کسب رتبه تک رقمی را پیش بینی می کردم/کسب رتبه تک رقمی را مدیون پدر و مادرم هستم

آتوسا عبداللهی امانی نفر سوم کنکور هنر گفت: با آزمون‌هایی که در طول سال بصورت آزمایشی انجام می‌دادم فکر می‌کردم که رتبه تک رقمی را کسب کنم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از البرز، کنکور یکی از حساس ترین و سرنوشت سازترین دوران زندگی هر فرد محسوب می شود که موفقیت در این دوران نیازمند تلاش و کوشش فراوان می باشد.

برای موفقیت در کنکور، عوامل مهمی تاثیر دارند. یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کنکور، تعیین هدف واضح و مشخص است. با توجه به اعلام نتایح کنکور بر آن شدیم تا مصاحبه ای با نفر سوم کنکور هنر که ساکن استان البرز هستند داشته باشیم.

آتوسا عبداللهی امانی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه رتبه ای که در کنکور به دست آورده ام را مدیون زحمات پدر و مادرم هستم، اظهار داشت: در 6 ماه اول میانگین پنج ساعت درس می‌خواندم ولی در اواخر که به زمان کنکور نزدیک می‌شدیم خیلی بیشتر شد.

نفر سوم کنکور هنر گفت: با آزمون‌هایی که در طول سال بصورت آزمایشی انجام می‌دادم فکر می‌کردم که رتبه تک رقمی را کسب کنم.

عبداللهی امانی با اشاره به اینکه در زمان کنکور خود را درگیر فضای مجازی نکرده‌ام و در تمام مدت تمرکز خود را بر روی درس و این رشته گذاشته‌ام، بیان کرد: من به تمام کسانی که پشت کنکور هستند توصیه می‌کنم به هیچ عنوان ناامید نشوند و راه خود را ادامه دهند و برای رسیدن به راه خود تلاش کنند.

وی با بیان اینکه 10 سال به صورت حرفه ای موسیقی کار می‌کنم، افزود: رشته مورد علاقه و مورد انتخاب من موسیقی است و دوست دارم در دانشگاه موسیقی ادامه تحصیل بدهم.

زمان انتشار: چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳:۳۲

شناسه خبر: 35800

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب