فرمانده سپاه حضرت عباس ( ع) اردبیل ؛

عصبانیت دشمنان از پیشرفت های ایران قوی

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام اردبیل گفت: پیشرفت های کشور و جامعه ما با حضور سپاه و بسیج تحقق یافته است و دشمنان از پیشرفت های چشمگیر ایران قوی عصبانی هستند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل صبح امروز در اجلاسیه مجمع بسیج استان اردبیل که با حضور اقشار مختلف بسیج، نمایندگان مجلس و مسئولین استانی در مجتمع فرهنگی ولایت اردبیل برگزار شد، با بیان این که روحیه جهادی، ایمان راسخ و بصیرت بسیجیان ستودنی است و با هیچ چیز غیر قابله معاوضه نمی باشد، اظهار داشت: پیشرفت های کشور و جامعه بودیم با حضور سپاه و بسیج تحقق یافته است به همین خاطر است که دشمنان و معاندین از پیشرفت های چشم گیر ایران قوی عصبانی هستند.

وی با بیان اینکه بسیجیان مصداق آیه کوثر هستند و پیش برنده و بالنده می باشند، گفت: بسیجیان هر کجا نیاز جامعه است حضور جدی دارند و در صحنه های حساس و خطرناک تا پا جای در راه انقلاب و ولایت فقیه آمادگی خود را ثابت کرده اند.

محمدی اصل در ادامه تصریح کرد: بسیاری از کشور های جهان در حسرت داشتن رهبری همچون امام خامنه ای عزیز هستند، اظهار داشت: حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب چون از روح و تفکر توحیدی برخوردارند توانستند کشور را از شرایط سخت و توطئه های بی امان دشمنان اسلام به سلامت عبور دهند.

محمدی اصل اظهار داشت: امروز بسیجی با بکارگیری تخصص در کنار علم و فناوری و با حضور جهادی و میدانی در عرصه های مختلف در محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی کشور سنگ تمام گذاشته است و این را باید دانست که هرکجا با روحیه بسیجی و جهادی وارد عمل شده ایم سربلند بوده ایم و شاهد موفقیت های بزرگی در کشور هستیم.

دبیر کل کنگره 3400 شهید استان اردبیل تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس نقش بسیج سازنده بود و با روحیه شهادت طلبی و ایمان قوی و بادستان خالی مقابل پیشرفته ترین سلاح های دنیا ایستادند که این عظمت بسیج را در تمام دنیا نشان داد چرا که کشور ایران با بلوک غرب و شرق به مقابله با جنگ تحمیلی رفته بود.

وی با بیان اینکه مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند، خاطر نشان کرد: یک میلیون نیروی مؤمن پای کار و داوطلب شهادت در دوران دفاع مقدس توانست مقابل دنیا بایستد و هشت سال جنگ را تحمل کند و امروز این جمعیت بسیار بیشتر شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به جنگ نرم دشمنان بسیار پیچیده تر و دشوارتر از جنگ سخت دوران دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی ایران با سرمایه گذاری کلان و استفاده از ابزار رسانه می خواهند با القای ناامیدی در جامعه به اهداف پلید و شوم خود برسند.

وی اضافه کرد: امنیت، آرامش، آبرو، اقتدار، عزت، عظمت، شکوه، سربلندی و سرافرازی تمامی مردم و استقلال کشور امروز مدیون و مرهون فداکاری‌ها و خون شهدای والامقام هستیم است و این شهدا هستند که بر اعمال ما ناظر هستند و وظیفه ما در قبال اهداف و آرمان شهدا بسیار سنگین است.

محمدی اصل با بیان اینکه ما هر چه داریم از برکت خون پاک شهیدان والامقام است، ادامه داد: امروز هرچه در مسیر خدمتگزاری که یکی از دغدغه های جدی شهدا بود، تلاش کنیم باز هم کم است و باید بیشتر و بیشتر در این راستا قدم برداریم.

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶:۲۳

شناسه خبر: 103794

مطالب مرتبط :
نشست تخصصی مرجعیت علمی و ترویج گفتمان علم و فناوری برای تحقق ایران قوی

نشست تخصصی مرجعیت علمی و ترویج گفتمان علم و فناوری برای تحقق ایران قوی

نشست تخصصی مرجعیت علمی و ترویج گفتمان علم و فناوری برای تحقق ایران قوی با حضور وزیر علوم و ۱۵ تن ازریاست دانشگاه‌های کشور برگزارشد.

قدرت گرفتن دانشگاه فنی و حرفه‌ای با ایجاد شبکه‌ای از افراد کارآفرین

قدرت گرفتن دانشگاه فنی و حرفه‌ای با ایجاد شبکه‌ای از افراد کارآفرین

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز هیئت‌های امنا و ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اجلاس رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سراسر کشور گفت: ایجاد شبکه‌ای از افراد کارآفرین، قدرت دانشگاه فنی و حرفه‌ای را به نمایش می‌گذارد.

مسابقات بسیج

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

دشمن از مسجد به عنوان مرکز تفکر و ترویج اسلام ترس دارد/ کشور و انقلاب ما با انس با قرآن بیمه می شود

سردار محمدعلی نظری گفت: دشمنان ما در قالب‌های مختلف در تلاش هستند تا نسل جوان، دانش‌آموزان و دانشجویان ما را از قرآن و مساجد دور کنند؛ لذا افرادی که به‌صورت تخصصی در قرآن تدبر و آن را حفظ می‌کنند باید اطرافیان خود را با آیات الهی که راهگشا و بن‌بست شکن است آشنا کنند چرا که کشور و انقلاب ما با قرآن بیمه می شود.

کارگاه

به همت پایگاه علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان گرمی؛

کارگاه آموزشی و مشاوره تخصصی برگزار شد

به همت پایگاه علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان گرمی ، کارگاه آموزشی "پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین بانوان شهرستان گرمی" در پایگاه علمی نرگس شهرستان گرمی برگزار شد.

عمل جراحی نادر ترمیم جمجمه با مواد اولیه استخوانی در مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان

توسط دکتر حسین ابدالی؛

عمل جراحی نادر ترمیم جمجمه با مواد اولیه استخوانی در مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) اصفهان

حسین ابدالی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در یک عمل جراحی در مرکز آموزش درمانی الزهرا(س)، به کمک اعضای هیئت علمی دانشکده های پزشکی و فناوری های نوین علوم پزشکی و با استفاده از مواد اولیه استخوانی و پرینت سه بعدی جمجمه و صورت بیماری را بازسازی و ترمیم کرد.

خبرگزاری علم و فناوری

به همت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی

بازدید علمی دانشجویان از کارخانه لبنیات کشت و صنعت مغان

بازدید علمی دانشجویان در راستای راهیان پیشرفت اردوی یک روزه توسط پژوهش و فناوری پیام نور پارس آباد و به همت دفتر بسیج دانشجویی پارس آباد برگزار شد.

حجت الاسلام باقری

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی؛ ایران قوی در سایه اقتصاد قوی ممکن خواهد بود

حجت السلام باقری گفت: ایران قوی وابسته به اقتصاد قوی است بنابراین اقتصاد کشور نباید در حملات دچار چالش شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب