مسئول نمایندگی شرکت پیشگامان توسعه برآیند دانش؛

رویداد تا ثریا گامی برای رشد اقتصاد دانش بنیان

مسئول نمایندگی شرکت پیشگامان توسعه برآیند دانش گفت: رویداد تا ثریا با به اشتراک گذاری ظرفیت های زیست بوم علم و فناوری استان اردبیل و کشور می تواند گامی برای رشد اقتصاد دانش بنیان باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دکتر فاضل احدی، مسئول نمایندگی شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش با بیان اینکه رویداد تا ثریا در ارتباط با اشتراک گذاری ظرفیت های استان و کشور به صورت علمی برپا می شود، اظهار داشت: این رویداد به منظور ایجاد یک جریان دائمی در راستای به اشتراک گذاری ظرفیت های زیست بوم علم و فناوری استان اردبیل و کشور به دو شیوه اشتراک گذاری نیازهای فناورانه و حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی دانش بنیان ها و فناوران به کمک سرمایه گذاران و ظرفیت های سرمایه گذاری برگزار می شود.

احدی با اشاره به تحقق شعار سال و حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان افزود: اقتصاد دانشبنیان موجب افزایش کیفیت محصوالات و قابلیت رقابتی شدن آنها میشود و کشور ما امروز به اقتصاد دانش بنیان نیاز مبرم دارد.

وی کمک به رشد اقتصادی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال و توسعه فن آوری را از دیگر اهداف این رویداد بر شمرد و اظهار کرد: این رویداد در ۲ بخش سرمایه گذاری بر روی طرحهای فناورانه اولویت دار و شناسایی و حل نیازهای فناورانه برگزار می شود. در حقیقت با اشتراک گذاری مسائل فناورانه توسط سرمایه گذار و سرمایه پذیر به سمت تولید محصول بهتر گام برداشته می شود.

احدی در ادامه افزود: در این رویداد سرمایه گذاران خارج استان از جمله شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج، موسسه دانشمند بنیاد مستضعفان، موسسه کوثر بنیاد شهید، آستان قدس رضوی و تحقیقات صنعتی سپاه و سرمایه گذاران داخلی استان شرکت می کنند.

مسئول نمایندگی شرکت پیشگامان توسعه فرآیند دانش اظهار کرد: تاکنون ظرفیت های خوبی در استان از جمله پارک علم و فناوری، دانشگاه های استان، جهاد دانشگاهی اردبیل، استانداری، ستاد فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش بنیان استان، قرارگاه جهادعلم و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد و حل مسائل استان به میدان آمدند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه استان تصریح کرد: این استان میزبان رویداد "تا ثریا" در 16 اسفند ماه سال جاری است و این رویداد ملی با هدف پاسخگویی به نیازهای اولویتدار و فناورانه استان و کشور در بخشهای مختلف برگزار می شود.

زمان انتشار: سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵:۵۰

شناسه خبر: 104394

مطالب مرتبط :
رویداد تا ثریا استان تهران دو هدف حمایت از تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان و ارائه نیازهای فناورانه جهت تولید محصول در راستای رفع این نیازها پی گرفت

مسئول شرکت پیش‌گامان استان تهران:

رویداد تا ثریا استان تهران دو هدف حمایت از تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان و ارائه نیازهای فناورانه جهت تولید محصول در راستای رفع این نیازها را پی گرفت

وحید حسن‌پور مسئول شرکت پیش‌گامان استان تهران، هدف برگزاری رویداد تا ثریا استان تهران را حمایت از تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید محصول جهت رفع نیازهای فناورانه ارائه شده دانست.

بنیه مالی جهت توسعه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی:

بنیه مالی جهت توسعه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان

ملکی‌فرمعاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان جهت توسعه نیاز به تقویت بنیه مالی دارند.

سرپرست دفتر امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان:

سرپرست دفتر امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان:

پیشروی سرمایه گذاری صنایع بزرگ استان سیستان و بلوچستان با استفاده از واحدهای فناور و دانش بنیان

سرپرست دفتر امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری سیستان و بلوچستان خواستار استفاده از واحدهای فناور و دانش بنیان در صنایع بزرگ استان شد.

رییس پارک علم و فناوری

رئیس پارک علم و فناوری قزوین خبر داد؛

افزایش ۴۳ درصدی شرکت های دانش بنیان در قزوین

رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین می گوید : ما در سال ۱۴۰۰ در کل استان قزوین ۹۲ شرکت دانش بنیان داشتیم که امسال این شرکت ها به ۱۳۲ رسیده است بنابراین در این حوزه نیز شاهد افزایش ۴۳ درصدی بوده ایم.

تانا

رویداد تا ثریا در اردبیل برگزار می شود

به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل وبا همکاری پارک علم و فناوری اردبیل ، رویداد تا ثریا برگزار می شود.

تفاهمم نامه

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان متولیان اصلی زیست بوم علم و فناوری استان کرمان/ تصاویر

ظهر امروز چهارم بهمن‌ماه تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای مبنی بر راه اندازی کانون های شکوفایی و خلاقیت در سطح استان کرمان میان پارک علم و فناوری، اداره کل آموزش‌وپرورش و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان با هدف تقویت زیست‌بوم علم و فناوری منعقد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب