مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی مازندران خبر داد

کسب رتبه‌های برتر جشنواره بین المللی ابن سینا توسط نخبگان مازندرانی

مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی مازندران از کسب رتبه‌های برتر جشنواره بین المللی ابن سینا توسط نخبگان فعال این مرکز خبر داد.

میثم حسن علی زاده در گفت و گو با خبرنگار علم و فناوری مازندران،با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی ابن سینا در کشور، اظهار کرد: نخبگان عضو مرکز رشد مازندران با پنج تیم در این جشنواره شرکت کردند.

وی تصریح کرد: این نخبگان تحت عنوان تیم‌های پایه هویه هوشمند،پروژه کنسول هوشمند شهری، پروژه کابین شبیه ساز تلفن همراه، پروژه دستگاه ارتباط میان رانندگان، پروه دکتر نهالک طرح‌ها و نمونه پروژه‌های اختراع شده در استان را به جشنواره ارسال کردند.

مسئول مرکز رشد شهید سهراب بخشی مازندران خاطر نشان کرد: تیم ابتدایی شرکت کننده از استان با پروژه هویه هوشمند با حضور امیرکلبادی نژاد، کیاوش نصرتی، محمد طاها تات، علی صیدانلو،امیرضا اکبری شرکت کردند و در نهایت موفق به کسب مدال نقره در محور اختراعات شدند.

وی اضافه کرد: تیم متوسط شرکت کننده با پروژه کنسول هوشمند شهری همراه با مولد انرژی الکترونیکی با حضور دنا سیدانلو موفق به کسب مدال برنز محور اختراعات شده است.

حسن علی زاده یادآور شد:پروژه کابین شبیه ساز تلفن همراه با درخشش محمد امین برزگر، پارسا امیرخانلو، سیدرادین صدری و شاهرخ فضلعی در این رقابت‌ها حضور پیداکرده و موفق به کسب جایزه ویژه از سازمان جهانی مخترعین شدند.

وی با اعلام اینکه شاهین اونپور، هیربد آفرید با پورژه دستگاه ارتباط میان رانندگان موفق به دریافت گواهی حضور و سهمیه جهانی شدند، افزود: تیم دانشجویی با پروژه دکتر نهالک متشکل از محمد صالح صیدانلو، امیرحسین قاسمیان و علی خواجیان موفق به کسب مدال نقره در محور اختراعات شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، مرکز رشد شهید سهراب بخشی با پیگیری‌های سازمان بسیج علمی و پژوهشی فعالیتش را آغاز کرده و نخبگان زیادی از ظرفیت این مرکز برای پیگیری طرح‌های نخبگانی استفاده کردند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳:۴۰

شناسه خبر: 102731

مطالب مرتبط :
ممنوع

ممنوعیت مصرف حشره کش دیازینون در اراضی کشاورزی

مسئول حفظ نباتات جهاد کشاورزی مازندران از ممنوعیت مصرف حشره کش دیازینون در اراضی کشاورزی خبر داد.

 آئین تجلیل از نخبگان جوان مرکز رشد سردار شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و سرهنگ غلامپور، فرمانده ناحیه شهرستان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مسئول فنی و حرفه ای و مخترعین و مبتکرین  شهرستان برگزار شد.

تجلیل از نخبگان مرکز رشد شهید ضنجرسیم برازجان

آئین تجلیل از نخبگان جوان مرکز رشد سردار شهید ضنجرسیم شهرستان دشتستان با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و سرهنگ غلامپور، فرمانده ناحیه شهرستان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مسئول فنی و حرفه ای و مخترعین و مبتکرین شهرستان برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب