انتقاد به عیسی زارع پور:

علت کند بودن سرعت اینترنت چیست؟

در این زمان که وزیر ارتباطات کند بودن اینترنت را رد می‌کند کاربران فضای مجازی حتی از وضعیت فیلتر شکن‌ها هم ناراضی‌اند زیرا این اپلیکیشن‌ها نیز از دسترس خارج شده‌اند و امکان استفاده از آنها فراهم نیست.

عیسی زارع پور وزیر فناوری اطلاعات دولت سیزدهم که اخیراً به یکی از پر چالش‌ترین وزیرهای دوره ی‌خود تبدیل شده است، با انتقاد شدید کاربران فضای مجازی به کند بودن سرعت اینترنت، بارها تقصیر را بر گردن نهادهای امنیتی انداخته و تأکید دارد با توجه به داده‌های سـایت اسپید تست، سرعت اینترنت در ایران افزایش داشته است.
در این زمان که وزیر ارتباطات کند بودن اینترنت را رد می‌کند کاربران فضای مجازی حتی از وضعیت فیلتر شکن‌ها هم ناراضی‌اند زیرا این پلتفرم‌ها نیز از دسترس خارج شده‌اند و امکان استفاده از آنها فراهم نیست.
تاکنون با وجود صعودی بودن استفاده از فیلترشکن‌ها، کاربران تمایلی به استفاده از پلتفرم‌های داخلی از خود نشان نداده‌اند اما با این حال به نظر می‌رسد عیسی زارع پور به دنبال رونق بخشیدن به پلتفرم‌های داخلی است.
به گفته‌ی‌ وی کار ویژه‌ای بر روی پلتفرم‌های داخلی در حال انجام است و آن هم این است که اتصال همه‌ی‌ پلتفر‌ها به یکدیگر آسان می‌شود. به طور مثال اگر فردی از پلتفرم بله استفاده می‌کند این امکان را دارد که به فردی دیگر در پلتفرم ایتا پیام دهد.
وی افزود: در ابتدای دولت سیزدهم ما به دنبال رقابت با پلتفرم‌های خارجی بوده‌ایم به طوری که اگر محدودیت اپلیکیشن‌های خارجی برداشته شود کاربران ترجیح دهند از پلتفرم‌های داخلی استفاده کنند.

زمان انتشار: جمعه ۹ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸:۱۹

شناسه خبر: 103036

مطالب مرتبط :
خبرگزاری علم و فناوری

ساخت یکپارچه سازی سامانه های آموزشی و تقویتی

پلتفرم دنا جهت یکپارچه سازی سرویس دهنده ها و سامانه های آموزشی دانش آموزان ایجاد شد

افزایش پهنای باند شبکه اینترنت در مناطقی از کرمان

همزمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

افزایش پهنای باند شبکه اینترنت در مناطقی از کرمان

نصب سه کانکس سیار در گلزار شهدای کرمان و روستای جواران در نزدیکی زادگاه شهید سلیمانی انجام شده است و پهنای باند شبکه نیز در حسینه ثارالله، مصلی و گلزار شهدای کرمان نیز افزایش یافته است.

نگاهی به مقوله شدت گرفتن مهاجرت نخبگان همزمان با کاهش سرعت و اختلال های اینترنتی

خروج نخبگان و المپیادی ها همزمان با مشکلات اینترنتی شدت گرفته است

مهاجرت مغزها...اینباربه بهانه اینترنت!

درست در شرایطی که بناست تا نخبگی دانش آموزان و دانشجویان و المپیادی ها به بار بنشیند و در مسیر شکوفایی کشور و رفع چالش‌ها قرار گیرد، براساس آمار ، ۳۷ درصد از دارندگان مدال المپیاد‌های دانش‌آموزشی در بازه زمانی دهه ۸۰ تا ۹۰ مهاجرت کردند.

وب سایت اسپید تست با بررسی سرعت اینترنت کشورها در ماه گذشته به رده بندی آنها پرداخته است

یک ماه گذشته سرعت اینترنت ایران چه تغییراتی داشته است؟

وب سایت اسپید تست با بررسی سرعت اینترنت کشورها در ماه گذشته به رده بندی آنها پرداخته است

طبق گزارش وب سایت اسپید تست اینترنت موبایل ایران یک پله سقوط داشته است ولی درعوض در سرعت اینترنت ثابت جهانی یک پله رشد داشته است.

اينستاگرام و واتس‌اپ به اجمال شرايط ايران را پذيرفته‌اند و به احتمال زياد به ايران مي‌آيند

خبرگزاری علم و فناوری، واکنشها به درخواست ایران را بررسی می کند؛

تبعات رد درخواست ایران توسط «متا»

هفته گذشته بود که مرکز ملي فضاي مجازي طي نامه‌اي خطاب به مارک زاکربرگ، مدير ارشد شرکت متا، «مهلتي ۱۰روزه براي معرفي نماينده رسمي مسئوليت‌پذير مستقر در ايران تعيين کرد.»

ساخت پلتفرم یکپارچه سازی سامانه های آموزشی و تقویتی با ویژگی هایی متنوع

در راستای معرفی نوآوری‌های ایران ساخت؛

ساخت پلتفرم یکپارچه سازی سامانه های آموزشی و تقویتی با ویژگی هایی متنوع

پلتفرم دناپ، سامانه‌ای است که با وظیفه تجمیع و یکپارچه سازی سرویس‌دهنده‌ها و سامانه‌های آموزشی و تقویتی، مختص دانش آموزان از سن ۷ تا ۱۸ سالگی یعنی پایان دوره متوسطه دوم در داخل کشور، ساخته شده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب