رئیس منطقه آزاد سیستان بلوچستان :

شهر لجستیکی در بستر دانشگاه ایجاد شود

رئیس منطقه آزاد سیستان بر استفاده از منابع آموزشی و پژوهشی در زمینه ایجاد شهر لجستیکی در بستر دانشگاه جهت رشد در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، نشست رئیس منطقه آزاد سیستان با غلامرضا رضایی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد. در این نشست، واعظی پور ریاست منطقه آزاد سیستان پس از توضیحاتی درباره نحوه شکل گیری و راه اندازی منطقه آزاد سیستان بیان داشت: جهت تحقق اهداف پیش رو و رشد در زمینه های تجاری، اقتصادی و فرهنگی لازم است از منابع آموزشی و پژوهشی در زمینه ایجاد شهر لجستیکی در بستر دانشگاه استفاده نمایند. در ادامه رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان ضمن ارائه مطالبی در خصوص نحوه تعامل و ارتباط با منطقه آزاد سیستان گفت: استفاده از ظرفیت های پژوهشی، کتابخانه، مرکز رشد و پردیس علم و فناوری در جهت رشد و تعالی منطقه آزاد سیستان همواره در اختیار همکاران می باشد. در انتها نیز در خصوص استفاده از فارغ التحصیلان دانشگاهی دانشگاه سیستان و بلوچستان و برگزاری همایش های مرتبط تاکید شد.

زمان انتشار: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰:۰۰

شناسه خبر: 103970

مطالب مرتبط :
دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه سیستان و بلوچستان:

اولین همایش ریاضیات، جذابیت ها و چالش های آن

اولین همایش ریاضیات، جذابیت ها و چالش های آن در بهمن ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مخبر: دولت مشکلات کم آبی و خشکسالی سیستان و بلوچستان را به طور ویژه رسیدگی می‌کند

پیرو دستور رئیس جمهور :

مخبر: دولت مشکلات کم آبی و خشکسالی سیستان و بلوچستان را به طور ویژه رسیدگی می‌کند

معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم مشکلات کم‌آبی و خشکسالی سیستان و بلوچستان بویژه منطقه سیستان را به طور ویژه مورد رسیدگی قرار می‌دهد تا این مشکلات به صورت ریشه‌ای حل شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب