رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در گفت و گو با علم و فناوری خبر داد؛

برگزاری کنگره کشوری شهید چمران در یزد

دکتر دهقانی با اشاره از برگزاری کنگره کشوری شهید چمران در این دانشگاه خبر داد و گفت: این جشنواره برای اولین بار در سطح ملی توسط بسیج اساتید کشور برگزار خواهد شد.

دکتر «دهقانی اشکذری» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان یزد، با اشاره به برگزاری کنگره کشوری شهید چمران در این دانشگاه اظهار داشت: این جشنواره برای اولین بار در سطح ملی توسط بسیج اساتید کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: این جشنواره با هدف معرفی اساتید بسیجی موفق در عرصه های مختلف طراحی و برنامه ریزی شده است که اساتید آثار خود را از اوایل مهرماه در سامانه جشنواره بارگزاری کرده اند.

رئیس دانشگاه آزاد یزدبا بیان اینکه استاد منتخب را در ۱۵ محور در سطح استان انتخاب کردیم اذعان داشت: در بخش های مقاله های پژوهشی، پایان‌نامه‌ها، فرهنگ نوآوری، فعالیت‌های جهادی، شاگرد پروری، حوزه فعالیت های اقتصادی، حوزه فناوری، حوزه شرکت‌های فناور و حوزه طرح های پژوهشی از جمله بخش هایی است که اساتید انتخاب شده اند.

 وی همچنین از برگزاری مراسم تقدیر اساتید برتر بسیجی استان خبر داد و گفت: این مراسم سه شنبه ۱۸ بهمن در ساختمان سلطانی این دانشگاه با حضور اساتید بسیجی دانشگاه های استان برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: قطعا یکی از راهبردهای جشنواره معرفی الگوی موفق در حوزه علم و فرهنگ و اخلاق است که این رسالت را بسیج اساتید دارد که الگوهای موفق و چهره‌های شاخص و جامع را معرفی کند.

دکتر دهقانی با بیان اینکه برندگان ملی نیز به تهران معرفی می‌شوند افزود: در ۳۱ خرداد که سالگرد تاسیس بسیج اساتید کشور و روز ملی بسیج اساتید است برندگان کشوری هم انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تقدیر از اساتید برتر در  سطح استانی گفت: همزمان با سالگرد شهادت شهید الله دادی مراسم تجلیل از اساتید بسیجی و همچنین یادبودی از سردار الله دادی و شهید رمضانخانی که یکی از شهدای شاخص استان یزد هم در حوزه علم و فناوری و هم انقلاب محسوب می شود و به نوعی شهید چمران یزد نیز است همراه با تجلیل از خانواده این شهید برگزار می شود.

وی در پایان همچنین از تقدیر خانواده مرحوم «غلامحسین دشتی» که در جهاد تبیین فعالیت داشتند خبر داد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴:۴۰

شناسه خبر: 104386

مطالب مرتبط :
تصویر

اولین جشنواره استانی شهید دکتر مصطفی چمران در یزد برگزار شد

اولین جشنواره استانی شهید دکتر «مصطفی چمران» همراه با بزرگداشت سردار شهید «محمدعلی الله دادی» و اختتامیه رویداد شهید «رمضانخانی» در سالن آمفی تئاتر دکتر علی سلطانی دانشگاه آزاد یزدبرگزار شد.

دکتر مهراب محبی

رئيس دانشگاه آزاد فراشبند:

نداشتن مکان مستقل، سدی پیش‌روی دانشگاه آزاد فراشبند

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان فراشبند با اشاره به نداشتن یک ساختمان مستقل برای این دانشگاه که مانع از اقدامات اساسی و برنامه ریزی منسجم شده، گفت: نداشتن مکان مستقل، سدی پیش‌روی دانشگاه آزاد فراشبند است و درصورتیکه نتوانیم مکانی داشته باشیم، ممکن است دانشگاه به شهرستانی دیگر منتقل شود.

طرح «لیزینگ محصولات دانش‌بنیان و فناور» در لرستان اجرا می‌شود

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری نوآوران افلاک:

طرح «لیزینگ محصولات دانش‌بنیان و فناور» در لرستان اجرا می‌شود

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری نوآوران افلاک با اشاره به پرداخت ۲۳میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های فناورانه گفت: طرح «لیزینگ محصولات دانش‌بنیان و فناور» در لرستان اجرا می‌شود.

تصویر

گزارش تصویری/ برگزاری نشست قرارگاه راهیان پیشرفت «شهید فخری زاده» استان یزد

نشست قرارگاه راهیان پیشرفت «شهید فخری زاده» استان یزد با هدف تقویت روحیه خودباوری و اتکا به توان داخل به ویژه توانمندی های انسانی کشور و امید آفرینی در جامعه بخصوص جوانان و دانشجویان در راسای گفتمان سازی و جریان سازی جهاد علمی با حضور «محمدعلی شاه حسینی» معاون استاندار یزد، روسای دانشگاه های سراسر استان در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد.

تصویر

نشست قرارگاه راهیان پیشرفت «شهید فخری زاده» استان یزد برگزار شد

نشست قرارگاه راهیان پیشرفت «شهید فخری زاده» استان یزد با هدف تقویت روحیه خودباوری و اتکا به توان داخل به ویژه توانمندی های انسانی کشور و امید آفرینی در جامعه بخصوص جوانان و دانشجویان در راسای گفتمان سازی و جریان سازی جهاد علمی با حضور «محمدعلی شاه حسینی» معاون استاندار یزد، روسای دانشگاه های سراسر استان در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد.

متن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد مدیر برتر فناور جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۱ شد

عنوان مدیر برتر فناور جشنواره پژوهش و فناوری ۱۴۰۱ به دکتر «محمدرضا دهقانی اشکذری» ریاست دانشگاه آزاد اسلامی یزد، تعلق گرفت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب