رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش لرستان:

۱۵۰۰ نفر از فرهنگیان لرستان در طرح «معلم پژوهنده» شرکت می‌کنند

رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش لرستان گفت: ۱۵۰۰ نفر از فرهنگیان لرستان امسال در طرح «معلم پژوهنده» شرکت می‌کنند.

سید رحمت اله موسوی‌فر در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری لرستان، اظهار داشت: ضرورت و اهمیت پژوهش و تحقیق بر کسی پوشیده نیست و این مهم در بخش‌ها و عرصه‌های مختلف از جمله آموزش و پرورش در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: طرح معلم پژوهنده در قالب اقدام پژوهی دنبال می‌شود و هر استان طرح‌های پژوهشی براساس یک درصد بودجه تحقیق و پژوهش جمع‌بندی می‌شود که با توجه به اهمیت تحقیق و پژوهش تلاش می‌شود تا موضوعات پژوهشی دارای ضرورت در اولویت قرار گیرد.

رئیس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش لرستان، عنوان کرد: امسال پنج درصد از فرهنگیان استان که بالغ بر هزار و 500 نفر هستند در فرآیند معلم پژوهنده مشارکت می‌کنند و هدف اصلی این است که در راستای اجرای این طرح، مسائل و مشکلات درسی شناسایی و با اقدامات پژوهشی برای رفع آنها، کارهایی انجام گیرد.

وی بیان کرد: امسال برای طرح‌های پژوهشی فراخوان اعلام شده و 12 عنوان انتخاب کردیم که تا 20 دی ماه فرصت برای ارسال آثار وجود دارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵:۰۰

شناسه خبر: 103391

مطالب مرتبط :
طرح‌های جدید استخدام معلم از «دو مدرکی» تا پذیرش از ارشد

رئیس دانشگاه فرهنگیان خبر داد

طرح‌های جدید استخدام معلم از «دو مدرکی» تا پذیرش از ارشد

رئیس دانشگاه فرهنگیان به اعلام مصوبات آخرین جلسه هیئت امنای این دانشگاه که برای نخستین بار با حضور رئیس جمهور برگزار شد پرداخت و شیوه های جدید جذب دانشجومعلمان در این دانشگاه را تشریح کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش

نخستین کنفرانس علمی، آموزش و پرورش و بصیرت برگزار می شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین می گوید: نخستین کنفرانس علمی، آموزش و پرورش و بصیرت، توسط اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برگزار می شود.

آیا این شئ آسمانی باعث نابودی اتمسفر می شود؟

آیا این شئ آسمانی باعث نابودی اتمسفر می شود؟

دانشمندان می‌گویند نوع خاصی از ابرنواخترها هستند که می‌توانند با تابش حجم بالایی از پرتوهای ایکس لایه اوزون را در اتمسفر سیاره‌ها از بین ببرند.

تلسکوپی هوشمند که به‌طور خودکار اجرام آسمانی را پیدا می‌کند

پیدا کردن اجرام آسمانی با استفاده از تلسکوپی هوشمند

شرکت Unistellar امسال در نمایشگاه CES از تلسکوپ دیجیتالی Equinox ۲ رونمایی کرده است که می‌تواند به‌صورت هوشمند اجرام کیهانی را در آسمان شب پیدا کند. برای استفاده از این تلسکوپ کافیست جرم مدنظر خود را از روی گوشی انتخاب کنید و بقیه کار را به تلسکوپ بسپارید.

ساخت دوچرخه بااستفاده از تکنولوژی مریخ نورد ناسا

ساخت دوچرخه بااستفاده از تکنولوژی مریخ نورد ناسا

لاستیک‌های بدون باد ناسا که برای مریخ‌نوردها استفاده می‌شوند، اکنون به تایرهایی روی دوچرخه تبدیل شده‌اند تا مشکل پنچری را برای همیشه رفع کند.

تولید ماده ضد سرطان با استفاده از عصاره گیاهی

دانشمندان با استفاده از دانش فنی موفق به تولید دونوع بذرگل زینتی شدند

تولید ماده ضد سرطان با استفاده از عصاره گیاهی

رئیس سرای نوآوری کشت و تجاری‌سازی گیاهان زینتی تهیه ماده ضد سرطان با استفاده از عصاره‌های گیاهی و دستیابی به دانش فنی تولید دو نوع بذر را از مهم‌ترین اقدامات این سرا دانست.

معاینات دوره ای مزانشیمال

موفقیت پژوهشگران در تزریق سلول های بنیادی کودکان مبتلا به دیستفروفی دوشن

موفقیت آمیز بودن نتایج آزمایش پژوهشگران علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش قدرت عضلانی در تمام کودکان مبتلا به دیستروفی دوشن تحت آزمایش با تزریق سلول‌های بنیادی

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب