برگزاری رویداد ملی باز با همکاری دانشگاه صنعتی شریف

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف همایشی با عنوان ملی‌تک را در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ دی ماه برگزار می‌کند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، مدیرعامل گروه توسعه ملی در خصوص هدف اصلی برگزاری رویداد نوآوری گفت: این رویداد در گروه توسعه ملی، چالش­های صنعتی با نوآوری جامعه نخبه دانشگاهی و یا صنعتی حل و فصل شود و ارزش افزوده ای که ایجاد می‌شود، کاملا داخلی و بر مبنای توانمندی‌هایی باشد که می‌توان با تکیه بر آن‌ها، مشکلات خطوط تولید را حل کرد.

رویداد نوآوری باز، پیش از این توسط این شرکت راه‌اندازی شده است. در این پلتفرم چالش‌های فناورانه در شرکت‌های زیرمجموعه در پنج گروه تجهیزات، اتوماسیون، نگهداری و تعمیرات، انرژی، آب و محیط زیست، محصولات و فرآیندهای صنایع غذایی، محصولات و فرآیندهای صنایع شیمیایی و محصولات و فرآیندهای صنایع سیمانی و معدنی شناسایی شده است.

نخستین رویداد نوآوری باز گروه توسعه ملی (ملی‌تک)، با همکاری دانشگاه صنعتی شریف از تاریخ 13 لغایت 15 دی ماه برگزار می‌شود.

از کلیه مخترعین، اساتید دانشگاه­‌ها، دانشجویان، پژوهشگران، شرکت­‌های دانش بنیان، استادکاران اتحادیه‌های صنعتی، و صاحبان فکر و ایده دعوت به عمل می آید تا برای دریافت کارت ورود به همایش به سامانه پلتفرم نوآوری باز به آدرس oi.tmgic.ir مراجعه کرده و ضمن انتخاب گروه تخصصی خود، از چالش‌­های مرتبط مطلع شوند.

/انتهای خبر

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲:۴۱

شناسه خبر: 102837

مطالب مرتبط :
مقاله استاد دانشگاه صنعتی شریف در یکی از معتبرترین مجلات حوزه شیمی و علم مواد جهان انتشار یافت

مقاله استاد دانشگاه صنعتی شریف در یکی از معتبرترین مجلات حوزه شیمی و علم مواد جهان انتشار یافت

استاد دانشگاه صنعتی شریف موفق به انتشار مقاله خود در یکی از معتبرترین مجلات حوزه شیمی و علم مواد Journal of Materials Chemistry A شد.

 ایمپلنت‌های سفارشی

موفقیت محققان ایرانی در طراحی و ساخت ایمپلنت‌های تیتانیومی جایگزین استخوان

برای اولین بار در کشور محققان دانشگاه صنعتی شریف موفق به توسعه پلتفرم طراحی و ساخت ایمپلنت‌های سفارشی تیتانیومی جایگزین استخوان شدند.

برگزاری اولین رویداد ایبال‌تک

برگزاری اولین رویداد ایبال‌تک دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با تمرکز بر هوشمندسازی در نظام سلامت کشور

دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اولین رویداد ایبال‌تک را در حوزه‌های پزشکی و سلامت برگزار می‌نماید.

تصاویری از برگزاری دومین جلسه شورای رویداد سراسری وتخصصی جهادگران علم و فناوری با حضور مسئولین در استانداری خراسان جنوبی

تصاویری از برگزاری دومین جلسه شورای رویداد سراسری وتخصصی جهادگران علم و فناوری با حضور مسئولین در استانداری خراسان جنوبی

برگزاری دومین جلسه شورای رویداد سراسری وتخصصی جهادگران علم و فناوری با برمبنای اقتصاد دانش بنیان با حضور مسئولین در استانداری خراسان جنوبی برگزارشد.

گزارش تصویری برگزاری رویداد علمی ایده شو در شهرستان زیرکوه 

گزارش تصویری برگزاری رویداد علمی ایده شو در شهرستان زیرکوه 

رویداد بزرگ علمی ایده شو در شهرستان زیرکوه با حضور نخبگان علمی این شهرستان برگزارشد.

دکتر سجودی

ایران از لحاظ نرم‌افزاری علم رباتیک صاحب دانش فنی در دنیا است

سرپرست تیم‌های رباتیک مسابقات کشوری کاپ‌های شریف دانشگاه صنعتی شریف وظعیت کشورمان را به لحاظ نرم افزاری و برنامه نویسی علم رباتیک در سطح جهانی خوب و مطلوب ارزیابی کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب