کارگاه علمی و تخصصی بررسی حقوق ثبت و قوانین در قزو خبرگزاری علم و فناوری - کارگاه علمی و تخصصی بررسی حقوق ثبت و قوانین در قزوین برگزار شد
به همت بسیج حقوقدانان؛

کارگاه علمی و تخصصی بررسی حقوق ثبت و قوانین در قزوین برگزار شد

به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین کارگاه علمی و تخصصی بررسی حقوق ثبت و قوانین مرتبط با آن برای اعضای کانون بسیج حقوقدانان استان قزوین برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان قزوین؛ به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین کارگاه علمی و تخصصی بررسی حقوق ثبت و قوانین مرتبط با آن برای اعضای کانون بسیج حقوقدانان استان قزوین برگزار شد.

کریم قلی پور مسئول سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین گفت: در راستای برنامه های علمی و تخصصی و آشنایی بسیجیان حقوقدان با انواع قانون و مقررات و بررسی ایرادات و اشکالات آن کارگاه علمی با موضوع بررسی حقوق ثبت در کانون بسیج حقوقدانان استان برگزار شد.

 

 

قلی پور در این کارگاه علمی و آموزشی اذعان کرد: یکی از وظایف این سازمان توانمندسازی علمی و تخصصی اعضاء خود می باشد و با برنامه ریزی و همت معاونت علمی سازمان این کارگاه تدوین شد.

 

 

سلیمی خورشیدی از اساتید و کارشناسان دادگستری گفت: موضوع ثبت و حق و حقوق مرتبط با آن در ایران سابقه زیادی دارد که لازم اسناد تاریخی در این زمینه مورد بررسی حقوقدانان ثبت قرار گیرد تا بتوانند از وضعیت گذشته اطلاعات خوبی داشته باشند.

 

 

خورشیدی اظهار کرد: در رابطه با ثبت قوانین زیادی وجود دارد که با آن مرتبط است و ثبت اسناد،ثبت املاک و ... از این نوع هستند.اگر آشنایی با این قوانین مرتبط اتفاق نیافتد،بررسی حقوق ثبت در ابعاد مختلف محقق نخواهد شد.

 

 

در ادامه کارگاه تعدادی از شرکت کنندگان سوالات و ابهامات خود را در قانون ثبت و تاریخچه پیدایش و وضعیت آن در ایران مطرح کردند و اساتید و کارشناسان حاضر در جلسه به آنها پاسخ دادند.

 

 

کریم قلی پور مسئول بسیج حقوقدانان در پایان کارگاه ضمن تشکر از حضور حقوقدانان بسیجی بیان کرد:یکی از اهداف و منظورهای این سازمان از برگزاری کارگاه های علمی،ارتقاء سطح علمی و تخصصی حقوقدانان بسیجی و افزایش توانمندی و مهارت این عزیزان در ابعاد مختلف است.

 

 

وی خاطرنشان کرد : با همکاری معاونت علمی سازمان و بر اساس نیازسنجی صورت گرفته از مخاطبین و  همچنین اهداف سازمانی، چندین کارگاه و نشست تخصصی و علمی برنامه ریزی شده است که در ماه های آینده برگزار می شود.

انتهای پیام/

شیما شعبانی

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱:۲۹

شناسه خبر: 36713

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب