میزبانی ۹ هزار داوطلب کنکور سراسری در حوزه امتحانی دانشگاه صنعتی اصفهان و شش توصیه ستاد آزمون این دانشگاه

دانشگاه صنعتی اصفهان روزهای ۲۹ و ۳۰ دی‌ماه با برگزاری مرحله اول آزمون سراسری ۱۴۰۱ ، میزبان بیش از ۹هزار داوطلب دختر و پسر است و ستاد آزمون این دانشگاه توصیه‌های ضروری به منظور تأمین امنیت، سلامت ورفاه حال داوطلبان گرامی را مطرح کرده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان روزهای 29 و 30 دی‌ماه با برگزاری مرحله اول آزمون سراسری 1401 ، میزبان بیش از 9هزار داوطلب دختر و پسر است.

 

دکتر مجید طالبی، نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری کنکور سراسری در حوزه دانشگاه صنعتی اصفهان با اعلام این خبر گفت: نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 در دانشگاه صنعتی اصفهان در پنج حوزه ی دانشکده مهندسی منابع طبیعی، دانشکده مهندسی نساجی، مجتمع خوارزمی، مجتمع ابوریحان و کتابخانه مرکزی دانشگاه در صبح روزهای پنجشنبه و جمعه، 29 و 30 دی ماه جاری برگزار می‌شود.

 

دکتر طالبی اظهار کرد: آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی با حضور 4500 نفر داوطلب ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 29 دی ماه و آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی با حضور 4545 نفر داوطلب ساعت 8 صبح روز جمعه 30 دی ماه جاری آغاز می‌شود.

 

وی افزود: تعداد کل داوطلبان رشته‌های علوم تجربی و علوم ریاضی حوزه دانشگاه صنعتی اصفهان 9045 نفر هستند که ازاین تعداد 2976 نفر داوطلب خانم و 6069 نفر داوطلب آقا هستند.  

 

مسئول برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مطلوب آزمون و رفاه داوطلبان این حوزه اندیشیده شده است، اعلام کرد: اتوبوس‌های شرکت واحد مسیر میدان جمهوری( دروازه تهران) به دانشگاه از ساعت  6 و 15 دقیقه صبح روزهای آزمون، آماده سرویس دهی هستند.

 

وی افزود: درب‌های ورودی شمالی و جنوبی دانشگاه از ساعت 6 صبح روز‌های آزمون بازبوده و امکان حضور داوطلبان گرامی‌ به همراه خانواده محترم فراهم شده است. در این رابطه پارکینگ برای خودروهای شخصی پیش‌بینی شده است. همچنین توصیه می‌شود که از درب شمالی دانشگاه (به سمت شاهین شهر) به دانشگاه وارد شوند و ورود خود را به دقایق پایانی موکول ننمایند.

 

طالبی در مورد آن دسته از داوطلبانی که قصد استفاده از مترو دارند هم گفت: از پایانه متروی قدس به دانشگاه هم اتوبوس‌ها فقط روز پنج شنبه 29 دی ماه از ساعت 6 و 30 دقیقه  صبح با فاصله هر 15 دقیقه، سرویس‌دهی خواهند داشت.

 

گفتنی است بر اساس اعلام ستاد برگزاری آزمون‌های سراسری دانشگاه صنعتی اصفهان، توصیه‌های ضروری به منظور تأمین امنیت، سلامت ورفاه حال داوطلبان گرامی به شرح ذیل است.

1- به داوطلبان گرامی توصیه می‌گردد از همراه داشتن هر گونه وسیله اضافی از جمله تلفن همراه و ماشین حساب خودداری نمایند.

2- حتما پیش از اعزام به محل آزمون، از همراه داشتن ‌و صحت کلیه مدارک مورد نیاز از جمله کارت ملی یا شناسنامه، کارت ورود به جلسه و لوازم تحریر خود اطمینان حاصل کنید. 

3- پارکینگ به تعداد کافی در محوطه داخلی دانشگاه در نظر گرفته شده است و از این‌رو از داوطلبان گرامی تقاضا می‌گردد پس از ورود به محوطه دانشگاه با عوامل انتظامات همکاری نمایند.

4-  به خانواده‌های محترم داوطلبان توصیه می‌شود حتی‌الامکان از همراهی عزیزان خود خودداری نمایند. در صورت حضور در محوطه دانشگاه خواهشمند است در محل پارکینگ‌ها توقف کرده و به حوزه‌های امتحانی نزدیک نشوند. 

5-  همراهان گرامی داوطلبان در صورتی که پس از رساندن داوطلب خود قصد ترک دانشگاه را دارید، به دلیل جلوگیری از ترافیک در محوطه دانشگاه، اجازه دهید تا تمامی خودروها وارد شوند سپس با آرامش دانشگاه را ترک نمایید.

6- با مجریان برگزاری حوزه‌های آزمون همکاری و مساعدت شایسته را در برگزاری هر چه بهتر و در نهایت آرامش و اطمینان مبذول فرمائید.

 

 انتهای پیام/

 معصومه صادقی

زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳:۳۱

شناسه خبر: 103742

مطالب مرتبط :
 دورکاری ادارات و غیرحضوری شدن فعالیت کلیه مراکز آموزشی در برخی شهرستان‌ها و ابلاع عدم مصرف مازوت

کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان؛

نسخه آلودگی هوای اصفهان دورکاری ادارات و غیرحضوری شدن مراکز آموزشی و عدم مصرف مازوت تارفع آلودگی

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، اعلام کرد: فعالیت کلیه مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در اصفهان و برخی شهرستان‌ها در روزهای شنبه و یکشنبه یکم و دوم بهمن ماه به صورت غیرحضوری و فعالیت کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در این مناطق در روز شنبه یکم بهمن ماه به صورت دورکار خواهد بود همچنین به نیروگاه شهید منتظری ابلاغ گردید که تا رفع شرایط کنونی اضطرار آلودگی هوا از مصرف سوخت مازوت خودداری نماید.

عمل جراحی نادر ترمیم جمجمه با مواد اولیه استخوانی در مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان

توسط دکتر حسین ابدالی؛

عمل جراحی نادر ترمیم جمجمه با مواد اولیه استخوانی در مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان

حسین ابدالی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در یک عمل جراحی در مرکز آموزش درمانی الزهرا(س)، به کمک اعضای هیئت علمی دانشکده های پزشکی و فناوری های نوین علوم پزشکی و با استفاده از مواد اولیه استخوانی و پرینت سه بعدی جمجمه و صورت بیماری را بازسازی و ترمیم کرد.

وزارت ارتباطات اینترنت موبایل را در محل حوزه‌های کنکور قطع می کند

سازمان سنجش اعلام کرد

وزارت ارتباطات اینترنت موبایل را در محل حوزه‌های کنکور قطع می کند

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در مورد محدودیت اینترنت در حوزه‌های آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

موتورهای برقی به تهران می رسد...؟

خبرگزاری علم و فناوری وعده های مسئولان برای جایگرینی موتورهای برقی با عادی را بررسی می کند:

موتورهای برقی به تهران می رسد...؟

بی شک خودروها و به خصوص خودروهای شخصی نقش غیرقابل انکاری را در افزایش آلایندگی هوای شهرها و به ویژه کلانشهرها دارند. در این میان براساس گزارش‌های منتشره از سوی بانک جهانی میزان آلایندگی موتورسیکلت‌ها تا حدود ۱۸ برابر خودروها است و این به معنای آن است که تردد هر موتورسیکلت جان ساکنان شهرها را ذره ذره می ستاند

 جهت استفاده از خروجی اندیشکده‌ها در دستگاه‌ها «چالش صبر» تبیین نشده

رئیس اندیشکده علمی‌راهبردی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان:

جهت استفاده از خروجی اندیشکده‌ها در دستگاه‌ها «چالش صبر» تبیین نشده

رئیس اندیشکده علمی‌راهبردی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت:یک چالش مهم از نظر استفاده از خروجی اندیشکده‌ها در دستگاه‌ها «چالش صبر» است بدین مفهوم که بیشتر نهادهای دولتی به‌دنبال راهکارهایی هستند که به‌سرعت چالش‌های آن‌ها را رفع کند، این در حالی است که مراجعه به اندیشکده‌ها نیازمند صبر است.

درخشش شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در جشنواره ملی «جهش» با کسب رتبه اول و دوم

آثار رسانه‌ای حوزه فناوری و نوآوری کشور زیر ذره‌بین؛

درخشش شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در جشنواره ملی «جهش» با کسب رتبه اول و دوم

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در جشنواره ملی «جهش» موفق به کسب دو عنوان «رتبه اول» در بخش تولیدات رسانه‌ای رویداد «توسعه و ارتقاء زیست بوم نوآوری استان‌ها (تانا)» و «رتبه دوم» در حوزه تولید مستند «داستان موفقیت» (روایت موفقیت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان طی چند دهه فعالیت خود) شد.

اختراع فرمولاسیون دقیق و روش ساخت مواد نانوکامپوزیتی تثبیت عضو بیماران سرطانی در پرتودرمانی و ارتوپدی

مدیر عامل شرکت دانش بنیان شهرهمراه صفه خبرداد:

اختراع فرمولاسیون دقیق و روش ساخت مواد نانوکامپوزیتی تثبیت عضو بیماران سرطانی در پرتودرمانی و ارتوپدی

مدیر عامل شرکت دانش بنیان شهرهمراه صفه از موفقیت محققان این شرکت در طراحی و تولید یک محصول های‌تک (فناوری بالا) نانوکامپوزیتی در حوزه «پرتودرمانی بیماران سرطانی و ارتوپدی» با قابلیت‌های فوق‌العاده مهم خبر داد که در راستای چشم‌انداز ده ساله دوم نانوفناوری کاربردی ایجاد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب