رویداد فرصت شغلی دانش ‌بنیان ویژه مددجویان کازرونی

رویداد یک روزه فرصت شغلی دانش ‌بنیان ویژه مددجویان در شهرستان کازرون برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، رویداد فرصت شغلی دانش ‌بنیان ویژه مددجویان تحت حمایت امداد در شهرستان کازرون با همکاری سرای نوآوری فناوری ‌های برق ارتباطات و اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار می شود.

مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس با بیان اینکه این رویداد برای 100 نفر از مددجویان کازرونی در نظر گرفته شده، تصریح کرد: کمیته امداد طی سال های گذشته نگاه ویژه ای به طرح های اشتغالزایی به ویژه در مباحث فناوری و دانش بنیان داشته است .

وی ادامه داد: به همین منظور برگزاری رویدادهای فرصت شغلی در حوزه های دانش بنیان و فناور از راهکارهای کمیته امداد برای عملی کردن سیاست اشتغالزایی در سطح جامعه هدف در نظر گرفته شده است.

به گفته این مقام مسئول، حمایت از توسعه بازار محصولات و کسب و کارهای فناورانه با ظرفیت اشتغال بالا در کنار حمایت از توسعه ایده‌ های فناورانه از دیگر اهداف برگزاری رویدادهای فرصت شغلی است .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس پیرامون محورهای رویداد فرصت شغلی دانش ‌بنیان ویژه مددجویان تحت حمایت امداد در شهرستان کازرون توضیح داد: تمرکز بر کارگاه ‌های آموزشی، معرفی فرصت‌ های شغلی نوین شناسایی شده در زیست بوم فناوری و نوآوری کشور با هدف تعیین مسیر شغلی، ایجاد پل ارتباطی بین فعالان عرصه نوآوری و فناوری و متقاضیان شغلی از محورهای برگزاری این رویداد است.

موصلی با بیان اینکه این رویداد یک روزه خواهد بود، اذعان داشت: یکی از اهداف برگزاری این رویداد فراوانی درخواست ‌های مددجویان و زنان سرپرست خانوار در زمینه ایجاد فرصت ‌های شغلی بوده و جهت شرکت در این رویداد ۱۰۰ نفر از مددجویان فارغ التحصیل دانشگاهی و مستعدین اشتغال، شناسایی، مشاوره شغلی و غربالگری شده ‌اند.

 

انتهای پیام /

زمان انتشار: دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲:۱۳

شناسه خبر: 103907

مطالب مرتبط :
 آب شیرین کن

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان:

بااین اختراع می توان«مشکل آب»درنقاط دورافتاده را حل کرد

یک پژوهشگران ایرانی موفق به تولید دستگاهی شده اند که می تواند با استفاده از انرژی خورشیدی، انرژی مورد نیاز برای بهره برداری از آب شیرین کن را تامین کند.

کندو

کارآفرین جوان روستایی که انحصار صنعت کندوسازی را شکست

جوان موفق و کارآفرین روستایی توانسته با انگیزه و پشت کار خود انحصار تولید کندو را در کشور بشکند اما به دلیل مشکلات گوناگون نیازمند حمایت و پشتیبانی می باشد.

نیروگاه های خورشیدی

با راه اندازی نیروگاه های خورشیدی

درآمد پایدار برای مددجویان کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان فارس گفت: با راه اندازی هزار واحد نیروگاه خورشیدی برای مددجویان کمیته امداد استان فارس، سالانه حدود ۹ میلیون و ششصدهزار کیلووات ساعت برق تولید و وارد شبکه برق کشور می شود .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب