رویداد علمی "تاثریا" در اهواز برگزار شد

۸۸ طرح و ایده از فناوران ،شرکت ها،ادارات و صنایع به دبیرخانه رویداد"تاثریا" رسید که ۱۱ طرح به عنوان نمونه و۳ طرح برگزیده در این رویداد شناخته شدند.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، صبح امروز چهارشنبه سوم اسفند۱۴۰۱رویداد علمی "تاثریا" به میزبانی شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش استان خوزستان با حضور مسئولین استانی، فناوران و شرکت های سرمایه گذار داخلی درمحل دانشگاه آزاد اسلامی اهواز برگزار شد.

دکتر عبدالله بابا احمدیان مسئول نمایندگان شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش خوزستان گفت: هدف از برگزاری رویداد"تاثریا" آشنایی فناوران،مبتکرین و مخترعین باشرکت های سرمایه گذار بوده تا بتوان زمینه ای فراهم کرد که با انعقاد تفاهم نامه ای شرکت های سرمایه گذار تا رسیدن طرح و ایده فناوران به بازار محصول آنها را حمایت مالی نمایند.

وی اظهار داشت: ۸۸ طرح و ایده به دبیرخانه رویداد رسیده است که با نظر کارشناسی، ۱۱ طرح نمونه در مراسم ارائه شد و با رای داوران ۳ طرح برگزیده اعلام گردید.

بابا احمدیان افزود:شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش، طرح هایی را برای مذاکره با شرکت های سرمایه گذار انتخاب کرده است که مطابق با نیاز جامعه و موجب بومی سازی قطعات،مواد و تجهیزات باشد.

بابا احمدیان ادامه داد:اجرای رویداد ملی "تاثریا" در جهت رشد و ارتقاء اقتصاد دانش بنیان از طریق بسیج تمامی ظرفیت های موجود در زیست بوم فناوری استان است.

شایان ذکر است شرکت پیشگامان توسعه بنیاد تعاون بسیج،شرکت صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران ،صنایع پیشرفته خراسان رضوی،شرکت ملی حفاری ایران،اداره جهاد کشاورزی و شرکت پتروشیمی ماهشهر به عنوان سرمایه گذار در این رویداد حضور داشتند که با ۱۱ طرح نمونه صورتجلسه امضاء کردند.

در پایان این مراسم از ۱۱ طرح نمونه تجلیل بعمل آمد و ازسه طرح برگزیده ازجمله ساخت کامپیوترهای کوچک اختصاصی از علی حیدری راد،سامانه جامع خدمات صنعتی ایران از علی بنا و نشانگر الکترونیک ویرا از سید میلاد فیاضی به طور ویژه تقدیر شد.

زمان انتشار: چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴:۲۲

شناسه خبر: 105024

مطالب مرتبط :
رویداد علمی

برای نخستین بار؛

رویدادعلمی "تاثریا" درخرمشهربرگزارشد

رویدادعلمی "تاثریا" برای نخستین بار با حضورجمعی از پژوهشگران،فناوران،جامعه دانشگاهی ومسئولین استانی،بیست ودوم وبیست وسوم اسفندماه درسالن اداره بندر ودریانوردی خرمشهربرگزارگردید.

 تندیس ششمین جشنواره استانی ابوذر در دستان ۲۹ نفر از اصحاب رسانه

در کرمانشاه انجام شد:

تندیس ششمین جشنواره استانی ابوذر در دستان ۲۹ نفر از اصحاب رسانه

همزمان با اعیاد مبارک شعبانیه و در زادروز ولادت چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای "ابوذر" استان کرمانشاه برگزار و از برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره تجلیل شد.

هشتمین رویداد AUT TALK    به میزبانی دانشگاه امیرکبیر

هشتمین رویداد AUT TALK به میزبانی دانشگاه امیرکبیر

هشتمین رویداد AUT TALK به میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.

اجرای طرح جهاد علمی در مناطق محروم خرمشهر

اجرای طرح جهاد علمی در مناطق محروم خرمشهر

طرح جهاد علمی بصورت حضوری و با هدف توانمندسازی دانش آموزان در مناطق محروم و روستاهای خرمشهر از سوی پایگاه بسیج علمی شهید احمدی روشن اجرا شد.

رویداد ملی

هم اکنون؛

رویداد ملی "تاثریا" در اهواز درحال برگزاری است

رویداد ملی "تاثریا"با حضور مسئولین استانی،فناوران وسرمایه گذاران داخلی هم اکنون در محل دانشگاه آزاداسلامی اهواز درحال برگزاری است.

ریل گذاری جهاددانشگاهی برای ارائه خدمات تخصصی، فناورانه و دانش بنیان در سمنان/ از آمادگی جهاددانشگاهی برای ایجاد زنجیره کامل درمان ناباروری در استان سمنان تا اجرای طرح های فناورانه در ۴ حوزه مهم

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان مطرح کرد:

ریل گذاری جهاددانشگاهی برای ارائه خدمات تخصصی، فناورانه و دانش بنیان در سمنان

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان از ریل گذاری جهاددانشگاهی برای ارائه خدمات تخصصی، فناورانه و دانش بنیان در سمنان خبر داد

تقدیر از ایده‌های فناورانه اساتید دانشگاه شریف با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور

تقدیر از ایده‌های فناورانه اساتید دانشگاه شریف با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور

در آیین اختتامیه رویداد ملی توسعه ایده‌های فناورانه گل‌گهر با حضور دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از دو استاد دانشگاه صنعتی شریف تقدیر شد.

رویداد ملی

رویداد ملی "تا ثریا" نزدیک است

مسئول سازمان بسیج علم وفناوری خوزستان در گفتگو با اصحاب رسانه از ارسال ۶۴ طرح فناور به دبیرخانه رویداد ملی "تا ثریا" خبر داد

برگزاری اولین جشنواره علمی شهرستان نطنز با تجلیل از ۱۱ برگزیده

به همت معاونت بسیج علمی ناحیه نطنز؛

برگزاری اولین جشنواره علمی شهرستان نطنز با تجلیل از ۱۱ برگزیده

اولین جشنواره علمی شهرستان نطنز با تجلیل از ۱۱ برگزیده به همت معاونت بسیج علمی و پژوهشی و فناوری ناحیه نطنز برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب