در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود:

رویداد نوآوری "جهت" در حوزه جهاد تبیین

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان فارس از برگزاری رویداد نوآوری "جهت" برای انجام فعالیت‌ های علمی و دینی در جامعه دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، رویداد نوآوری "جهت" به اهتمام نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شیراز به منظور توانمند سازی و مهارت افزایی مبلغین، رابطین نماز و فعالین فرهنگی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «حمید مقامی» مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان فارس با تاکید بر لزوم ایده پردازی برای انجام فعالیت‌ های علمی و دینی در جامعه دانشگاهی کشور عنوان کرد: موضوع رویداد جهت، جهاد تبیین از ایده تا عمل است که برای توانمند سازی و مهارت افزایی مبلغین، رابطین نماز و فعالین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ریزی و اجرا خواهد شد .

او با بیان اینکه رویداد نوآوری جهت در روزهای پنجم و ششم بهمن ماه سال جاری خواهد بود، در خصوص سایر برنامه های این رویداد بیان کرد: برگزاری کارگاه ‌های حل مسئله، خلاقیت، مهارت‌ های ارائه و ارزش پیشنهادی از سایر محورهای این رویداد خواهد بود.

جهاد تبیین یکی از موضوعاتی است که رهبری معظم انقلاب بارها و بارها بر آن تاکید داشتند که دکتر مقامی در این خصوص عنوان کرد: برای اجرایی شدن جهاد تبیین در جامعه دانشگاهی نیازمند ایده‌ های خلاقانه و برنامه‌های نو و جدید هستیم.

وی با اشاره به مجتمع فرهنگی، ورزشی ولایت به عنوان محل برگزاری این رویداد گفت: تیم‌ های شرکت کننده در قالب گروه‌ های ۵ نفره متشکل از روحانی یا مبلغه، رابطین نماز و فعالین دانشجویی و فعالین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هم رقابت خواهند داشت.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان فارس همچنین با بیان اینکه از ایده‌ های برتر برای اجرایی شدن در دانشگاه نیز حمایت مالی خواهد شد، افزود: ایده‌ های ارائه شده در این رویداد براساس تناسب ایده با موضوع جهاد تبیین، قابلیت اجرا، امکان توسعه ایده، تناسب و به کارگیری از تکنولوژی‌ های روز، قابلیت تجاری سازی و درآمد زایی، داوری و انتخاب خواهند شد.

 

انتهای پیام /

زمان انتشار: دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷:۰۳

شناسه خبر: 103908

مطالب مرتبط :
ررر

مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه پزشکی شیراز؛

برگزاری ۲ کنگره تخصصی قلب و عروق در شیراز

چهاردهمین "کنگره بین‌المللی قلب و عروق" و هفتمین "کنگره مداخلات پیشگیری قلبی" ١٣ تا ١٥ بهمن ماه جاری به میزبانی مرکز تحقیقات قلب و عروق دانشگاه پزشکی شیراز برگزار می‌ شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:

بخش اطفال ۲ بیمارستان امیرالمومنین (ع) با مجهزترین امکانات بهره برداری شد

بخش اطفال ۲ بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) زابل با مجهزترین امکانات و با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

اولین متاورس اسلامی‌ را با نام  نت‌ورس

در مالزی؛

اولین متاورس اسلامی‌ را با نام نت‌ورس

اولین متاورس جهان که بر اساس شریعت اسلامی‌ عمل می‌کند در مالزی راه‌اندازی شد.

 جهت استفاده از خروجی اندیشکده‌ها در دستگاه‌ها «چالش صبر» تبیین نشده

رئیس اندیشکده علمی‌راهبردی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان:

جهت استفاده از خروجی اندیشکده‌ها در دستگاه‌ها «چالش صبر» تبیین نشده

رئیس اندیشکده علمی‌راهبردی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت:یک چالش مهم از نظر استفاده از خروجی اندیشکده‌ها در دستگاه‌ها «چالش صبر» است بدین مفهوم که بیشتر نهادهای دولتی به‌دنبال راهکارهایی هستند که به‌سرعت چالش‌های آن‌ها را رفع کند، این در حالی است که مراجعه به اندیشکده‌ها نیازمند صبر است.

باز هم دروغگویی رسانه های آنور آبی؛

داستان فوت غزال امیری، دانشجوی علوم پزشکی شیراز چیست؟

در دروغی دیگر رسانه های معاند فوت یک دانشجوی دختر دانشگاه علوم پزشکی شیراز را کشته سازی جا زدند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب