در جهت هوشمندسازی مصرف حامل های انرژی؛

هوشمندسازی مصرف حامل های انرژی در زندان‌های آذربایجان‌‌غربی با همکاری معاونت بسیج علمی ، پژوهشی سپاه شهدا

مدیر کل زندان‌های آذربایجان‌غربی گفت: با همکاری معاونت بسیج علمی ، پژوهشی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی سیستم‌های هوشمند در جهت مدریت منابع انرژی زندان‌های آذربایجا‌ن‌غربی مستقر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان آذربایجان غربی، در اجرای مدیریت سبز در زندان ها برای صرفه جویی در حامل های انرژی از توان علمی نخبگان بسیجی و شرکت های دانش بنیان استفاده می‌شود..

محمدی مدیرکل زندانهای آذربایجان غربی طی دیداری با معاونت بسیج علمی ،پژوهشی و فن آوری سپاه شهدا استان توجه نخبگان به موضوعات مهم اجتماعی به‌خصوص بهبود وضعیت زندانها و برنامه‌های اصلاح رفتاری زندانیان را تاکید کرد و در این راستا مقرر شد تا با همکاری سپاه شهدای استان آذربایجان غربی تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌های علمی و تحقیقاتی به‌خصوص در حوزه تکنولوژی و استقرار شرکت‌های دانش بنیان تا پایان هفته منعقد و اجرا شود.
 مجتبی محمدی با اشاره به هزینه اتلاف انرژی در زندان ها گفت ضرورت بهره‌گیری از سیستم‌های هوشمند برای اجرای مدیریت سبز ما را به تلاش برای مدیریت منابع وا می‌دارد که در این راستا با تحقیقات علمی و سیستم‌های تکنولوژیکی هوشمند به این امر مهم خواهیم رسید.

در این جلسه به منظور اجرای مدیریت سبز در زندان های استان جهت صرفه جویی در حامل های انرژی بخصوص مصرف آب و برق با ارائه طرح های هوشمند ساخت نخبگان بسیجی در شرکت‌های دانش بنیان مجموعه سپاه مقرر گردید تا به زودی با اجرای طرح هوشمند صرفه جویی در آب زندان ارومیه به صورت پایگاه آزمایشی آغاز گردد. .

همچنین در این جلسه بر موضوع تفکیک و حل معضل پسماند زندان‌ها اظهار نظر گردید و این موضوع برای طرح تحقیقی به شورای پژوهشی بسیج ارائه گردید .


انتهای خبر

زمان انتشار: یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲:۳۶

شناسه خبر: 102723

مطالب مرتبط :
معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه نطنز اولین نمایشگاه دست‌سازه‌های رباتیک را برگزار می‌کند

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه نطنز اولین نمایشگاه دست‌سازه‌های رباتیک را برگزار می‌کند

معاونت بسیج علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه نطنز اولین نمایشگاه دست‌سازه‌های رباتیک را به مناسبت هفته دفاع مقدس و با همکاری کمیته ورزش‌های الکترونیک بادرود برگزار می‌کند.

جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران

بنیاد ملی نخبگان برگزار می کند

جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران

ثبت‌نام “مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران” iAAA در حوزه سلامت و پزشکی، با ۳ میلیارد جایزه برای تیم اول و بیش از ۵ میلیارد ریال جایزه از روز شنبه مورخ ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ آغاز شد.

ت

رئیس دانشگاه شهرکرد:

ضرورت تحول در دانشگاه شهرکرد/ مهارت آموزی کلید حل مشکلات

یاسر پیر علی رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: برنامه های تحول آفرینی در دانشگاه شهرکرد صورت می گیرد، که لازم است در راستای همین تحول آفرینی مهارت آموزی نیز شکل گیرد.

ی

کاهش بارندگی با تغییرات اقلیم و گرمایش زمین ارتباط دارد/مدیریت اصولی منابع آبی به رسمیت شناخته شود

کارشناس بهداشت و ایمنی دانشگاه تهران گفت: باید تمامی اقدامات مهندسی و مدیریتی که می‌تواند منجر به داشتن کشوری ابادتر، سبزتر و به لحاظ محیط‌زیستی پایدارتر شود را به کار گرفت تا هرساله شاهد کاهش تولید الاینده ها باشیم و این موضوع تنها زمانی محقق خواهد شد که سلامت محیط زیست را به عنوان یکی از محوری ترین ابعاد تصمیم گیری در کلیه سطوح به رسمیت بشناسیم.

مصرف انرژی

بهینه سازی مصرف انرژی در منزل و ساختمان

هرچه میزان مراقبت از مصرف انرژی افزایش یابد، به مراتب هزینه‌های ما نیز کاهش پیدا می‌کند و هرچقدر مصرف ما از منابع انرژی بیشتر باشد، خطر از بین رفتن منابع انرژی بیشتر می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب