در استان فعالیت دارند.

این نخبه جهادی بابیان اینکه این گروه جهادی توانسته است خدمات زیادی را در حاشیه شهر بیرجند به محرومین به‌صورت رایگان ارائه دهد، گفت: با توجه به برگزاری اجلاسیه ملی جهادگران در فردوس این گروه جهادی بنا به درخواست مسئولین به‌صورت رایگان به مدت سه روز خدمات دندانپزشکی به اهالی 5 روستا از توابع این شهرستان ارائه داد.

وی افزود: در این اردو تعداد 700 نفر از اهالی روستاهای تابع فردوس از خدمات دندانپزشکی شامل تعمیر و کشیدن دندان بهره‌مند شدند.

مسئول گروه جهادی قائم آل محمد با اشاره به اینکه به همت این گروه جهادی و کمک خیرین درمانگاه دندانپزشکی در حاجی‌آباد بیرجند ساخته‌شده است، گفت: این درمانگاه هم‌اکنون با همکاری جهادگران دندان‌پزشک ماهی سه اردوی جهادی در این خیریه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این گروه جهادی نیز توانسته است در جشنواره مالک اشتر به دلیل فعالیت زیاد جهادگران این گروه به‌عنوان گروه برتر جهادی سال نیز انتخاب شود.

خبرنگار: آمنه کارکن

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹:۱۴

شناسه خبر: 102662

مطالب مرتبط :
۳۰ درصد دانشجویان دندانپزشکی بدون ارتقای زیر ساخت آموزشی افزایش می‌یابد/مهاجرت دندانپزشکان یک زنگ خطر است

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

افزایش ۳۰ درصدی دانشجویان دندانپزشکی بدون ارتقای زیر ساخت آموزشی/مهاجرت دندانپزشکان هم زنگ خطر است

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام این که بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس برای سال تحصیلی جدید تعداد دانشجویان دندانپزشکی ۳۰ درصد افزایش می‌یابد، گفت: مهاجرت دندانپزشکان هم یک زنگ خطر است.

بازدید سردار سلیمانی و سردار مهدوی از غرفه های شرکت های فناور و دانش بنیان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی در نمایشگاه اجلاسیه جهادگران فردوس

گزارش تصویری

بازدید سردار سلیمانی و سردار مهدوی از غرفه های شرکت های فناور و دانش بنیان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی در نمایشگاه اجلاسیه جهادگران فردوس

سردار سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین به همراه فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی از غرفه های شرکت های فناور و دانش بنیان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه استان در حاشیه برگزاری اجلاسیه جهادگران در فردوس بازدید کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب