به همت بسیج علمی و پژوهشی شهرستان گرمی؛

بازدید علمی از "مجموعه صنعتی قهرمان"

به همت علمی و پژوهشی و حوزه بسیج ادارات، اصناف و کارگری سپاه شهرستان گرمی اردوی نیمروزه بازدید علمی از مجموعه صنعتی شیرآلات بهداشتی قهرمان با حضور جمعی از پیشکسوتان پایور ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ به همت علمی و پژوهشی و حوزه بسیج ادارات، اصناف و کارگری سپاه شهرستان گرمی در راستای آشنایی با توانمندی ها و محصولات بومی-منطقه ای، اردوی نیمروزه بازدید علمی از مجموعه صنعتی شیرآلات بهداشتی قهرمان با حضور جمعی از پیشکسوتان پایور ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی برگزار شد. در این برنامه، بازدید کنندگان ضمن آشنایی با خط تولید کارخانه، با امکانات سخت افزاری، محصولات تولیدی و چشم اندازها و خط مشی این مجموعه صنعتی آشنا شدند.

کارخانه شیرآلات بهداشــتی قهرمان یکی از پیشـتازان در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی است.محصولات این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشــین آلات روز دنیا تولیــد شــده و همچنیــن دارای استانداردهای بین المللی می باشد.

این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار و بنایی حدود ۱۰۰ هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود، بزرگ‌تــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است که ظرفیت بکار گیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار داراست.

از این رو شــرکت صنــعت شــیرآلات قهــرمان به جهــت ایجاداشتغال زایی پايدار در مناطق محروم اقدام به احداث اولین شهرک صنعتی خصوصی در کشور نموده است.

به جهت ارتقای کیفیت محصولات، تمامی مواد اولیه با بهترین دستگاه های مورد تایید استاندارد (كوانتوم متر) مورد آنالیز قرار می گیرند. كليه كارتريج های قهرمان از كشور اسپانيا و كمپاني SEDAL و شلنگ های مورد استفاده از کشور آلمان تهیه و استفاده می شوند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۶:۱۴

شناسه خبر: 107028

مطالب مرتبط :
کیان بهساز

بازدید علمی فناوران و نخبگان علمی بسیج استان از شرکت کیان بهساز به روایت تصویر

فناوران و نخبگان علمی بسیج استان به همراه مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان، بسیج مهندسین صنعت، بسیج مهندسین عمران و معماری از شرکت کیان بهساز بازدید کردند.

دانشگاه پیام نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرمی

لزوم توجه به مشکلات دانشگاه پیام نور شهرستان گرمی

لزوم پیگیری و رفع مشکلات اساسی دانشگاه پیام نور شهرستان گرمی باید در اولویت مسائل علمی شهرستان باشد.

همایش معرفی ظرفیت‌های پژوهش و فناوری در همکاری با سزامی و سرن

دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌کند:

همایش معرفی ظرفیت‌های پژوهش و فناوری در همکاری با سزامی و سرن

دانشگاه صنعتی اصفهان همایش یک روزه «معرفی ظرفیت‌های همکاری با سرن و سزامی» را برگزار می‌کند.

بناب

مدیر علمی بسیج شهرستان بناب :

بازدید علمی دانش آموزان بنابی از کارخانه کایان پمپ

دانش آموزان شهرستان بناب در یک بازدید علمی از کارخانه کایان پمپ این شهرستان دیدن کردند .

بازدید

به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان گرمی

بازدید علمی از شهرک صنعتی شیرآلات قهرمان برگزار شد

به همت معاونت دانش و پژوهش سپاه استان اردبیل، علمی و پژوهشی و بسیج اصناف و کارگری سپاه شهرستان گرمی در راستای آشنایی با توانمندی ها و محصولات بومی-منطقه ای، اردوی نیمروزه بازدید علمی کارکنان از شهرک صنعتی شیرآلات قهرمان برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب