همزمان با اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس،

معرفی برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ ۱۴۰۲

همزمان با اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ۱۴۰۲ معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، در آئین اختتامیه رویداد اینوتکس ۱۴۰۲ مدال و گواهی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان به برگزیدگان بخش ایده تا بازار رویداد سیکاپ اهدا گردید. 

در مراسم اختتامیه رویداد اینوتکس ۱۴۰۲، برگزیدگان مسابقه علمی کنز، رویداد «اینوتکس پیچ» و رویداد «اینوتکسیکاپ» مورد تقدیر قرار گرفتند. رویداد اینوتکسیکاپ فرصتی است که کودکان و نوجوانان با قرار گرفتن در موقعیتهای عملی، چالشهای مختلف و مواجه با مسائل گوناگون، راه حل ها و ایده های مناسب ارائه دهند.

 در مراسم اختتامیه، آقای مرزبان مسئول آکادمی دفتر ایران سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان، آقای قرایی مدیر شتاب دهنده راه ابریشم و آقای جباری پور مدیرکل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری پارک فناوری پردیس مدال و گواهی  ویپا را به ماهک سادات میر مقتدایی و محمدرضا سلطانزاده به عنوان برگزیدگان رویداد «اینوتکسیکاپ» اهدا کردند.

 مهرداد سلیمانی نماینده دفتر مرکزی سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران اعلام کرد: دفتر نمایندگی ویپا در ایران در راستای حمایت از مخترعین و اکوسیستم نوآوری کشور همواره در تلاش است که با بهرمندی از روابط بین المللی از طریق ویپا امکان ارتباط موثر بین مخترعین و پژوهشگران ایرانی در فضای بین المللی را تسهیل نماید.

دفتر سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان در ایران (ویپا) از سال ۱۳۹۳ با هدف ترویج و توسعه فرهنگ نوآوری و حمایت از مخترعین و نخبگان در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون دفتر مرکزی آن در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مستقر است.

 آیین اختتامیه اینوتکس ۱۴۰۲ در تاریخ ۲۲ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس با تقدیر از برگزیدگان بخش های مختلف برگزار گردید.

 انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹:۵۴

شناسه خبر: 106696

مطالب مرتبط :
هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) ۷ ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات به مدت ۷ ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)، با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی و کشف و پرورش استعدادهای جدید در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات از خرداد ماه به مدت ۷ ماه با شعار "باهم در زیست بوم امنیت سایبری" در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد.

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

توسط دانشکده‌‌های فیزیک، مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان؛

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان توسط دانشکده‌فیزیک و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان در روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی ساخته شد

توسط محققان یک شرکت دانش‌بنیان؛

دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی ساخته شد

مدیر عامل شرکت دانش بنیان فناوری ارتعاشات مدرس با بیان این که در صنایع یکسری سازه‌های فلزی با وزن بالا تولید می‌شود که در عملیات جوشکاری دچار تنش پسماند می‌گردد؛ گفت: برای اولین بار در کشور طراحی و ساخت دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی یا وی‌اس‌آر ‌(VSR) را با موفقیت به پایان رساندیم، همچنین استفاده موفق از دستگاه را با دستیابی به دانش آن تکمیل کردیم.

سفر دو روزه وزیر کشور به اصفهان آغاز شد

سفر دو روزه وزیر کشور به اصفهان آغاز شد

وزیر کشور اعلام کرد: در سفر به اصفهان برخی از پروژه‌های این استان که نیازمند پیگیری در سطح ملی است بررسی می‌شود و درباره آنها با استاندار و سایر مسوولان گفت‌وگو خواهیم کرد.

محصولات دانش‌بنیان با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط شناخته شود

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛

محصولات دانش‌بنیان با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط شناخته شود

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به جایگاه استان اصفهان از نظر تولید فرآورده‌های خام دامی و ضرورت تمرکز بر مبحث بهداشتی، گفت: محصولات دانش‌بنیان که تولید شده عمدتا با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط دامپزشکی برای دانش‌بنیان‌ها شناخته شوند و محصولات دچار مشکلات قانونی و آیین‌نامه‌ای نشود.

انواع گرید پلی‌آلومینیوم کلراید((PAC با فناوری بالا تولید شد

توسط محققان کشورمان؛

انواع گرید پلی‌آلومینیوم کلراید(PAC) با فناوری بالا تولید شد

مدیر تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان بسپار کیمیا گستر آریا ازدستیابی به دانش و تولید انواع گرید پلی‌آلومینیوم کلراید((PAC با فناوری بالا خبر داد و گفت: این یک محصول استراتژیک که تحت تحریم قرار دارد ونیاز سالانه کشور هم ۳۰ هزار تن است.

ی

ارسال بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور

رییس دانشگاه پیام نور ایلام اظهار کرد: بیش از یک هزار اثر از دانشگاه های پیام نور سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره نشریات دانشجویی در استان ایلام واصل شده است

رئیس دانشگاه اصفهان به عنوان رئیس برتر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معرفی و «نشان سرو» دریافت کرد

از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

معرفی رئیس دانشگاه اصفهان به عنوان رئیس برتر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی

دکتر حسین هرسیج رئیس دانشگاه اصفهان، امروز شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور، از سوی دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان رئیس برتر شناخته شد و «نشان سرو» را دریافت کرد.

کسب رتبه اول حوزه یادگیری الکترونیکی توسط استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

در شانزدهمین جشنواره ملی شهید مطهری؛

کسب رتبه اول حوزه یادگیری الکترونیکی توسط استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دکتر سعید خزائی، استادیار گروه انگلیسی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی در شانزدهمین جشنواره ملی شهید مطهری "رتبه اول حوزه یادگیری الکترونیکی" در کل کشور را کسب کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب