شهردار رضوانشهر:

خانه محیط‌زیست در رضوانشهر افتتاح شد

دکتر رسولی گفت: خانه محیط‌زیست به‌منظور رفع مشکلات و معضلات محیط‌زیست شهری از طریق آموزش در رضوانشهر افتتاح شد.

دکتر رضا رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان بابیان اینکه در حوزه محیط‌زیست باید مشارکت مردم را داشته باشیم اظهار کرد: هدف از راه‌اندازی خانه‌ محیط‌زیست، رفع مشکلات و معضلات محیط‌زیست شهری از طریق آموزش و ارتقای فرهنگ محیط‌زیستی جامعه و جلب مشارکت شهروندان در ارتقا کیفیت محیط‌زیست شهری است.

وی بابیان اینکه شهرداری رضوانشهر در راستای تحقق اهداف زیست‌محیطی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد افزود: یکی از رسالت‌های بزرگ مدیریت شهری پاک نگه‌داشتن زمین و آب‌وهوا است.

شهردار رضوانشهر بابیان اینکه شهرداری رضوانشهر به‌منظور تحقق این مهم پیشگام است گفت: امیدوارم با کمک مسئولین و سازمان‌های مردم‌نهاد و مشارکت شهروندان بتوانیم در حوزه زیست‌محیطی قدم‌های مثبتی برداریم.

دکتر رسولی تصریح کرد: این خانه زیست‌محیطی با مشارکت شهرداری و اداره محیط‌زیست شهرستان رضوانشهر در راستای ارتقاء فرهنگ زیست‌محیطی انجام‌شده است.

وی بیان کرد: طبق قانون، توجه به محیط‌زیست یک وظیفه همگانی است و همه باید در حفاظت از محیط‌زیست به‌عنوان بستر توسعه پایدار توجه ویژه داشته باشند.

 

زمان انتشار: جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸:۴۲

شناسه خبر: 107104

مطالب مرتبط :
محیط زیست

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور خبر داد:

اخذ مجوز تامین خوردوهای عملیاتی برای حفظ محیط زیست

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: برای تامین خودروهای عملیاتی، مجوز خرید ۱۰۰دستگاه ماشین خارجی را گرفتیم و به دنبال تامین ۱۵۰ دستگاه خودرو داخلی هستیم تا کمبودهای موجود در بخش خودرو عملیاتی را برطرف کنیم.

تبریز

در اقدامی نوآورورانه؛

نخستین درخت مصنوعی در تبریز نصب شد

درخت مصنوعی (درخت صنعتی) نام دستگاهی است که در جذب آلودگی هوا به اندازه ۷۵۰۰ اصله درخت سوزنی کارکرد دارد و از طرفی می تواند سالانه ۶۱ میلیون متر مکعب هوا را تصفیه کند.

نخستین خانه محیط زیست در خوزستان افتتاح شد

نخستین خانه محیط زیست در خوزستان افتتاح شد

نخستین خانه محیط زیست خوزستان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان راه اندازی شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب