مدیر کل آموزش فنی حرفه‌ای لرستان:

گسترش زیر ساخت‌های توسعه فناوری در دستور کار فنی وحرفه‌ای لرستان قرار دارد

مدیر کل آموزش فنی حرفه‌ای لرستان گفت: در راستای اجرایی شدن نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب و تحقق اقتصاد ‌دانش‌بنیان، گسترش زیر ساخت‌های توسعه فناوری در دستور کار فنی وحرفه‌ای لرستان قرار دارد.

حشمت اله معتمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهار داشت: در راستای اجرایی شدن نهضت مهارت آموزی در گام دوم انقلاب و تحقق اقتصاد ‌دانش‌بنیان و همچنین به منظور ایجاد بستری مناسب جهت تحقق اقتصاد ‌دانش‌بنیان، گسترش زیر ساخت‌های توسعه فناوری و رشد فعالیت‌های دانایی محور در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: برای ایجاد مراکز رشد، تفاهم‌نامه و طرح‌های مختلف در دانشگاه‌ها، صنعت و سایر بخش‌ها منعقد شده تا در این راستا آموزش‌های مورد نیاز ارائه شد.

مدیر کل آموزش فنی حرفه‌‌ای لرستان گفت: برای اجرای این برنامه مجوز برای دانشگاه آزاد، دانشگاه لرستان، دانشگاه آیت اله بروجردی و دانشگاه علمی کاربردی دورود صادر شده است.

معتمدی بیان کرد: برای مراکز رشد و ارائه آموزش‌های مورد نیاز، این مجوزها صادر شده که توسط مربیان مجرب آموزش داده می‌شود و می‌تواند در اقدامات مراکز رشد موثر باشند.

وی با بیان این که اجرای این طرح‌ها، دانش کاراموزان در حوزه‌های مختلف را بروز می‌کند گفت: برهمین اساس تفاهم نامه با ۳۵۰ واحد پذیرنده محیط واقعی کار، طرح کهاد و نخلستان با دانشگاه لرستان منعقد شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷:۱۶

شناسه خبر: 103934

مطالب مرتبط :
۱

فومن شهر پناهگاه اندیشمندان

شهر پناهگاه اندیشمندان با قدمتی ۳۰۰۰ ساله، در شمالی‌ترین استان کشور قرارداد، پیشینه تاریخی این شهر به زمان امپراتوری ساسانی و قبل از آن می‌رسد و یکی از کانون‌های زندگی دو تیره گیلک و تالش است.

تصویر

مسئول دبیرخانه برگزاری مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی در گفت و گو با علم و فناوری:

استقبال بی نظیر دانش آموزان در چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی استان یزد

«درخشان» با اشاره به استقبال بی نظیر دانش آموزان در چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزی استان یزد گفت: مرحله پایانی این مسابقات هفته سوم اسفند ماه سال جاری با حضور ۷۰۰ دانش آموز به میزبانی استان یزد برگزار می شود.

معاون رییس جمهور

معاون رئیس جمهور:

اتاق فکر دولت ، دانشگاه ها هستند

معاون رئیس جمهور و رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری می گوید: اتاق فکر دولت، دانشگاه ها هستند و این موضوع از خواسته های ریاست جمهور است که به دنبال پیاده سازی آن هستیم و از ظرفیت دانشگاه ها برای تصمیم گیری و تصمیم سازی در دولت استفاده می کنیم.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب