با هدف حمایت از طرح‌ها و شرکت‌های دانش بنیان؛

تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری لرستان با بنیاد شهید و دانشگاه فنی و حرفه‌ای منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری لرستان به منظور حمایت از طرح‌ها و شرکت‌های دانش بنیان با بنیاد شهید و دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری لرستان، فرهاد نامداری امروز در آیین افتتاحیه خانه خلاق شاهد و ایثارگران لرستان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه سه جانبه بین پارک علم و فناوری لرستان، مرکز دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه فنی و حرفه‌ای لرستان اظهار داشت: با توجه به پراکندگی تسهیلات و خدمات ارائه شده به طرح‌های فناورانه و دانش بنیان ساماندهی تجمیع زیست بوم نوآوری و فناوری امری ضروری است.

وی اقدامات جزیره‌ای را باعث اتلاف منابع ملی  دانست و افزود: همه مجموعه‌های مرتبط با زیست بوم و واحدهای فناور و دانش بنیان باید زیر چتر حمایتی پارک علم و فناوری قرار گیرند.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان با اشاره به روند حمایتی پارک علم وفناوری از فناوران بیان کرد: آمادگی خود را جهت حمایت از فعالیت‌های فناورانه جامعه شاهد و ایثارگر استان اعلام می‌کنیم.

 عادل مهری نیز در این مراسم هدف از انعقاد این تفاهم نامه را حمایت از طرح‌ها و شرکت‌های دانش بنیان ایثارگران در چارچوب ضوابط پارک علم و فناوری دانست و اظهار داشت: استارتاپ‌های ایثارگران باید شناسایی شوند و درصدد هستیم با حمایت از ایثارگران در حوزه‌های مختلف دانش بنیان برای ایجاد شغل‌های پایدار به ایثارگرانی که می‌توانند مولد باشند، کمک کنیم.

 مدیرکل مرکز دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگران با بیان اینکه پارک علم و فناوری بستر مناسبی برای شناسایی، برگزاری رویداد و انتخاب ایده‌ها و طرح‌های برتر است افزود: بنیاد شهید وظیفه خود می‌داند که در حمایت از ایثارگران مستعد اقدام کند و برای کارآفرینی و خلاقیت و شکوفایی این استعدادها، امکانات خود را در اختیار پارک علم و فناوری قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵:۰۸

شناسه خبر: 103850

مطالب مرتبط :
انعقادتفاهم نامه پژوهشی و توسعه فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب با پارک علم وفناوری خوزستان

انعقادتفاهم نامه پژوهشی و توسعه فناوری شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب با پارک علم وفناوری خوزستان

مهندس علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و دکتر محمد راضی جلالی رئیس پارک علم و فناوری استان خوزستان، در راستای رفع نیازهای فناورانه و راهبردی و ایجاد بستری مناسب جهت تحقق اقتصاد دانش‌بنیان از بستر شرکت های بومی این استان، تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترک امضا نمودند .

تفاهمم نامه

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان متولیان اصلی زیست بوم علم و فناوری استان کرمان؛

کانون های شکوفایی و خلاقیت در سطح استان کرمان راه اندازی می شود

تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای بین پارک علم و فناوری، اداره کل آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان کرمان مبنی بر ایجاد کانون‌های شکوفایی و خلاقیت با هدف توسعه و تقویت زیست‌بوم فناوری استان کرمان منعقد شد.

تصویر

امضای تفاهم نامه سه جانبه بین شرکت آب منطقه ای یزد و شرکت های دانش بنیان

در حاشیه برگزاری نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی(تستا) بین شرکت آب منطقه ای یزد، شرکت تستا به نمایندگی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضا شد.

مومنی

در راستای تحقق شعار سال؛

دانشگاه صنعتی و بسیج علمی استان همدان تفاهم‌نامه امضا کردند

رئیس دانشگاه صنعتی همدان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه بین دانشگاه صنعتی همدان و بسیج علمی استان، گفت: دانشجویانی که دارای ایده و ذهن خلاق هستند به آزمایشگاه و کارگاه‌های مجهز نیاز دارند تا ایده‌های خود را به نمونه‌های اولیه تبدیل کنند که این نیاز با همکاری سپاه پاسخ داده خواهد شد.

تفاهم نامه همکاری

مسئول بسیج علمی، پژوهشی بهبهان :

تفاهم نامه همکاری بسیج علمی با فنی و حرفه ای بهبهان امضا شد/همکاری های دو جانبه برای حمایت از مخترعان

مسئول بسیج علمی، پژوهشی بهبهان گفت: تفاهم نامه همکاری بسیج علمی با فنی و حرفه ای بهبهان امضا شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب