آغاز طرح تکمیلی واکسیناسیون MRوفلج اطفال برای اتباع غیرایرانی دراهواز

طرح تکمیلی واکسیناسیون MRو فلج اطفال برای اتباع غیرایرانی با حفظ سلامت جامعه ازطریق ایمن کردن اتباع غیرایرانی وبیماریابی درآنها توسط مرکز بهداشت شرق اهوازآغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری،اسفندیاراصلانلو_مسئول واحدمبارزه با بیماری های مرکز بهداشت شرق اهوازبا اشاره به اینکه در این طرح اتباع غیرایرانی مقیم شرق اهواز پس از شناسایی،در برابرسرخک،سرخجه وفلج اطفال واکسینه می شوند،گفت: لازم است برای جلوگیری ازورود وچرخش ویروس عامل سرخک وسرخجه درمنطقه تحت پوشش،کلیه اتباع غیرایرانی زیر۱۵سال در سریع ترین زمان ممکن به مراکز جامع سلامت،پایگاه های شهری وخانه های بهداشت روستایی جهت تزریق واکسن مراجعه کنند.

اصلانلو اضافه نمود:واکسیناسیون تکمیلی در همه ی مراکز بهداشتی شرق اهواز در حال انجام است و هدف از اجرای این طرح،ایمن کردن اتباع غیرایرانی و بیماریابی در آنها به عنوان یک گروه پرخطراست.

زمان انتشار: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱:۰۰

شناسه خبر: 103991

مطالب مرتبط :
انجام ارزیابی ومعاینات سلامت برای طلاب جدیدالورود دراهواز

انجام ارزیابی ومعاینات سلامت برای طلاب جدیدالورود دراهواز

در راستای اجرای برنامه سلامت جوانان،مرکز بهداشت شرق اهواز برای طلاب جدیدالورود حوزه علمیه معاینات پزشکی و تن سنجی انجام داد.

واکسیناسیون دام

مدیر کل دامپزشکی استان قزوین مطرح کرد:

آغاز واکسیناسیون بالغ بر ۱ میلیون راس دام علیه تب برفکی در استان قزوین

مدیر کل دامپزشکی استان قزوین می گوید: بیماری تب برفکی یکی از مســری ترین بیماری  ها در دام سـبک وسنگین محسوب می شود لذا   واکسیناسیون بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار راس دام علیه تب برفکی در استان آغاز شده است.

برگزاری المپیاد دانشجویی قطب ۱۰ کشور در اهواز

برگزاری المپیاد دانشجویی قطب ۱۰ کشور در اهواز

رئیس دفتر حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز از افزایش دانشگاه‌های شرکت کننده در المپیاد دانشجویی قطب ۱۰ کشوری خبر داد.

مخترع تجهیزات دندانپزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز کیست؟

مخترع تجهیزات دندانپزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز کیست؟

نوآوری و اختراع و یا به عبارتی تولید دانش در جهان امروز پایه اصلی و اساسی توسعه وپیشرفت درهر جامعه ای تلقی می شود.بسیاری از وسایل،ابزار و فناوری هایی که امروزه وجود دارد،حاصل تلاش های شبانه روزی انسان هایی است که ماشاید حتی نامشان را نیزنشنیده باشیم.

​تزریق واکسن سرخک به بیش از ۹۹درصد کودکان شهرهای مرزی خراسان جنوبی

رئیس گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد

​تزریق واکسن سرخک به بیش از ۹۹درصد کودکان شهرهای مرزی خراسان جنوبی

​جمع آورد رئیس گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی بیرجندگفت: در سال جاری به بیش از ۹۹ درصد کودکان ۹ماهه تا زیر ۷سال شهرهای مرزی خراسان جنوبی واکسن سرخک تزریق شده است.

دکتر خیاط زاده

طرح تکمیل واکسیناسیون تزریقی فلج اطفال برای متولدین سال ۹۵ در آذربایجان شرقی

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، از طرح تکمیل واکسیناسیون تزریقی فلج اطفال برای متولدین سال ۹۵ و به بعد خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب