رئیس قرارگاه جهاد علمی، پژوهشی و فناوری بسیج مطرح کرد:

خانه نخبگان بسیج در احصا نظام مسائل شهرستان نمین نقش مهمی دارند

حضور نخبگان و اندیشمندان شهرستان نمین می تواند نقش مهمی را در سایه سار همفکری و هم افزایی برای شناسایی و احصا مشکلات شهرستان و ارائه راهکارهای موثر ایفا نمایند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ جلسه خانه نخبگان بسیج شهرستان نمین با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، نخبگان بسیجی در خانه نخبگان بسیج شهرستان نمین برگزار شد.

سرهنگ پاسدار صالح زارعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین در جلسه خانه نخبگان بسیج گفت: حضور نخبگان و  اندیشمندان این شهرستان  در مجموعه ای به نام  خانه نخبگان می تواند نقش مهمی را در سایه سار همفکری و هم افزایی برای شناسایی و احصا مشکلات شهرستان و ارائه راهکارهای موثر ایفا نمایند.

رئیس قرارگاه جهاد علمی، پژوهشی و فناوری بسیج افزود: الحمدالله شهرستان فرهنگی نمین دارای ظرفیت و پتانسل عظیم فرهنگی و علمی بوده و حضور جوانان تحصیل کرده و صاحبان فکر و اندیشه در خانه نخبگان افق های جدید و روشنی را در شناسایی و حل مشکلات رقم خواهند زد.‌

زارعی عنوان کرد: به همین مناسبت خانه نخبگان بسیج نمین از تمامی صاحب نظران و نخبگان شهرستان برای حضور در این مجموعه دعوت به عمل می آورد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶:۲۲

شناسه خبر: 103980

مطالب مرتبط :
بانوان فرهیخته و نخبه تاثیرگذار کرمانشاهی در عرصه های تصمیم سازی و تصمیم گیری به کار گرفته شوند

دکتر پیمان لطیفی عنوان کرد:

بانوان فرهیخته و نخبه تاثیرگذار کرمانشاهی در عرصه های تصمیم سازی و تصمیم گیری به کار گرفته شوند

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه گفت: حضور زنان فرهیخته و تاثیرگذار استان کرمانشاه در عرصه های مختلف تصمیم سازی و تصمیم گیری از جمله موضوعاتی است که معاونت امور بانوان خانه نخبگان استان کرمانشاه آن را به عنوان یک مطالبه پیگیری می کند.

علوم پزشکی

در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی صورت گرفت؛

افتخارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حوزه تحقیقات و فناوری

در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی،که سوم بهمن ماه ۱۴۰۱ باحضور رئیس جمهمور برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی تبریز بخاطر کسب رتبه های برتر در بخش های مختلف جشنواره چندین لوح دریافت کرد.

جاوید

با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی:

رویداد سرمایه‌گذاری تا ثریا در مازندران اجرایی می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلای مازندران، گفت: رویداد سرمایه‌گذاری تا ثریا با هدف حمایت از طرح‌های نخبگانی و رفع نیازهای استانی در مازندران برگزار می‌شود.

نشت گارگروه

رئیس خانه نخبگان بسیج کرمانشاه:

بن‌بستی در کشور با وجود نخبگان و اندیشمندان وجود ندارد

رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه گفت: در کشور با وجود نخبگان و اندیشمندان بن بستی وجود ندارد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب