از سوی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد؛

۱۰ هزارجلد کتاب به استان خوزستان اهداء شد

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از دریافت ۱۰ هزار جلد کتاب از سوی معاونت فرهنگی این وزارتخانه به مخزن کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، مجید منادی در این خصوص اظهار کرد: کتاب‌ های دریافتی سهمیه استان شامل کتاب‌هایی با موضوع مذهبی، ادبی، دفاع مقدس و جنگ، آیینی، هنری، ورزشی، تخصصی، علمی، اجتماعی، دانشگاهی، پزشکی ، کودک و نوجوان ، جامعه شناسی ، روانشناسی و... است.

سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از جمله اهداف بلندمدت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان را حمایت، انسجام و اثر بخشی بیشتر از برنامه‌های کتاب محور دانست و عنوان کرد: ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه، به ویژه در روستاها و مناطق کم برخوردار و به‌دور از امکانات فرهنگی از مهم‌ترین اهداف بوده است و با توکل به خداوند تاکنون این اداره کل، توانسته در این مسیر گام‌های موثری بردارد.

منادی تجهیز کتابخانه های مدارس، ادارات و سازمان‌ها را از دیگر اهداف سهمیه توزیع کتاب این اداره بیان کرد و گفت: همانطور که در فرمانداری شهرستان شوشتر کتابخانه برای استفاده کارکنان راه اندازی کردیم؛ تلاش می‌کنیم این طرح را در سایر ادارات و سازمان‌های استان اجرا و نیز طرح تجهیز و راه‌اندازی هر «مدرسه یک کتابخانه» را همزمان با شروع سال جدید در20 روستا عملیاتی کنیم.

وی اضافه کرد: بیش از 100 جلد کتاب مرجع با عنوان «تاریخ شیعه در جهان اسلام» به حوزه‌های علمیه سراسر استان خوزستان اهدا شد. 

زمان انتشار: دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰:۳۵

شناسه خبر: 105591

مطالب مرتبط :
کتاب

کتاب "مجاهد مهاجر" منتشر شد

کتاب «مجاهد مهاجر» نوشته «احمد سیاه‌پوش» مجموعه‌ای است که به شرح خاطرات و زندگی‌نامه جانباز شیمیایی شهید «عبدالله احمدی» معروف به «ابو سجاد» می‌پردازد.

کتاب «از شوشتر به طهران» در خانه تاریخی مرعشی شوشتر رونمایی شد

با حضور جمعی از گردشگران نوروزی؛

کتاب «از شوشتر به طهران» در خانه تاریخی مرعشی شوشتر رونمایی شد

کتاب «از شوشتر به طهران» در مراسمی باحضور سرپرست پایگاه میراث‌جهانی شوشتر در محل مجموعه جهانی سازه‌های آبی‌تاریخی این شهر رونمایی شد.

بازدید بیش از ۴ میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری خوزستان

بازدید بیش از ۴ میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری خوزستان

از آغاز سفر‌های نوروزی تاکنون ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر از جاذبه‌های گردشگری استان خوزستان بازدید کردند.

کتابخانه مرکزی خوزستان در تعطیلات نوروزی آماده‌ خدمت‌رسانی است

کتابخانه مرکزی خوزستان در تعطیلات نوروزی آماده‌ خدمت‌رسانی است

کتابخانه مرکزی استان خوزستان در تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۲ در هر دو شیفت صبح و عصر به شهروندان خدمت‌رسانی خواهد کرد.

ت

اهداء پکیج برودتی تهویه هوا به مرکز شیمی درمانی سرپایی کودکان توسط خیرین

با حضور جمعی از خیرین ، یک دستگاه پکیج کامل برودتی هایژنیک با قابلیت تهویه صد در صدی هوا ساخت شرکت پاک تهویه سبز به مرکز پیوند مغز استخوان و شیمی درمانی سرپایی کودکان بندرعباس اهدا شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب