اولین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای

اولین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی، در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم ؛ اولین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۱ توسط پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی،دبيرخانه همايش تبيين انديشه دفاعي امام خامنه اي در تهران برگزار خواهد شد.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این همایش می‌توانند مقالات خود را تا 31 شهریور ۱۴۰۱ به دبیرخانه همایش از طریق وبسایت به نشانی Tademam.ir  ارسال نمایند.

 

متقاضیان آثار مدنظر را در پنج محور مبانی اصول و ابعاد اندیشه و مکتب دفاعی امام خامنه‌ای، گام دوم انقلاب در اندیشه و مکتب دفاعی امام خامنه‌ای،  مقاومت و آینده آن در اندیشه و مکتب دفاعی امام خامنه‌ای، ساز و کارها و ابزارهای دفاعی در اندیشه و مکتب دفاعی امام خامنه‌ای، نقش انقلاب اسلامی ایران در افول قدرت آمریکا در اندیشه و مکتب دفاعی امام خامنه‌ای اسال نمایند.


گفتنی است اولین همایش بین المللی و پنجمین همایش ملی تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه ای 30 آبان ماه 1401 در تهران و برخی استان ها برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰:۴۲

شناسه خبر: 102703

مطالب مرتبط :
همایش

برگزاری اولین همایش ملی ایثار، جهاد و شهادت در دانشگاه محقق اردبیلی

اولین همایش ملی ایثار، مقاومت، جهاد و شهادت با حضور مسئولین، اساتید و دانشجویان در سالن خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

کانون حمد ایرانیان ۱۴ بیماری صعب‌العلاج را پوشش می‌دهد/گذر همدلی را بزودی افتتاح می‌کنیم/برنامه کانون برای احداث اولین «هاسپیس» با فراخوان کمک و مشارکت مردم

مدیرعامل کانون حمایت و مراقبت از بیماران صعب العلاج ایرانیان؛

کانون حمد ایرانیان ۱۴ بیماری صعب‌العلاج را پوشش می‌دهد/گذر همدلی را بزودی افتتاح می‌کنیم/برنامه کانون برای احداث اولین «هاسپیس» تا آمادگی خیران و فراخوان کمک‌های بیشتر

دکتر علیرضا ایرج‌پور مدیرعامل کانون حمایت و مراقبت از بیماران صعب العلاج ایرانیان (کانون حمد ایرانیان)، با اعلام این خبر که کانون حمد ایرانیان ۱۴ بیماری صعب‌العلاج یا سخت درمان را پوشش می‌دهد و در محل کانون گذر همدلی را هم بزودی افتتاح می‌کنیم گفت: علاوه براین کانون برای احداث اولین «هاسپیس یا خانه حمد ایرانیان» در اصفهان برنامه‌ریزی کرده که خیران هم پای کارآمده‌اند و برای کمک‌ها و مشارکت بیشتر مردمی هم فراخوان خود را اعلام می‌داریم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب