افتتاح مرکز رشد دانشگاه آزاد هشتگرد

با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۱ با عنوان تولید دانش بنیان، اشتغال آفرین و لزوم تحقق این امر در سطوح مختلف علمی بالاخص در سطح دانشگاه که ورودی اصلی صنعت در چشم انداز توسعه صنعتی می باشد مرکز رشد دانشگاه آزاد واحد هشتگرد توسط مسئولین استانی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان البرز، دانشگاه با توجه به کشف و پرورش استعداد جوانان و نخبگان در حوزه های علمی و معرفی به صنعت کشور جهت بهره گیری و کسب جایگاه های مناسب شغلی، نقش مهمی را در توسعه ی صنعتی کشور ایفا می کند. توسعه ی صنعتی در هیچ کشوری محقق نمی شود مگر با اصلاح روند آموزشی مدارس و دانشگاه ها.

با توجه به این که ایران در حال ورود به عرصه ی جهانی در تمامی ابعاد فناوری و همچنین پیشرفت و توسعه صنعتی می باشد و روند اصلاح ساختار آموزشی نیاز به بازسازی دارد، دانشگاه ها خود باید به فکر اصلاح روند آموزشی باشند و این امر در ایران بر عهده مراکز رشد می باشد. مراکز رشد مراکزی هستند که توامان با به کارگیری علم و صنعت، طرح خود را در محیط شبیه سازی شده به بوته آزمایش گذاشته و همچنین با در اختیار داشتن امکانات و بستر مورد نیاز می توانند طرح های خود را عملی کرده و به منصه ی ظهور برسانند.

این افتتاحیه با حضور حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ، جناب آقای البرزی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ، جناب آقای رضا عزتی معاون پژوهشی فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر مسئولین شهری و دانشگاهیان هشتگرد برگزار گردید.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸:۲۷

شناسه خبر: 104050

مطالب مرتبط :
خط اتوماتیک تولید برد الکترونیکی در پارک علم و فناوری لرستان افتتاح شد

با حضور جمعی از مسئولان؛

خط اتوماتیک تولید برد الکترونیکی در پارک علم و فناوری لرستان افتتاح شد

خط تمام اتوماتیک تولید برد الکترونیکی شرکت دانش‌بنیان خرم گستر الکترونیک از واحدهای دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری لرستان امروز افتتاح شد.

اولین پردیس علم و فناوری انرژی کشور در خوزستان

افتتاح شد؛

اولین پردیس علم و فناوری انرژی کشور

پردیس علم و فناوری انرژی خوزستان دوشنبه ۱۰ بهمن ماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

دکتر حاتمی

یکی از کارکردهای دانشگاه در کنار پرداختن به مسائل علمی و فرهنگی، پرداختن به نظام مسائل کشور است.

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار بیان کرد: نگاهی که در سال های اخیر تقویت می شود این است که دانشگاه به سمت حل نظام مسائل کشور برود و صرفا به محلی برای تحصیلات و ارائه مدرک تحصیلی اکتفا نشود؛ بلکه در دانشگاه ها بایستی مسیر حل نظام مسائل صنعت و مسائل استان و کشور در پایان نامه ها و فعالیت های دانشجویان باشد.

معاون رئیس جمهور

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری شیروان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری شیروان به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و با هزینه راه اندازی حدود ۲ میلیارد تومان توسط ستاری، معاون علمی و ناوری رئیس جمهور افتتاح گردید.

خبرگزاری علم و فناوری

افتتاحیه مرکز رشد شهید طهرانی مقدم

مرکز رشد شهید طهرانی مقدم ناحیه ی امام محمد باقر جاده چالوس کرج افتتاح شد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب