رویداد ملی "تا ثریا" نزدیک است

مسئول سازمان بسیج علم وفناوری خوزستان در گفتگو با اصحاب رسانه از ارسال ۶۴ طرح فناور به دبیرخانه رویداد ملی "تا ثریا" خبر داد

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری،عبدالله بابا احمدیان اظهار داشت: رویداد ملی "تا ثریا"برای اولین‌ بار در استان خوزستان، روز چهارشنبه،سوم اسفندماه در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز برگزار خواهدشد.

مسئول بسیج علم و فناوری استان خوزستان گفت: ما برای رشد و اصلاح اقتصاد کشور باید به سمت تولید ملی برویم و قطعا تولیدی که بر پایه دانش‌بنیان باشد، موثرتر و کارآمدتر خواهد بود.

وی افزود: یکی از ضعف های ما در استان خوزستان، عدم انسجام همه بازیگران حوزه زیست بوم فناوری است که ما در رویداد همه فعالان عرصه علم وفناوری استان را دور هم جمع کردیم.

بابا احمدیان گفت: ما با مجموعه های متعددی از استان خوزستان که در عرصه زیست بوم فناوری فعالیت دارند از جمله اتاق بازرگانی، پارک علم و فناوری،صندوق توسعه وشکوفایی، بنیاد برکت، بنیاد علوی، شرکت های توسعه نیشکر، مجموعه فولاد، ملی حفاری، شرکت نفت، پتروشیمی ها و مجموعه کشاورزی نشست های مختلفی داشتیم و همگی آنها از برگزاری این رویداد استقبال کردند.

وی به شکوفایی صندوق پژوهش و نوآوری خوزستان در سال آینده اشاره کرد و افزود: در رویداد "تا ثریا" از طرح هایی حمایت می شود که نیاز بازار روز استان و یا کشور باشند در غیر این صورت سرمایه گذاری صورت نمی گیرد.

زمان انتشار: دوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶:۵۵

شناسه خبر: 104908

مطالب مرتبط :
رویداد علمی

رویداد علمی "تاثریا" در اهواز برگزار شد

۸۸ طرح و ایده از فناوران ،شرکت ها،ادارات و صنایع به دبیرخانه رویداد"تاثریا" رسید که ۱۱ طرح به عنوان نمونه و۳ طرح برگزیده در این رویداد شناخته شدند.

باید بین دانشگاه و صنعت پیوند برقرار شود

معاون صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی استان تهران:

باید بین دانشگاه و صنعت پیوند برقرار شود

حمید خوش‌سیرت معاون صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی استان تهران در حاشیه برگزاری رویداد تا ثریا استان تهران، راه‌حل مشکلات صنعت را ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت معرفی کرد.

زیست

خبرگزاری علم و فناوری تاریخچه زیست فناوری را بررسی میکند :

اهمیت علم روز زیست فناوری در دنیا

فناوری مهندسی ژنتیک و تولید ملی محصولات تراریخته مصداق بارز توصیه مقام معظم رهبری به نخبگان در مورد قانع نشدن به پیشرفت علمی و ضرورت ادامه مسیر با جلو بردن فناوری است.

شاخص

برگزاری جشنواره ملی جهادگران آذربایجان شرقی

این جشنواره با حمایت سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا و داوری آثار به همت سازمان بسیج هنرمندان سپاه عاشورا انجام می گیرد.

سومین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات،تجهیزات و مواد مصرفی صنایع فولادخوزستان برپا شد

سومین نمایشگاه تخصصی بومی سازی قطعات،تجهیزات و مواد مصرفی صنایع فولادخوزستان برپا شد

دراین نمایشگاه آئین رونمائی از۱۵۶۰ قطعه استراتژیک بومی سازی شده در گروه فولاد خوزستان طی سال های ۱۴۰۰و۱۴۰۱ با حضور مسئولین استانی برگزارشد.

 محسن حکیمی عضو هیات علمی دانشگاه یزد و مدیر خانه نخبگان بسیج علمی یزد

مدیر خانه نخبگان بسیج علم و فناوری استان یزد اعلام کرد

برگزاری نمایشگاه علم و فناوری در یزد/ حضور رئیس سازمان بسیج علم و فناوری کشور در اختتامیه جشنواره جهادگران استان یزد

حکیمی مدیر خانه نخبگان بسیج علم و فناوری استان یزد از برگزاری نمایشگاه علم و فناوری در استان خبر داد و گفت: اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان یزد با حضور رئیس سازمان بسیج علم و فناوری کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب