اسفند ماه برگزار می شود:

رویدادی در حوزه استارت آپ با رویکرد هوش مصنوعی

رویداد بزرگ ایده پردازی "سیمرغ " در شاخه های علوم پایه و پزشکی، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی و هنر، علوم نظامی و پدافند غیرعامل، علوم فنی و مهندسی، خدمات و ICT به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ معاونت علمی و پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه با همکاری سپاه ناحیه کرمانشاه، خانه نخبگان بسیج استان و خانه نخبگان شهرستان کرمانشاه رویداد کشوری " سیمرغ " را برگزار می کنند.

رویداد سیمرغ  که در حوزه استارت آپ با رویکرد هوش مصنوعی است در 14 ام اسفند ماه با حضور شرکت کنندگانی از استان های آذربایجان شرقی، ایلام،  کردستان، لرستان و همدان و به میزبانی استانم کرمانشاه برگزار می شود.

 

با توجه به برگزاری جلسات هماهنگی در راستای اجرای باشکوه این رویداد علمی در استان، خانه نخبگان بسیج به عنوان کمیته اجرایی، دانشگاه فنی حرفه ای مسئول دبیرخانه رویداد سیمرغ، استانداری کرمانشاه به عنوان کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی، پارک علم و فناوری مسئول کمیته علمی و سازمان بسیج مهندسین به عنوان کمیته پشتیبانی انتخاب شدند.

 

رویداد بزرگ ایده پردازی "سیمرغ " در شاخه های علوم پایه و پزشکی، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی و هنر، علوم نظامی و پدافند غیرعامل، علوم فنی و مهندسی، خدمات و ICT برگزار و علاقمندان می توانند آثار خود را تا پایان بهمن ماه ارسال نماید.

 

از آنجایی که دانشگاه فنی و حرفه ای استان به عنوان دبیرخانه این رویداد معرفی شده، زیر ساخت های لازم برای بارگذاری آثار ارسالی شرکت کنندگان در لینک به آدرس: https://ksh.tvu.ac.ir/fa/form_data/add/form_id=3757 تدوین شده است.

 

در ضمن شماره تماس 09188394045 برای هماهنگی و پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان اعلام گردید.

 

لازم به ذکر است بیش از 28 اداره و نهاد اداری، مرکز علمی و دانشگاهی و تشکل علمی در راستای اجرای باشکوه رویداد علمی "سیمرغ" که در حوزه استارت آپ با رویکرد هوش مصنوعی برگزار خواهد شد، همکاری داشته و از آن حمایت می کنند.

 

پایان پیام/ محمدرضا زارع

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳:۲۵

شناسه خبر: 104239

مطالب مرتبط :
رویداد بزرگ ایده پردازی سیمرغ

تمدید شد:

رویداد بزرگ ایده پردازی سیمرغ

رئیس خانه نخبگان شهرستان کرمانشاه از تمدید مهلت ارسال آثار به رویداد " سیمرغ" خبر داد.

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ برای نخستین بار در کشور جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی تولید کرد

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛

برای نخستین بار در کشور «جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی» تولید کرد

شرکت دانش بنیان کرمانشاهی برای اولین بار در کشور موفق به اختراع و تولید نوعی "جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی" شده که با نصب آن زیر ستون‌های ساختمان، حتی با وقوع زلزله ۸.۵ ریشتری هم تا ۹۰ درصد از ایجاد هرگونه تخریب در سازه جلوگیری می کند.

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ تنها تولیدکننده فوم های آتشنشانی، حفاری وساختمان سازی درکشور

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ تنها تولیدکننده فوم های آتشنشانی، حفاری وساختمان سازی درکشور

شرکت کیمیا فرآیند بیستون مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمانشاه اولین و تنها تولید کننده فوم بتن، فوم آتشنشانی و فوم حفاری در کشور است که در حال حاضر نیاز بازار کشور و صنایع نفت در زمینه این محصول را پوشش می دهد.

مزیت‌های هوش مصنوعی در ویندوز ۱۲

در یک سال آینده مایکروسافت؛

مزیت‌های هوش مصنوعی در ویندوز ۱۲

از آن‌جا که مایکروسافت سرمایه‌گذاری هنگفتی روی ChatGPT انجام داده است، ویندوز ۱۲ احتمالاً بزرگ‌ترین محصول هوش مصنوعی این شرکت خواهد بود.

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه؛ اولین تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشا سبزی و صیفی در کشور

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه؛ اولین تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشا سبزی و صیفی در کشور

یک شرکت دانش بنیان در استان کرمانشاه با تولید موفق تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشاء سبزی و صیفی، حالا به اولین و تنها تولید کننده این محصولات در کشور تبدیل شده و بیش از ۹۰ درصد بازار این محصولات در کشور را در انحصار خود دارد.

جوان‌سازی بازیگران در راستای داستان‌سرایی فیلم

سینمای هالیوود؛

جوان‌سازی بازیگران در راستای داستان سرایی فیلم

هالیوود می‌خواهد با کمک هوش مصنوعی تام هنکس را دوباره جوان کند تا در فیلم اقتباسی از رمان Here نقش‌آفرینی کند.

۲

بانوی کارآفرین روستایی که با شناسایی و تولید گیاهان دارویی به اشتغال روستا کمک می‌کند

یک کارآفرین اهل کلاچای ناحیه رودسر استان گیلان با تأکید بر اینکه ایجاد شغل ثابت در روستا راه‌حلی برای معضل کوچ روستائیان به شهر است، گفت: شناسایی گیاهان دارویی و پرورش آنها به اشتغال روستاییان کمک می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب