در استان کرمانشاه راه اندازی می شود:

استارت آپ " کمک نوآور با تکیه بر هوش مصنوعی"

در جلسه معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با تیم اجرایی خانه نخبگان بسیج استان، بر راه اندازی و فعالیت استارت آپ " کمک نوآور با تکیه بر هوش مصنوعی" در اسفند تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ مدیریت علمی و پژوهشی سپاه ناحیه کرمانشاه با همکاری معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم( صلی الله علیه و آله و سلم ) استان در نظر دارد استارت آپ " کمک نوآور با تکیه بر هوش مصنوعی" را در استان کرمانشاه راه اندازی نماید.

در همین راستا، اولین جلسه هماهنگی کلیات این پروژه علمی، روز پنجشنبه در دفتر معاونت علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمانشاه برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور دکتر کورش بابلی معاون علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) برگزار گردید، بر روی کلیات طرح بحث و تبادل نظر شد.

 

گفتنی است این جلسه با هدف برنامه ریزی جهت اجرای طرح استارت آپ(کمک نو آور) با تاکید برهوش مصنوعی  که قرار است در اسفند ماه راه اندازی گردد،  برگزار شد.

 

لازم به ذکر در این جلسه مقررگردید جزییات برنامه در جلسه بعدی که در اواخر دی ماه برگزار خواهد شد، اعلام شود.

 

پایان پیام/ محمدرضا زارع

زمان انتشار: شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷:۱۰

شناسه خبر: 103635

مطالب مرتبط :
خانه نخبگان روش اجرایی راهبردهای رهبری را تدوین کند

دکتر کورش بابلی پیشنهاد داد:

خانه نخبگان روش اجرایی راهبردهای رهبری را تدوین کند

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت علمی خانه نخبگان بسیج گفت: این مرکز می تواند با بهره مندی از توانمندی کارگروه منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در راستای تحقق این منویات و راهبردهای اعلامی معظم له ایفای نقش کند.

تفاهمم نامه

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان متولیان اصلی زیست بوم علم و فناوری استان کرمان؛

کانون های شکوفایی و خلاقیت در سطح استان کرمان راه اندازی می شود

تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای بین پارک علم و فناوری، اداره کل آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان مبنی بر ایجاد کانون‌های شکوفایی و خلاقیت با هدف توسعه و تقویت زیست‌بوم فناوری استان کرمان منعقد شد.

دانشگاه فنی کرمانشاه مسئول دبیرخانه رویداد استارت آپ

دکتر کریمی گفت:

دانشگاه فنی کرمانشاه مسئول دبیرخانه رویداد استارت آپ " کمک نوآور" شد

مسئول خانه نخبگان بسیج سپاه ناحیه کرمانشاه از تصمیم اعضای کمیته علمی استار آپ " کمک نوآور با تکیه بر هوش مصنوعی" برای سپردن مسئولیت دبیرخانه این رویداد علمی، به دکتر عزیزی؛ رئیس دانشگاه فنی کرمانشاه خبر داد.

همایش ملی آموزش عالی در غرب کشور

دراسفند ماه برگزار می شود:

همایش ملی آموزش عالی در غرب کشور

در پنجاه سالگی تاسیس دانشگاه رازی، دومین فراخوان مقالات علمی، خاطرات، يادداشت ها و تجربه های زیسته در استان کرمانشاه برگزار می گردد.

افرا

برگزاری دوره توانمندسازی افرا در تبریز

دوره توانمندسازی افراویژه علاقه مندان به نقش آفرینی در حوزه فناوری در تبریز برگزار خواهد شد .

ربات مجسمه ساز Robotor

اختراع یک ربات مجسمه ساز و هنرمند

یک استارت آپ ایتالیایی رباتی که مانند «میکل‌آنژ» نقاش، پیکرتراش و معمار نامی ایتالیایی، مجسمه‌هایی از سنگ مرمر می‌سازد را اختراع کرده است.

نوشتن متون علمی یک هنر است

در کارگاه مقاله نویسی عنوان شد:

نوشتن متون علمی یک هنر است

دکتر وحید موحدی راد گفت: هدف اساسی گفتمان علمی فقط ارائه اطلاعات و افکار نیست بلکه ایجاد ارتباط واقعی است. بنابراین نوشتن متون علمی نه تنها یک علم، بلکه یک هنر است.

بناب

تالیف ۳ جلد کتاب در خانه نخبگان بسیج بناب

۳ جلد کتاب توسط بسیجیان خانه نخبگان شهرستان بناب تالیف شد .

۱

دکتر کورش بابلی عنوان کرد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت پیشبران کیفیت سامانه، گامی در راستای تسهیل خدمات به نخبگان بسیجی

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص)گفت: با عقد تفاهم نامه همکاری این معاونت با شرکت پیشبران کیفیت سامانه، از واحدهاي دانش بنيان نخبگان بسیجی حمایت و این واحدها به شرکت های صنعتي مرتبط جهت تجاري سازي ايده و فناوري حاصله، معرفی خواهند شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب