مسئول بسیج رسانه شهرستان سنقر و کليايی عنوان کرد:

اقتصاد و تولید مهمترین دغدغه رهبری

حجت الاسلام میلاد فرهنگیان گفت: تولید مبتنی بر عنصر دانش بنیان می تواند موجب کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه گردد و برای اینکه مشکلات معیشتی جامعه حل گردد باید مسئولین بر موضوع تولید در کشور همت مضاعف بگمارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ حجت الاسلام میلاد فرهنگیان، مسئول بسیج رسانه شهرستان سنقر و کليايی ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب سال ۱۴۰۲ را به عنوان سال "مهار تورم " و " رشد تولید " نامگذاری کردند که نشان می دهد موضوع "تولید" و "اقتصاد" همچنان از مهمترین و اصلی ترین موضوعات در کشور می باشد.

 

وی عنوان کرد: معظم له امسال نیز همانند دهه گذشته شعار سال را با موضوع "اقتصاد" و "تولید" نامگذاری کردند که نشان دهنده این است که "تولید و "اقتصاد" همچنان از اصلی ترین دغدغه ها و مطالبه های ایشان است و این دو موضوع مشکل اصلی جامعه است.

 

مسئول بسیج رسانه شهرستان سنقر و کليايی افزود: بیش از یک دهه مستقیم و غیر مستقیم محور شعار سال توسط رهبری "تولید" و "اقتصاد" می باشد و این نشان دهنده این است که مسئولین در خصوص حل مشکلات اقتصادی کشور نه تنها نتوانستند پیشرفتی را حاصل نمایند بلکه اقتصاد کشور را با پسرفت مواجهه کرده اند.

 

فرهنگیان تصریح کرد: بر کسی پوشیده نیست که یکی از مهم‌ترین مشکلات روز کشور مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است که حل این موضوع، تلاش مضاعف مسئولین را می طلبد.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تولید مبتنی بر عنصر دانش بنیان می تواند موجب کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه گردد و برای اینکه مشکلات معیشتی جامعه حل گردد باید مسئولین بر موضوع تولید در کشور همت مضاعف بگمارند.

 

وی گفت: تورم در جامعه موجب شده است تا اقتصاد کشور فلج گردد و راه کنترل تورم افسار گسیخته در کشور، رشد تولید مي باشد که باید علاوه بر رشد تولید هزینه تولید نیز کاهشی شود و نقدینگی هایی که وجود دارد نیز به سمت تولید سوق داده شود.

 

حجت الاسلام میلاد فرهنگیان، مسئول بسیج رسانه شهرستان سنقر و کليايی اظهار داشت: شعار سال با برگزاری جلسات و نصب بنر توسط مسئولین محقق نخواهد شد، بلکه تحقق این امر نیازمند عزم جدی دولتمردان و تولید کنندگان می باشد و باید مسئولین با برداشتن موانع و حمایت های خود انگیزه تولید برای تولید کنندگان فراهم سازند.

 

پایان پیام/ محمدرضا زارع

زمان انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶:۲۹

شناسه خبر: 105589

مطالب مرتبط :
م

معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد :

راه اندازی مرکز فضای مجازی و رسانه دانشجویی در اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

دکتر محمد تقی امینی، معاون فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: جهت تببین و انتشار افکار صحیح دانشگاهیان و تسریع در برقراری ارتباط با دانشجویان، مرکز فضای مجازی و رسانه دانشجویی در اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، افتتاح شد.

دو اتفاق خیلی خوب سال ۱۴۰۱ مجلس «قانون اضافه برداشت بانکهای خصوصی و مالیات برسوداگری»

مهدی طغیانی:

دو اتفاق خیلی خوب سال ۱۴۰۱ مجلس «قانون اضافه برداشت بانکهای خصوصی و مالیات برسوداگری»

مهدی طغیانی، ارتباط رشد تولید و مهار تورم را رفتی و برگشتی دانست و با بیان این که رشد تولید کلید شکاف بین عرضه کل و تقاضای کل است؛ گفت: دو اتفاق خیلی خوب سال ۱۴۰۱ در مجلس «قانون اضافه برداشت بانکهای خصوصی و مالیات برسوداگری» است.

تحقق شعار سال با هم فکری اندیشکده های حکمرانی در دانشگاه ها و با همکاری دولت و مجلس / حمایت از بسته های علمی اساتید بسیجی

مسئول سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی در گفتگو با علم و فناوری عنوان کرد:

تحقق شعار سال با هم فکری اندیشکده های حکمرانی در دانشگاه ها و با همکاری دولت و مجلس

حسینی واشان مسئول سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی گفت: دولت و مجلس باهم فکری اندیشکده های حکمرانی دانشگاهی و اجتماعی زمینه را برای تحقق شعار سال فراهم نمایند

تفاهم نامه همکاری با محوریت تشکیل ستاد های

با حضور معاون توسعه حل اختلاف دادگستری کرمانشاه امضاء شد:

تفاهم نامه همکاری با محوریت تشکیل ستاد های " صبر "

دکتر منوچهر فتاحی تشکیل ستاد های " صبر " را گامی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ خداپسندانه صلح و سازش دانست و گفت: باید از سفیران صلح و همیاران شورا که افرادی متنفذ و دارای جایگاه بسیار خوبی در بین مردم هستند برای حل و فصل اختلافات و مختومه کردن پرونده ها استفاده کرد.

 طرح ملی ایجاد زیرساخت مبتنی بر هوش مصنوعی در راستای پیاده سازی اقتصاد دانش بنیان مردم پایه

اهمیت اجرای طرح نخبه کرمانشاهی در بیانات مقام معظم رهبری( مدظله العالی):

طرح ملی ایجاد زیرساخت مبتنی بر هوش مصنوعی در راستای پیاده سازی اقتصاد دانش بنیان مردم پایه

در راستای پیاده سازی اقتصاد دانش بنیان مردم پایه(تولید علم و تبدیل به ثروت) و تبدیل نهضت نرم افزاری و ایجاد و بهره برداری از حلقه های میانی در عرصه علم و فناوری و تولید علم و کسب مرجعیت علمی کشور در جهان، اولین طرح ملی ایجاد زیرساخت مبتنی بر هوش مصنوعی توسط دکتر احمد تاجه میری ارائه گردید.

سال مهار تورم و رشد تولید

در راستای تحقق شعار سال جدید؛

پیشنهادها و طرح‌های مهار تورم و رشد تولید دریافت می‌شوند

به همت سازمان بسیج مهندسین صنعتی‌ تهران بزرگ، پیشنهادها و طرح‌های تحقق شعار سال برای پیگیری دریافت می‌شوند.

رویداد بزرگ ایده پردازی سیمرغ

تمدید شد:

رویداد بزرگ ایده پردازی سیمرغ

رئیس خانه نخبگان شهرستان کرمانشاه از تمدید مهلت ارسال آثار به رویداد " سیمرغ" خبر داد.

آئین تجلیل از برترین های ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر

در قاب دوربین خواهید دید:

آئین تجلیل از برترین های ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر

۲۹ نفر از برترین های حوزه‌های گزارش خبری ویدیویی، گزارش خبری، مستند، پاکدست، موشن‌گرافی و اینفوگرافی جشنواره رسانه ای " ابوذر" استان کرمانشاه تجلیل شدند

حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز ایرانی طراز انقلاب اسلامی

در راستای گرامیداشت سالروز شهادت سردار دلها

حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز ایرانی طراز انقلاب اسلامی

اخلاص، ولایتمداری، ایثار، مقاومت و بصیرت از شاخصه های بارز این شهید می باشد که جزو معیارهای سلامت در جمهوری اسلامي است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب