مدیر گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان:

دانشجویان نخبه و مستعد لرستان از حمایت بنیاد نخبگان بهره‌مند می‌شوند

مدیر گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان گفت: تلاش گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان بر این اساس است که دانشجویان مستعد و نخبه، هرچه بهتر و نظام‌مند‌تر از خدمات و تسهیلات بنیاد نخبگان استان استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری لرستان، حسین میرزایی‌ نجفقلی اظهارداشت: همکاری بین دانشگاه لرستان و بنیاد نخبگان استان بر این اساس استوار است که دانشجویان مستعد، برتر و نخبه از خدمات و حمایت‌های متنوع و مختلف بنیاد نخبگان استان لرستان، مطلع و بهره‌مند شوند.

وی طرح‌هایی همچون طرح شهید وزوایی و شهید احمدی‌روشن را از جمله طرح‌های مهم بنیاد نخبگان دانست و افزود: این طرح برای حمایت از دانشجویان مستعد و نخبه‌ است و تلاش گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان بر این اساس است که دانشجویان مستعد و نخبه، هرچه بهتر و نظام‌مند‌تر از خدمات و تسهیلات بنیاد نخبگان استان لرستان، استفاده کنند.

مدیر گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان عنوان کرد: بنیاد نخبگان استان لرستان، هم مادی، هم معنوی، از دانشجویان مستعد و نخبه، حمایت می‌کند که طرح‌های حمایتی بنیاد نخبگان استان لرستان، هم برای دانشجویان، هم برای اعضای هیئت علمی، اجرا می‌شود.

وی با اشاره به طرح شهید احمدی‌روشن گفت:  در این طرح، رویکرد اصلی، تقویت ارتباط بین نظام نخبگانی دانشگاهی با نیازهای منطقه‌ای، استانی و مشارکت دانشجویان و اعضای هیئت علمی برای رفع چالش‌ها و مشکلات استان است.

رحمان کلانتری مسئول امور نخبگان و اجتماعات نخبگانی بنیاد نخبگان استان نیز  الزام به جذب و استخدام استعدادهای برتر نخبگانی در سازمان‌ها و ادارات را از جمله اقدامات مهم دولت سیزدهم برای حمایت از نظام نخبگانی برشمرد و گفت: تلاش بنیاد نخبگان استان، آن است که چترهای حمایتی خود از دانشجویان مستعد، برتر و نخبه دانشگاه لرستان را گسترش دهد.

وی «اثرگذاری بارز» در جامعه در چارچوب ارزش‌های اسلامی را از جمله ویژگی‌های نخبه‌بودن یک فرد دانست و اظهارداشت: یک نخبه، فردی است که بتواند تحول و اثرگذاری بارز و برجسته در جامعه ایجاد کند و بنیاد نخبگان استان لرستان دارای بسته‌های مختلف حمایتی برای حمایت مادی و معنوی از استعدادهای برتر دانشجویی و نخبگان دانشگاهی است.

مسئول امور نخبگان بنیاد نخبگان استان لرستان، ظرفیت‌های دانشگاه لرستان را گسترده ارزیابی و عنوان کرد: نقش گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان یک نقش مهم در ایجاد ارتباط پایدار بین دانشجویان برتر و نخبه با بنیاد نخبگان استان لرستان است و 90 درصد تسهیلات و خدمات حمایتی بنیاد نخبگان استان، از نوع بلاعوض است.

وی تصریح کرد: همکاری‌های گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان با بنیاد نخبگان استان، سازنده و مفید است و کوشش ما این است این همکاری، گسترش یابد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳:۰۰

شناسه خبر: 103890

مطالب مرتبط :
علوم پزشکی

در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی صورت گرفت؛

افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حوزه تحقیقات و فناوری

در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی،که سوم بهمن ماه ۱۴۰۱ باحضور رئیس جمهمور برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی تبریز بخاطر کسب رتبه های برتر در بخش های مختلف جشنواره چندین لوح دریافت کرد.

 استاندار سیستان و بلوچستان:

استاندار سیستان و بلوچستان:

مدیران از جوانان نخبه و خلاق استان بهره ببرند

استاندار سیستان و بلوچستان خواستار بهره گیری مدیران استانی از ظرفیت های علمی و تخصصی نخبگان دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان شد.

تصویر

مسئول دبیرخانه برگزاری مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی در گفت و گو با علم و فناوری:

استقبال بی نظیر دانش آموزان در چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی استان یزد

«درخشان» با اشاره به استقبال بی نظیر دانش آموزان در چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی استان یزد گفت: مرحله پایانی این مسابقات هفته سوم اسفند ماه سال جاری با حضور ۷۰۰ دانش آموز به میزبانی استان یزد برگزار می شود.

تدوین طرح‌های نوین به منظور حمایت از نخبگان

وزیر علوم در نشستی با برگزیدگان طرح‌های بنیاد ملی نخبگان اعلام کرد:

تدوین طرح‌های نوین به منظور حمایت از نخبگان

"گفت‌وگوی نخبگان" عنوان مراسمی است که ساعاتی قبل در وزارت علوم آغاز شده است و طی آن قرار است نخبگان با وزیر علوم دغدغه‌های خود را در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی و علمی بیان کنند.

جاوید

با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی:

رویداد سرمایه‌گذاری تا ثریا در مازندران اجرایی می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران، گفت: رویداد سرمایه‌گذاری تا ثریا با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی و رفع نیازهای استانی در مازندران برگزار می‌شود.

جاوید

با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی:

رویداد سرمایه‌گذاری تا ثریا در مازندران اجرایی می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران، گفت: رویداد سرمایه‌گذاری تا ثریا با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی و رفع نیازهای استانی در مازندران برگزار می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب