عرضه خودروهای خود ران با استفاده از واقعیت مجازی در نمایشگاه فناوری CES ۲۰۲۳

نمایشگاه فناوری CES ۲۰۲۳ که میزبان جدیدترین فناوری‌های جهان است، افتتاح شد. در نمایشگاه CES ۲۰۲۳ شرکت آئودی(Audi) یک خودروی خودران خود به نام Holoride را که شبیه یک شهربازی کوچک است، رونمایی کرد.

به گزارش خبرگزای علم و فناوری و به نقل از آی ای از تولیدکنندگان مشهور خودروهای لوکس ، آئودی(Audi) شرکت خودروسازی آلمانی است، که دفتر مرکزی آن در شهر اینگولشتات، ایالت بایرن قرار دارد در نمایشگاه CES ۲۰۲۳. این شرکت اخیرا یک خودروی خودران خود به نام Holoride را که شبیه یک شهربازی کوچک است، رونمایی کرد.

در این خودرو جدید می توان  با نشستن و گذاشتن هدست واقعیت مجازی بر روی صورت خود می‌توانند لذت یک سفر بی‌نظیر را تجربه کنند. شرکت آئودی هدف خود از طراحی Holoride را سرگرم کردن متفاوت مسافران در طی مسیر اعلام کرد.

طراحان Holoride گفتند ما از خود پرسیدیم وقتی که در دنیای امروزه خودروهای خودران یکی پس از دیگری تولید می‌شوند، چگونه می‌توانیم ما متفاوت باشیم که پس از آن تصمیم گرفتیم این کار را انجام دهیم.

با زدن عینک کاربران می توانند لذت واقعیت مجازی را تجربه کنند و از ابزاری مانند جوی استیک در یک بازی کنسولی استفاده می کنند.

در واقع احساس می‌کنید که سوار سفینه فضایی یا زیردریایی شده‌اید.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶:۲۱

شناسه خبر: 103469

مطالب مرتبط :
خودروسازی آسپا

در گفت و گو با تیم خودروی سازی آسپا؛

خودروی برقی «آسپا» در قزوین تا پایان سال رونمایی می‌شود

سرپرست تیم خودروسازی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) استان قزوین از رونمایی خودروی برقی آسپا تا پایان سال جاری خبر داد.

پوست الکترونیکی

ابداع پوست الکترونیکی برای لمس بهتر اجسام در دنیای مجازی

این ابداع احساس لامسه را در واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شبیه‌سازی و به کاربر منتقل می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب