شبکه ارتباطی سراسری؛

شبکه ارتباطی با وجود سرما فعال است

در پی فراگیر شدن هوای سرد در بیشتر استان‌های کشور و افت شدید دما در شهرها و روستاها، شبکه ارتباطی سراسر کشور با کمترین مشکلی مشغول به فعالیت هستند.

طبق گزارش خبرگزاری علم و فناوری، در پی فراگیر شدن هوای سرد در بیشتر استان‌های کشور و افت شدید دما در شهرها و روستاها، شبکه ارتباطی سراسر کشور با کمترین مشکلی مشغول به فعالیت هستند.

در پی افت قابل توجه دما و فراگیر شدن سرمای شدید در بخش‌های زیادی از کشور که منجر به تعطیل شدن ادارات و مراکز آموزشی در تعدادی از شهرها شده است، خوشبختانه شبکه ارتباطی سراسری با کمترین مشکلی مشغول به ارایه خدمات دهی است.

وضعیت شبکه ارتباطی سراسری به گونه‌ای است که در ایام اخیر به دلیل افت دما در بخش‌های زیادی از کشور، مردم برای دورکاری و انجام امور و کارهای خود چون آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان، بیشتر از قبل بصورت برخط از شبکه ارتباطی کشور استفاده می‌کنند که همین باعث شده که مصرف ترافیک اینترنت با افزایش همراه شده باشد.

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴:۳۵

شناسه خبر: 103679

مطالب مرتبط :
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی   ماهواره‌ای در سال ۱۳۹۹ تصویب کرد.

اپراتورهای ماهواره‌ی ملزم به رعایت قوانین سرزمینی هستند

«لندینگ رایت» چیست؟

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مقررات حاکم بر حقوق سرزمینی ارائه خدمات ماهواره‌ای (Landing Rights) در ایران را با هدف ساماندهی ارائه خدمات ماهواره ای و همچنین شفاف سازی الزامات مقرراتی از سوی دارندگان شبکه‌های ماهواره‌ای در سال ۱۳۹۹ تصویب کرد.

 اردوهای امید پیشرفت برای ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت برگزار می‌شود

بیست و سومین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد فارس برگزار شد؛

رئیس دانشگاه آزاد فارس: اردوهای راهیان پیشرفت برای ارتباط هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در بیست و سومین جشنواره پژوهش و فناوری این دانشگاه گفت: به منظور آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان و دانشگاهیان با صنعت و صنایع مختلف، اردوهایی با عنوان امید پیشرفت در نظر گرفته شده که به زودی آغاز خواهند شد .

اینترنت

وزیر ارتباطات:

با قطع اینترنت در زمان کنکور به شدت مخالفیم!

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: دوستان سازمان سنجش به دنبال قطع اینترنت به طور سراسری بودند،‌ ما به شدت با قطع سراسری اینترنت مخالفت کردیم.

شبکه برق استان شاآنشی

فناوری جدید چینی ها، آلودگی هوا را کم می‌کند

برای اولین‌بار در جهان از یک سیستم خنک‌کننده مستقیم طبیعی (NDC) در یک نیروگاه برق در استان شاآنشی چین استفاده شده است. این خنک‌کننده که از جریان هوای طبیعی بهره می‌برد، می‌تواند سطح تولید آلودگی در نیروگاه‌ها را به‌شکل خیره‌کننده‌ای کاهش دهد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب