اغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته تکميل ظرفيت دوره‌ کاردانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته برای ظرفیت‌های خالی مانده در رشته‌های تحصیلی دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي«ناپيوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ‌کاربردی، در نوبت بهمن ماه سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ دکتر حسن مروتی با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در این دوره‌ ها از چهارشنبه7 دی ماه آغاز شده و تا پایان روز شنبه 17دی ماه ادامه دارد.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان برای اطلاع از کدرشته محل‌های این مرحله از پذیرش و شرایط و ضوابط ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده دانشجو به دفترچه‌ ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشر شده در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه  خود حداکثر تا ۲۰ کدرشته محل اقدام کنند.

دکتر حسن مروتی در مورد مدرک لازم برای ثبت نام و انتخاب رشته در دوره مذکور گفت: شرط لازم برای متقاضیان، داشتن دیپلم سه‌ساله نظام جدید 3-3-6 (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش) و یا دیپلم سه‌ساله نظام ترمی/ سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش‌ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) با تاريخ دانش‌آموختگی حداکثر تا 31 شهريورماه سال 1401 است.

  وی تصریح کرد: چنانچه داوطلبان قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي مرحله پذيرش دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي مهر ماه سال 1401  باشند، درصورت قبولي در اين مرحله از پذيرش، قبولي قبلي آنان لغو مي‌شود و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و باید در رشته قبولی جدید ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند.

دکتر مروتی در پایان از داوطلبان خواست به منظور کسب اطلاعات لازم در این خصوص به اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذيرش تکمیل ظرفیت مورخ 7دی ماه که در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است مراجعه کنند.

 

زمان انتشار: جمعه ۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۵:۲۵

شناسه خبر: 103007

مطالب مرتبط :
متقاضی دانشگاه

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم:

بیش از یک میلیون و پانصدهزار نفر متقاضی ورود و تحصیل در دانشگاه ها هستند

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شمار متقاضیان ورود به مراکز آموزش عالی را حدود ۱.۵ میلیون نفر ذکر و آن را مطلوب دانست.

علمی کاربردی

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی :

آغاز ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت‌نام پذیرش دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز چهارشنبه ۷ دی ماه آغاز شد.

طراحی و بهره‌برداری اولین فناوری نرم افزاری ثبت نام غیرحضوری دانشگاه منطبق با الزامات حقوقی

با مدیریت و سرپرستی استاد بسیجی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان؛

طراحی و بهره‌برداری از اولین سامانه ثبت نام غیرحضوری دانشگاه منطبق با الزامات حقوقی

فناوری نرم‌­افزاری «ثبت‌­نام و مدیریت یکپارچه نومتقاضیان (پروژه ثمین)» مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و منطبق با الزامات حقوقی در فضای مجازی برای اولین بار در سطح دانشگاه‌­های کشور به همت «محمدجواد رستگاری از اساتید بسیجی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان» با همکاری جمعی از دانشجویان جهادگر این دانشگاه طراحی، پیاده‌­سازی و به مرحله بهره‌­برداری رسیده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب