همایش بین المللی فقه و تربیت برگزار می شود

همایش بین المللی فقه و تربیت به همت جامعه المصطفی استان خراسان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم؛ همایش بین المللی فقه و تربیت به همت جامعه المصطفی العالمیه استان خراسان برگزار می شود.

 

محققین می توانند تا 15 دی ماه ۱۴۰۱ آثار خود را به دبیرخانه همایش به نشانی http://hamayesh.miu.ac.ir/tarbiyt/fa  ارسال کنند.

 

متقاضیان آثار مدنظر را در محورهای پيشينه و سير تحول مطالعات فقه و تربيت همچون تاريخچه و سير تحول، مأخذ شناسي مطالعات فقه و تربيت، آسيب شناسي مطالعات فقه و تربيت، جريان شناسي مطالعات فقه و تربيت، مطالعات آينده پژوهي در حوزه فقه وتربیت، ظرفيت هاي تربيتي فقه از جمله نقش فقه در مباني و اصول تربيت، نفش فقه در اهداف تربيت، نقش فقه در مراحل تربيت، نقش فقه در روش هاي تربيت، نقش فقه در عوامل و موانع تربيت ، تعامل فقه و تربيت از قبیل تعامل فقه و تربيت اخلاقي، اعتقادی، سياسي، اجتماعي، خانوادگي، اقتصادي، عقلاني، عاطفي، جنسي، جسماني (تغذيه، بهداشت، ورزش)، تحليل تربيتي موضوعات و ابواب فقهي مانند حجاب و پوشش، امر به معروف و نهي از منكر، حكومت و ولایت فقيه، خمس و زكات، ازدواج و طلاق، تجارت، تغذيه ارسال نمایند.

 

گفتنی است، همایش بین المللی فقه و تربیت 11 اسفند ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود. علاقه مندان می توانند جهت کسب آگاهی بیشتر با شماره ۰۵۱۳۳۶۹۴۱۱۰ و ۰۵۱۳۳۶۹۴۱۱۲ داخلی ۱۱۹ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹:۴۶

شناسه خبر: 102695

مطالب مرتبط :
بازدید استاندار استان خراسان جنوبی از پروژه های تامین زیرساخت برق اراضی مسکن ملی شهرستان بیرجند

بازدید استاندار استان خراسان جنوبی از پروژه های تامین زیرساخت برق اراضی مسکن ملی شهرستان بیرجند

استاندار خراسان جنوبی با هئیت همراه از پروژه تامین برق نهضت ملی مسکن واقع در زعفرانیه و همچنین سایت ۲۷ هکتاری شهرستان بیرجند بازدید کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب