فراخوان مرحله استانی اولین رویداد سراسری تخصصی سواد رسانه‌ای در قم اعلام شد

مرحله استانی اولین رویداد سراسری تخصصی سواد رسانه‌ای با موضوع جهاد تبیین توسط سازمان فضای مجازی بسیج استان قم برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم؛ فراخوان مرحله استانی اولین رویداد سراسری تخصصی سواد رسانه‌ای با موضوع جهاد تبیین به همت مرکز نهضت سواد رسانه‌ای (نسرا) سازمان فضای مجازی بسیج استان قم برگزار خواهد شد.

 

متقاضیان باید آثار خود را تا 10مهرماه به دبیرخانه رویداد ارسال کنند، گفت: شرکت کنندگان برای ارسال آثار  می توانند اثر خود را در پیام رسان ایتا به آیدی @Nasraqom ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09907644439 تماس حاصل نمایند.

 

علاقه مندان آثار مدنظر را در محورهای تربیت رسانه ای، جریان شناسی، اقتصاد رسانه ای و  فناوری های نوین ارتباطی و در قالب های سخنرانی، موشن‌گرافی، پوستر، اینفوگرافی و کتاب به دبیرخانه ارسال نمایند.

 

رویداد سراسری سواد رسانه‌ای در آبان ماه سال جاری در همین محورها با موضوع جهاد تبیین برگزار خواهد شد.

 

آثار دریافتی توسط کارشناسان سازمان فضای مجازی بسیج استان ارزیابی خواهد شد و همچنین تولیدات برتر ضمن دریافت جوایز ارزنده به مرحله کشوری این رویداد راه خواهند یافت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۹:۲۷

شناسه خبر: 102676

مطالب مرتبط :
حمایت بسیج از تولیدکنندگان انیمیشن، بازی و نرم افزارها

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:

حمایت بسیج از تولیدکنندگان انیمیشن، بازی و نرم افزارها

مسئول فضای مجازی بسیج با بیان اینکه بسیج از تولیدکنندگان انیمیشن، بازی و نرم افزار حمایت می‌کند، گفت: تامین اعتبار مالی، ثبت شرکت ها، تجاری سازی، معرفی و اتصال گروه های محتوا ساز به نهادهای مختلف برای تولید محتوا و ایجاد کسب و کار از جمله حمایت های بسیج به شمار می‌رود.

۱۲

یادداشت

چرا سواد رسانه‌ای برای والدین اهمیت دارد؟

سواد رسانه ای به عنوان ابزاری برای حمایت شهروندان دربرابرآثار منفی رسانه های جمعی است که چارچوبی را جهت دسترسی، تحلیل، ارزیابی وخلق پیام ها به اشکال مختلف ازچاپ گرفته تا اینترنت، فراهم می کند.

«نسرا» به دنبال تربیت «انسان رسانه ای» طراز و متناسب با «گام دوم» انقلاب اسلامی است

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:

«نسرا» به دنبال تربیت «انسان رسانه ای» طراز و متناسب با «گام دوم» انقلاب اسلامی است

معین «نسرا» را حرکتی بزرگ برای تقویت بنیان های خانواده و ارتقای سبک زندگی مومنانه دانست و گفت: تربیت چنین نیروهایی به تشکیل جبهه دفاع از ارزش ها و هنجارهای اسلامی خواهد انجامید و سبک زندگی جامعه اسلامی را مومنانه‌تر خواهد کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب