سفر دو روزه وزیر کشور به اصفهان آغاز شد

وزیر کشور اعلام کرد: در سفر به اصفهان برخی از پروژه‌های این استان که نیازمند پیگیری در سطح ملی است بررسی می‌شود و درباره آنها با استاندار و سایر مسوولان گفت‌وگو خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، احمد وحیدی صبح روز پنجشنبه وارد اصفهان شد، وزیر کشور در بدو ورود به اصفهان و در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی با اشاره به این که امروز توفیق حاصل شد تا در خدمت مردم خوب‌ کشورمان در استان اصفهان باشیم، اعلام کرد: در این سفر برخی از مسائل و پروژه‌های مرتبط با استان اصفهان مرور می شود و با مسوولان و اقشار مختلف مردم این خطه از نزدیک صحبت خواهیم کرد.

وزیر کشور و هیات همراه صبح امروز برای سفری دو روزه وارد اصفهان شدند و حضور در گلستان شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، بازدید از برخی مناطق متاثر از فرونشست در اصفهان، حضور در شهرستان ورزنه و بازدید از تالاب گاوخونی، دیدار با کشاورزان و نمایندگان اصناف کشاورزان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، نشست با فعالان اقتصادی و دانش‌بنیان استان، حضور در جلسه شورای اداری استان، حضور در جلسه قرارگاه آب، بررسی عوامل فرونشست و آلودگی هوا در استان، جلسه با فرمانداران، شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی شهر اصفهان و عیادت از آیت الله حسین مظاهری از مراجع تقلید و رییس حوزه علمیه اصفهان بخشی از برنامه‌های وزیر کشور و هیات همراه در سفر به استان اصفهان است.

در این سفر برخی از معاونان و مدیران کل وزارت کشور نیز احمد وحیدی را همراهی می‌کنند.

 انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵:۲۸

شناسه خبر: 106735

مطالب مرتبط :
دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

توسط دانشکده‌‌های فیزیک، مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان؛

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان توسط دانشکده‌فیزیک و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان در روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

 عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزیده طرح ملی توسعه فعالیت‌های استادیاران جوان

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزیده طرح ملی توسعه فعالیت‌های استادیاران جوان "دکتر کاظم آشتیانی" شد

دکتر حسین خسروشاهی، استادیار جوان دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها در دانشگاه صنعتی اصفهان، به عنوان عضو هیئت علمی برگزیده طرح ملی توسعه فعالیت‌های استادیاران جوان "دکتر کاظم آشتیانی" انتخاب شد.

دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی ساخته شد

توسط محققان یک شرکت دانش‌بنیان؛

دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی ساخته شد

مدیر عامل شرکت دانش بنیان فناوری ارتعاشات مدرس با بیان این که در صنایع یکسری سازه‌های فلزی با وزن بالا تولید می‌شود که در عملیات جوشکاری دچار تنش پسماند می‌گردد؛ گفت: برای اولین بار در کشور طراحی و ساخت دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی یا وی‌اس‌آر ‌(VSR) را با موفقیت به پایان رساندیم، همچنین استفاده موفق از دستگاه را با دستیابی به دانش آن تکمیل کردیم.

محصولات دانش‌بنیان با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط شناخته شود

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛

محصولات دانش‌بنیان با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط شناخته شود

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به جایگاه استان اصفهان از نظر تولید فرآورده‌های خام دامی و ضرورت تمرکز بر مبحث بهداشتی، گفت: محصولات دانش‌بنیان که تولید شده عمدتا با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط دامپزشکی برای دانش‌بنیان‌ها شناخته شوند و محصولات دچار مشکلات قانونی و آیین‌نامه‌ای نشود.

علیجانپور

رئیس دانشگاه ارومیه خبرداد؛

دریافت نشان سرو توسط رئیس دانشگاه ارومیه

رئیس دانشگاه ارومیه گفت: انشگاه ارومیه با داشتن ۱۴ هزار دانشجو، ۵۰۳ هیات علمی در رشته‌های مختلف و ۴۷۰ یاوران علمی، طی امسال پیشرفت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف کسب کرده که در نهایت، در مراسم برگزاری اجلاس روسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در شیراز و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ارومیه به نشان سرو دست یافت.

معرفی برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ و اهدای مدال ویپا به برگزیدگان ۱۴۰۲

همزمان با اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس،

معرفی برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ ۱۴۰۲

همزمان با اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ۱۴۰۲ معرفی شدند.

رئیس دانشگاه اصفهان به عنوان رئیس برتر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معرفی و «نشان سرو» دریافت کرد

از سوی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

معرفی رئیس دانشگاه اصفهان به عنوان رئیس برتر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی

دکتر حسین هرسیج رئیس دانشگاه اصفهان، امروز شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور، از سوی دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان رئیس برتر شناخته شد و «نشان سرو» را دریافت کرد.

وزارت کشور نیز از دستاوردهای مرتبط با شهر هوشمند شامل سیستم های حمل و نقل و سیستم های پسماند مرتبط با حوزه کاری این وزارتخانه استفاده می کند

وزیر کشوردر نمایشگاه اینوتکس؛

وزارت کشور از دستاوردهای مرتبط با شهر هوشمند و سیستم های پسماند استقبال می کند

وزیر کشور معتقد است نتیجه برگزاری نمایشگاه اینوتکس، توسعه بازارهای استارتاپی و دانش بنیان ها را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب