رویداد"کارآفرینی هوشمند" در دانشگاه کشاورزی خوزستان آغازبه کارکرد

رویداد کارآفرینی هوشمند و امنیت غذایی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به مدت سه روزآغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، روابط عمومی دانشگاه کشاورزی خوزستان اعلام کرد: رویداد کارآفرینی هوشمند و امنیت غذایی با همکاری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان و مرکز نوآوری اروندتک در آمفی تئاتر دکتر مفتح و تالار فردوسی این دانشگاه از ۱۴ اسفندماه به مدت سه روز برگزار می‌شود.

در این رویداد، شرکت‌های کشت و صنعت شهید بهشتی، سازمان اتکا و ستاد توسعه زیست‌فناوری به عنوان حامی حضور دارند و از طرح‌های برگزیده علمی ارائه‌شده در این رویداد حمایت خواهند کرد.

در مراسم اختتامیه،۱۰ طرح راه‌یافته از مجموع ۵۰ طرح کارآفرینی ارائه‌شده به دبیرخانه رویداد مورد داوری قرار گرفته و سه طرح برتر، معرفی شده و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

انصاری، نماینده مرکز تحقیقات و نوآوری سازمان اتکا یکی از حامیان ایده‌های برتر حاضر در رویداد عنوان کرد: شرکت اتکا در حوزه‌های مختلف صنایع غذایی، نساجی و لوازم خانگی فعالیت داشته و در حوزه کشاورزی نیز در مقاطع ارشد و دکتری، پذیرای دانشجویان برای همکاری‌های علمی است.

نماینده مرکز تحقیقات و نوآوری سازمان اتکا از پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان در هولدینگ اتکا خبر داد و بیان کرد: علاوه بر دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دانشجویان متقاضی کسر مدت زمان خدمت سربازی، اتکا آمادگی پذیرش شرکت‌های دانش‌بنیان در سطح تکنولوژی ۳ و ۴ را نیز دارد و از گسترش شرکت‌های نوپا در حوزه‌های تخصصی خود، حمایت خواهد کرد.

زمان انتشار: دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۶:۳۱

شناسه خبر: 105478

مطالب مرتبط :
جهاددانشگاهی در میان نهادهای انقلاب اسلامی به خوبی می درخشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

جهاددانشگاهی در میان نهادهای انقلاب اسلامی به خوبی می درخشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه «معرفی گزیده‌ای از دستاوردهای جهاددانشگاهی» با بیان اینکه با اعتمادی که در کشور به این نهاد علمی وجود دارد باید حمایت ها از آن بیشتر شود گفت:جهاددانشگاهی به واسطه دستاوردهایش در میان نهادهای انقلاب اسلامی به خوبی می درخشد.

یک هزار دانشجومعلم خوزستانی تحت پوشش طرح

یک هزار دانشجومعلم خوزستانی تحت پوشش طرح "آموزش توجیهی گزینش"

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان از تحت پوشش قرار گرفتن یک هزار دانشجومعلم در طرح آموزش توجیهی گزینش خبر داد.

۱۰ درجه دانش بنیان برای شرکت های مرکز رشد کشاورزی کرمانشاه

در جمع خبرنگاران مطرح شد:

۱۰ درجه دانش بنیان برای شرکت های مرکز رشد کشاورزی کرمانشاه

مهندس شهاب خوش خوی به موفقیت ۱۰ شرکت از ۷۰ شرکت مرکز رشد پارک علم و فناوری کرمانشاه برای کسب درجه دانش‌بنیان اشاره کرد و گفت: ۱۲ شرکت دیگر هم در نوبت دریافت این نشان هستند.

جاوید

اندیشکده حکمرانی مجلس شورای اسلامی در مازندران افتتاح شد

اندیشکده حکمرانی مجلس شورای اسلامی با هدف استفاده از ظرفیت نخبگان برای مدیریت کشور در استان مازندران افتتاح شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب