فرمانده سپاه فجر در رویداد تاثریا عنوان کرد:

هم افزایی جهت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در رویداد ملی تا ثریا گفت: با هم افزایی میان دستگاهی نیازها بهتر تشخیص داده شده و بهتر از شرکت ‌های دانش ‌بنیان حمایت می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در رویداد ملی تا ثریا گفت: تولید علم همیشه از چند نفر شروع می ‌شود و با حمایت شرکت ‌ها به بهره ‌برداری اقتصادی می ‌رسد، پس نباید از ارائه ایده ‌ها غافل ماند.

 

وی با اشاره به اینکه ممکن است دسترسی ما به دانش جهانی کمتر باشد، تاکید کرد: نباید از پیشرفت‌ های جوانان این مملکت در عرصه ‌های مختلف غافل ماند.

 

بوعلی با تاکید بر اینکه ورود سپاه در این حوزه یک ورود حمایتی است، ادامه داد: باید در حمایت از شرکت‌ های دانش بنیان یکی بود و حمایت همه جانبه داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه بسیج در همه اقشار حضور دارد، تصریح کرد: این حوزه دارای خلأ بسیاری است و موازی کاری در آن باعث مشکلاتی در این زمینه شده است لذا باید تلاش کرد تا متمرکز شویم و یک هماهنگی میان دستگاه‌ های مرتبط با این حوزه به وجود آید تا با این هم ‌افزایی، نیازها بهتر تشخیص داده شده و بهتر از شرکت ‌های دانش ‌بنیان حمایت شود.

 

قابل ذکر است که در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، نخستین رویداد ملی «تا ثریا» به همت سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه فجر فارس و دفتر استان فارس شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج در مرکز منطقه ‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام باحضور جمعی از مسئولان استانی و شهری، شرکت های دانش بنیان و فناور و سرمایه گذاران برگزار شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷:۵۸

شناسه خبر: 102756

مطالب مرتبط :
رویداد تا ثریا رخدادی ارزشمند برای به اتفاق رساندن حلقه های اقتصاد دانش بنیان

به اتفاق می توان جهان گرفت؛

رویداد تا ثریا رخدادی ارزشمند برای به اتفاق رساندن حلقه های اقتصاد دانش بنیان

با توجه به اینکه رسول اکرم (ص) می فرمایند <<علم اگر در ثریا باشد مردمانی از پارس به آن دست خواهند یافت>> در شهر راز در سال "تولید دانش بنیان و اشتغال آفرینی" شاهد رویداد تا ثریا بودیم.

تاثریا در شیراز

گزارش تصویری؛

همایش ملی "تاثریا" در شیراز

نخستین رویداد ملی «تا ثریا» به ‎‌همت سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه فجر فارس و دفتر استان فارس شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج در مرکز منطقه ‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام باحضور جمعی از مسئولان استانی و شهری، شرکت های دانش بنیان و فناور و سرمایه گذاران برگزار شد.

پنجمین نشست هفتگی شرکت‌های دانش بنیان و فناور حوزه ICT استان یزد برگزار شد

پنجمین نشست هفتگی شرکت‌های دانش بنیان و فناور حوزه ICT استان یزد برگزار شد

پنجمین نشست هفتگی شرکت‌های دانش بنیان و فناور حوزه ICT استان یزد با هدف شناسایی و بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان این حوزه در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد برگزار شد.

توجه به اشتغال دانشگاهیان در فعالیت‌های دانش‌بنیان/ دو درصد از اقتصاد کشور دانش بنیان است

در همایش ملی تاثریا در شیراز مطرح شد:

توجه به اشتغال دانشگاهیان در فعالیت‌های دانش‌بنیان/ دو درصد از اقتصاد کشور دانش بنیان است

مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج همایش ملی تاثریا در شیراز با بیان اینکه اقتصاد دانش ‌بنیان از ۱۰ سال اخیر مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است، گفت: هم اکنون حدود دو درصد از اقتصاد در کشور اثر دانش ‌بنیان ‌ها تأمین می‌ شود که برای جبران عقب ‌ماندگی باید مدل ‌های خاصی را در نظر بگیریم.

قاسمی

مدیر شعبه فارس شرکت پیشگامان در همایش تاثریا:

در استان فارس سرمایه گذار خطرپذیر نداریم/ تقویت ارتباط بین صنایع، نخبگان و مدیران ارشد استان جهت اشتغال پایدار جوانان

مدیر شعبه فارس شرکت پیشگامان بنیاد توسعه تعاون بسیج در همایش ملی تاثریا گفت: با تقویت ارتباط بین صنایع، نخبگان و مدیران ارشد استان و جذب سرمایه گذاری در حوزه فناوری و دانش بنیان، اشتغال پایدار برای جوانان رقم خواهد خورد.

قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر فارس

به همت بسیج مهندسین صنعت معدن فارس انجام شد؛

حل مشکلات ۱۸ واحد صنعتی، تولیدی در فارس

با همت سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن سپاه فجر فارس، تعداد ۱۸ واحد تولیدی، صنعتی مورد بررسی به منظور حل مشکلات قرار گرفت.

۱

مهندس رضا زارعی عنوان کرد:

حمایت از شرکت های دانش بنیان و افراد تحصیل کرده بومی، اولویت اصلی شرکت شهرک های کشاورزی استان کرمانشاه است

مدیر شرکت شهرک های کشاورزی شعبه استان کرمانشاه گفت:ما یک شرکت و بهتر است بگویم تنها شرکت توسعه ای بخش کشاورزی در بدنه دولت هستیم که مشغول ایجاد زیرساخت و فراهم نمودن زمینه سرمایه گذاری برای کلیه سرمایه گذاران با اولویت شرکت های دانش بنیان و افراد تحصیل کرده بومی استان هستیم.

ماراتن بسیجیان در سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال استان فارس

ماراتن بسیجیان در سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال استان فارس

صبح امروز سومین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال استان فارس آغاز شد .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب