کارشناس همایش ملی«سیره علوی» خبر داد؛

۲۰ دی‌ماه؛ مهلت ارسال مقالات به همایش ملی سیره علوی

کارشناس همایش ملی«سیره علوی» گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دوازدهمین همایش ملی سیره علوی تا ۲۰ دی‌ماه اعلام شده است.

مصطفی امیدنژاد در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری لرستان با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش ملی «سیره علوی» در لرستان، اظهارداشت: این همایش با همکاری مشترک بنیاد بین‌المللی غدیر و دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با رویکرد جهاد تبیین و شعار سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

وی آخرین مهلت ارسال آثار به این همایش ملی را بیستم دی‌ماه دانست و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این همایش ملی واقع در طبقه سوم ساختمان شهید مصطفی توکل‌زاده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد ارسال کنند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره۰۶۶۳۳۱۲۰۶۳۰ تماس بگیرند.

کارشناس همایش ملی«سیره علوی» با بیان اینکه مقالات برتر در مجلات علمی پژوهشی مورد تأیید وزارت علوم و تحقیقات چاپ می شود، گفت: آثار و مقالات را می‌توان از طریق سایت همایش به نشانی https:khorramabad.iau.lr/sirhalavi/fa ارسال کرد.

وی با اشاره به دو محور این همایش ملی، عنوان کرد: موضوعات محور اول شامل از سیره عملی امام علی(ع) در جهاد تبیین، الزامات جهاد تبیین در نهج‌البلاغه و سیره علوی، بصیرت، دشمن‌شناسی و استکبارستیزی، جهاد تبیین و تربیت اسلامی، جهاد تبیین و تربیت شهروندی، جهاد تبیین و تربیت سیاسی، جهاد تبیین و حجاب و عفاف، جهاد تبیین و وظایف اقشار جامعه، جهاد تبیین، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در راستای تحقق اهداف و اقدامات جهاد تبیین، آسیب‌شناسی و موانع اجرایی جهاد تبیین و سایر موارد با محوریت جهاد تبیین با استناد به سیره و گفتار علوی، است.

وی ضمن دعوت از عموم علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش ملی، بیان کرد: موضوعات محور دوم شعار سال ۱۴۰۱ نیز شامل تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در سیره و گفتار علوی، راهکارهای مقابله با موانع تولید داخلی، مبارزه با فساد اقتصادی در حکومت علوی، الگوهای بهبود فضای کسب و کار در سیره علوی، کارآفرینی و اشتغالزایی در سیره علوی، کنترل بازار و نظارت و بازرسی، مبانی و الزامات اخلاق تجاری در سیره علوی، مبارزه با گران‌فروشی و احتکار با استناد به سیره و گفتار علوی، الگوی توسعه اقتصادی پایدار با استناد به سیره و گفتار علوی و سایر موارد با محوریت شعار سال با استناد به سیره و گفتار علوی است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱:۵۷

شناسه خبر: 103512

مطالب مرتبط :
همایش ملی آموزش عالی در غرب کشور

دراسفند ماه برگزار می شود:

همایش ملی آموزش عالی در غرب کشور

در پنجاه سالگی تاسیس دانشگاه رازی، دومین فراخوان مقالات علمی، خاطرات، يادداشت ها و تجربه های زیسته در استان کرمانشاه برگزار می گردد.

پیام وزیر علوم به مناسبت درگذشت پروفسور سیدعلیرضا اشرفی

پیام وزیر علوم به مناسبت درگذشت پروفسور سیدعلیرضا اشرفی

در پی درگذشت پروفسور سید علیرضا اشرفی عضو هیات علمی دانشگاه کاشان بر اثر سانحه تصادف، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی درگذشت این استاد دانشگاه را تسلیت گفت.

شیراز میزبان پنجمین همایش بین‌المللی سیره نبوی در طب

شیراز میزبان پنجمین همایش بین‌المللی سیره نبوی در طب

دبیر پنجمین همایش بین‌المللی سیره نبوی در طب از برگزاری این همایش در هفته نخست آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد.

فرهنگ فقر

کمک علمی نخبگان جامعه برای کاهش آسیب های اجتماعی

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی: با برگزاری همایش فرهنگ فقر ذهن نخبگان را به سمت راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی سوق دهیم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب