مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی:

بیمه سلامت در حوزه دندانپزشکی خدمات ارائه می دهد

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: بیمه شدگان بیمه سلامت برای بهره مندی از خدمات دندانپزشکی در تعهد این سازمان، در صورت نیاز به این خدمات می توانند به مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سلامت مراجعه نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی«علی اربابی» مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی در نشستی با بیان اینکه  سازمان بیمه سلامت ایران برخی از خدمات را در حوزه دندانپزشکی تحت پوشش قرار داده است،اظهارداشت: بیمه شدگان می توانند با مراجعه به مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه سلامت از این خدمات بهره مند شوند.

وی  ادامه داد: برخی از خدمات دندانپزشکی در تعهد بیمه سلامت برای افراد تا سن 10 سالگی در تعهد است مانند فلوراید تراپی با وارنیش و بدون وارنیش و برای افراد سنین بالاتر این مورد در تعهد بیمه سلامت نمی باشد.

اربابی تصریح کرد: ترمیم دندان 6 با کامپوزیت و آمالگام و همچنین فیشورسیلانت دندان های 6 و 7 نیز برای افراد تا سن 14 سالگی در تعهد می باشد که این بیمه شدگان می توانند در صورت نیاز، خدمات را به صورت بیمه ای دریافت کنند.

وی با بیان اینکه برخی از خدمات دندانپزشکی نیز برای همه سنین قابل انجام و در تعهد بیمه سلامت است، افزود: کشیدن دندان رویش یافته با ریشه آشکار، رادیوگرافی ساده دهان و دندان، خدمات پیشگیری دهان و دندان، جرمگیری دندان، دستورات بهداشت دهان و ویزیت دندانپزشکی از قبیل این خدمات است.

مدیرکل بیمه سلامت در پایان یادآور شد: بیمه‌شدگان عزیز بیمه سلامت می‌توانند در صورت هرگونه سوال و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشورت با شماره تلفن 1666 تماس بگیرند.

خبرنگار:آمنه کارکن

انتهای پیام/ 

زمان انتشار: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۴:۴۴

شناسه خبر: 103962

مطالب مرتبط :
جوانان مخترع در مقابل بی مهری های جامعه خسته نشوند

مدیرعامل کارخانه کویر تایر در رویداد علمی ایده شوبیرجند:

جوانان مخترع در مقابل بی مهری های جامعه خسته نشوند

مدیرعامل کارخانه کویر تایربا بیان اینکه جوانان مخترع در مقابل بی مهری های جامعه خسته نشوندگفت: اگر بخواهیم به پایداری در عرصه های دانش بنیان دست پیدا کنیم باید شعار ما می توانیم را محقق نماییم.

فراخوان برگزاری طرح شهید بابایی توسط بنیاد ملی نخبگان

فراخوان برگزاری طرح شهید بابایی توسط بنیاد ملی نخبگان

به همت بنیاد ملی نخبگان طرح شهید بابایی برگزارمی شود.

نخستین همایش ملی زبان‌ها و گویش‌های مناطق مرزی برگزار می‌شود

به میزبانی دانشگاه بیرجند؛

نخستین همایش ملی زبان‌ها و گویش‌های مناطق مرزی برگزار می‌شود

نخستین همایش ملی زبان‌ها و گویش‌های مناطق مرزی ایران با حضور استادان و پژوهشگران گویش‌شناسی کشور دهم اسفندماه سال ۱۴۰۱ در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.

بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی:

بیمه شدگان بیمه سلامت مراقب سودجویان وکلاهبرداران باشند

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: تماس‌هایی که با موضوع صدور کارت بیمه درمان با هم استانی های عزیز گرفته می شود و یا اطلاعیه هایی که با همین موضوع در شبکه‌های اجتماعی منتشر می شود، ارتباطی به سازمان بیمه سلامت ایران ندارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب