برگزاری دومین رویداد مسئله‌محور علمی‌پژوهشی و اجرایی ایده‌های کشاورزی شهرستان ارزوئیه

دومین رویداد مسئله‌محور علمی‌پژوهشی و اجرایی ایده‌ه.ای کشاورزی شهرستان ارزوئیه با محوریت نقش منابع آب و انرژی در کشاورزی نوین و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمان، دومین رویداد مسئله‌محور علمی‌پژوهشی و اجرایی ایده‌های کشاورزی شهرستان ارزوئیه با محوریت نقش منابع آب و انرژی در کشاورزی نوین و دانش‌بنیان برگزار می‌شود.

روش‌های بهینه‌سازی مصرف آب در کشاورزی، افزایش راندمان انرژی با تأکید بر انرژی پاک  از دیگر محورهای برگزاری این رویداد فناورانه است و علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند ایده‌های خود را حداکثر تا تاریخ 20 دی‌ماه که تمدید شده است، ارسال کنند.

ارسال ایده‌ها از طریق پیام‌رسان روبیکا و ایتا در فضای مجازی به شماره 09133470019 یا به دبیرخانه رویداد به آدرس آموزشکده فنی و حرفه‌ای امام صادق (ع) و همچنین از طریق پست الکترونیکی orzouiye@mail.com.Rooydadelmi2  امکان‌پذیر است.

گزارش از: مهدی‌زاده

انتهای پیام/

 

زمان انتشار: یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۹:۱۴

شناسه خبر: 103453

مطالب مرتبط :
کشاورزی هوشمند

در راستای تحولات هوشمند سازی؛

مزرعه سیار هوشمندطراحی شد

طراح مزرعه سیار هوشمند گفت: استفاده بهینه از حداقل‌های آبی و فن‌آوری‌های نوین کشاورزی و آبیاری تنها راه برون رفت از مشکلات بحران آبی است که به طور جد نهادهای دولتی و سازمان‌های مربوطه همچون جهاد کشاورزی، امور آب به این موضوع باید پرداخت کنند.

رویداد اتم

رابط رویداد اتم در استان قزوین:

«رویداد اتم» در قزوین برگزار می شود

محمدحسن خوشبوئی رابط «رویداد اتم» در قزوین با بیان اینکه اتم در این رویداد و برنامه به معنای الگوها و تجربه‌های موفق است می گوید: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم در سطح استان قزوین این رویداد بزرگ را برگزار کنیم.

پوستر رفیق شهیدم

با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛

مجموعه آثار هنری «رفیق شهیدم» رونمایی شد

همزمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از مجموعه آثار هنری «رفیق شهیدم» با حضور سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین کشور در کرمان رونمایی شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب